אי אספקת מוצרים מווינטשופס,אולסייל,פי 1000 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אספקת מוצרים מווינטשופס,אולסייל,פי 1000

tood24

Recommended Posts

חבריה,

ראשית אני פתי מאמין אחרת לא הייתי רוכש מוצרים מהאתרים האלו 3 פעמים .

אולסייל מספר הזמנה: 7337383 מערכת משולבת לקולנוע ביתי דגם PANASONIC דגם SC-XH10 מיום

04/06/2012,לא הגיעה ולאחר פניות חוזרות ונשנות יותר מחודשיים שלחו את המערכת ללא פיצוי וללא התנצלות ,לא הסכמתי לקבל את המערכת ולא עשיתי כלום בנדון.

פי 1000

,

טוסטר סנדביץ לחיצה פלטות גריל KITCHENCEFF ממספר הזמנה: 461574 מיום 16/12/2013 לא סופק ושוב לאחר פניות חוזרות ונשנות וברורים אין סוף ולאחר שרכשתי טוסטר אחר "נזכרו" שלא שלחו ושלחו את המוצר ,בינתיים הגשתי תביעה קטנה ואפילו לא הגיעו ונקנסו ב-1000 ש"ח הוצאות ,נקבעה ישיבה נוספת ובאותו זמן פרצה מלחמת צוק איתן ולאור הפגיעה בכלכלה בארץ חסתי עליהם ובטלי את התביעה בטענה של "רחמתי עליהם"

[TABLE]

[TR]

[TD]

ויינטשופס הזמנה 7456764

מיום 5/03/15 מקלדת בלוטוס ,כמובן לא סופקה עד היום חודש וחצי פניתי ואמרה שישובו אליי תוך 48 שעות דבר שלא קויים ולאחר 5 ימים שלחו לי מייל כי "אינך עונה לטלפון"

יצרתי קשר שוב ,נעניתי כי שלחו את המקלדת ,בקשתי פיצוי ואו לשוחח עם מנהל ושוב נאמר לי להמתין 48 שעות ,הודעתי לה ושלחתי מכתב כי בכל מצב אגיש תביעה קטנה ולא אקבל את המוצר רק אם יצורף פיצוי .

חבריה, נראה כי אי אספקת מוצרים הפך אצלם להרגל בשיטת "הצלחתי"

לכן, השמרו לכם לנפשותכם ברכישה מאתרים אלו ועוד לקח לא לוותר ותמיד תמיד להגיש תביעה שילמדו לקח .

אם יש עוד נפגעי האתרים רצוי לפרסם בפוסט זה

נ.ב. את כל ההזמנות שבנדון בצעתי בשם בת זוגי .

[/TD]

[TD]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...