צריך למצוא פתרון לרעש מוגזם ממאוורר בדלת של המארז Thermaltake Armor Revo - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך למצוא פתרון לרעש מוגזם ממאוורר בדלת של המארז Thermaltake Armor Revo

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

אני בעל מארז Thermaltake Armor Revo.

למארז הזה יש מאוורר למעלה, קדימה, אחורה ובדלת של הצד.

מאז שקיבלתי את המחשב (לפני שנתיים וחצי), התחלתי לשמוע רעש ממש נמוך מהמאוורר בדלת של הצד.

המאוורר הזה הוא מאוורר 200MM, שלא מתחבר ישירות ללוח, אלא יש צ'יפ קטן כזה בדלת שכאשר הוא נוגע בצד השני שלו (במארז עצמו) הוא מתחיל לפעול, תמונה למי שלא הבין, בקישור הזה (שורה ראשונה רביעי מצד שמאל).

המאוורר הזה התחיל לעשות רעש מאוד מוגזם, אבל הוא מוזר, כי כאשר אני מטה את המחשב ימינה, כיאילו שהוא עומד על שני רגליים, הרעש מפסיק, ושהמחשב עומד ישר אז הוא כיאילו מתחכך במשהו, ואני לעזאזל לא מצליח לזהות במה.

אני באמת כבר לא יודע מה לעשות עם הרעש הזה, אני כרגע בלי דלת בצד, אני לא יודע אם להחליף מאוורר, יש באתר של פלונטר אחד כזה אבל איך האם תהיה אפשרות לחבר אותו לצ'יפ הזה? והאם זה באמת יפתור את הבעיה של הרעש הזה..

ממש מתוסכל מזה.. תודה מראש לכל מי שינסה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוליי נכנס אבק או משהוא כמו שערה למנוע בחריץ בין הטורבינה והבסיס של המאוורר. וכשהיא שם היא תיתן קולות של שפשוף וכו'

אוליי סתם התייבש השמן

תפתח את המאוורר (תוריד את המדבקה, תוציא את הטבעת הלבנה שמחזיקה את הציר, ותרים את הטורבינה החוצה), תנקה, תנקה משם לגמרי את כל השמן הישן, תשים שמן חדש ותרכיב מחדש

(שמן שמתאים למאוורר הוא שמן למנוע של וכו' - לא לשים דברים כמו WD40)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התשובה,

לנושא,

אני חושב שהמאוורר מתחכך בפילטר.. וזה מה שעושה את הרעש, כי כאשר אני מטה את המחשב שמאלה (הפילטר מימינו של המאוורר) אז הוא לא נוגע בפילטר, ואין את החיכוך והמחשב שקט לגמרי ...

זה מוזר.. בכל זאת לשמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב תקין המאוורר פשוט לא אמור לגעת בפילטר. תבדוק אם יש בעיה כלשהיא :

- הפילטר לא צמוד למארז, יש בו "גבעה" שנכנסת למאוורר

- כל הטורבינה של המאוורר משוחררת מהמקום ויכולה להתכופף לצדדים (כולל הציר והמנוע), במקרה כזה אוליי יש פלסטיק שבור כלשהוא במנוע או באזור שבו הציר מתחבר לטורבינה

אם הוא סתם "מתקדם" קצת החוצה לאורך הציר ונוגע בפילטר (זה קורה), תוסיף הארכה כלשהיא על הברגים שמחזיקים את המאוורר במארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב תקין המאוורר פשוט לא אמור לגעת בפילטר. תבדוק אם יש בעיה כלשהיא :

- הפילטר לא צמוד למארז, יש בו "גבעה" שנכנסת למאוורר

- כל הטורבינה של המאוורר משוחררת מהמקום ויכולה להתכופף לצדדים (כולל הציר והמנוע), במקרה כזה אוליי יש פלסטיק שבור כלשהוא במנוע או באזור שבו הציר מתחבר לטורבינה

אם הוא סתם "מתקדם" קצת החוצה לאורך הציר ונוגע בפילטר (זה קורה), תוסיף הארכה כלשהיא על הברגים שמחזיקים את המאוורר במארז

עשיתי

של החופש של המאוורר, תגיד לי אם זה תקין, חלק אמרו לי שכן..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שגם שלחתי בהודעה פרטית,

פתרתי את הבעיה אחרי המון המון זמן שסבלתי מהרעש. והאמת, לא היה כזה קשה חח..

הוספתי שייבה בין המאוורר לפילטר וזה עושה את העבודה מצוין!

חסכת לי קניית מאוורר חדש, שבמחשבה שנייה לא חושב שהיה פותר את הבעיה גם ככה, כי אני חושב שזה פאק ביצור של המארז הזה לא?

בכל מקרה, מעריך מאוד את העזרה, תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...