[דיון] אילו מוצרים קניתם לאחרונה ואתם שמחים או מתחרטים עליהם? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[דיון] אילו מוצרים קניתם לאחרונה ואתם שמחים או מתחרטים עליהם?

Radioheadz

Recommended Posts

טוב חברים בואו נפתח דיון צרכנות סתמי וכיפי כזה.

מה המוצר הכי מוצלח ששווה כל שקל שקניתם לאחרונה?

איזה מוצר אתם מתחרטים שקניתם?

אני אתחיל :

מוצר טוב :

אני ממש מבסוט על הסמארטפון G 2014 שקניתי לא מזמן, אני חושב שזה הסמארטפון שנותן הכי הרבה תמורת הכי מעט כסף, הטלפון שלי עובד חלק ואפילו לא נתקע פעם אחת בזמן שמכשירי דגל של חברים שלי מבין סמסונג, אפל וLG בקושי זזים מרוב לאגים.

פשוט סמארטפון מושלם.

מוצר רע :

לאחרונה נרשמתי לחדר כושר אז מיהרתי ללכת לקנות שנכנסות לתוך האוזן, אז קניתי Audio technica ck323m. האוזניות לדעתי ממש אבל ממש גרועות, ואני אומר את זה בתור אחד שיש לו ATH M50, כנראה שזה מה שקורה שסומכים על מותג ספציפי בלי לבדוק ביקורות באינטרנט קודם.

[h=1][/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מגניב, בדיוק לאחרונה חשבתי על זה שלרוב כשאנשים מתלהבים ממשהו שהם קונים הם ישוויצו אבל אם הם עשו טעות אז יצניעו ולכן פחות שומעים על חרטות של אנשים בקניה :)

חשבתי על זה בעקבות רכישה של yoga 3. קניתי את המחשב כי רציתי משהו לבית שאוכל לגלוש עליו ולעשות עבודה משרדית ביום ולראות ולגלוש במיטה בלילה.

אני לא אגיד שהוא לא עונה על הדרישות אבל הוא קצת מאכזב בכך שבמחיר שקניתי אותו (5.5K באילת) ציפיתי למחשב זריז ובלי השתהויות.

הרבה פעמים כשאני באינטרנט יש מין שיהוי כזה כשעוברים בין טאבים או גוללים בעמוד, בדיוק מספיק זמן בשביל לקטוע את זמן המחשבה כשאתה קורא מאמר...

יש לי מחשב נייד בן 5 שהוספתי לו SSD והוא רץ יותר חלק. בקיצור - לא ממליץ על -m.

ממליץ על באופן כללי מי שעוד לא עשה את המעבר לא יודע מה הוא מפסיד :bounce:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר רע(יחסית):

כרטיס קול USB חיצוני TASCAM 2X2.

לא בגלל איכות השמע.

או אפשרויות חיבור כאלו ואחרות.

אלה בגלל שהדריוורים ASIO שלו לא מאפשרים לנגן שום דבר בזמן שתוכנה מקצועית תופסת את הדריוור ASIO.

כאילו תקוע עוד בשנות ה90 עם מערכת הפעלה דוס, בתחפושת של וינדוס.

אי אפשר לשמוע YOUTUBE למשל, או לנגן עם הנגן מדיה שלכם בזמן שאתם מנגנים עם GUITAR RIG או CUBASE.

קשה להאמין(עד שמגלים) שזה עדיין עניין שקיים במוצרים בשנת 2015.

זה פשוט לא הגיוני.

לצערי המון כרטיסים "מקצועיים" עדיין תקועים עם דריוור ASIO שנראה כאילו נוצר על פי ספציפיקציות גנריות של קוד שכתב מישהו בשנות ה90.

אחרי שנתקלתי בביזיון הזה, החלפתי לכרטיס אחר.

מוצר טוב(יחסית):

כרטיס קול חיצוני LEXICON I-O 22.

הדריוור ASIO שלו עובד בשיטת MULTICLIENT כמו שאמור להיות בכרטיס מודרני.

ויודע להשמיע אודיו מכל תוכנה גם בזמן שתוכנות מקצועיות מנסות "להשתלטות" על דריוור הASIO.

ממה שקראתי גם כרטיסים של ALESIS יודעים לעשות זאת.

פשוט צריך להפסיק לקנות את הכרטיסים שתקועים עדיין עם דריוור ASIO של שנות ה90.

רק אז חברות יתחילו להבין שהלקוחות לא פראיירים, וישקיעו יותר בדריוורים.

במיוחד כל החברות נישה החדשות יחסית בתחום.

משקיעות במוצרים, ובגלל שיש עדיין חברות גדולות ומוכרות כמו M-AUDIO למשל שככל הידוע לי עדיין מספקות דריוור ASIO מוגבל, אותם חברות נישה חדשות חושבות שזה בסדר לבוא ולומר "גם אני חתול".

כאילו שהעולם צריך עוד מהחרא הזה.

קישטה!!! חתול!! קישטה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...