הפיליפינים נערכים לפינוי אזרחיהם מישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיליפינים נערכים לפינוי אזרחיהם מישראל

gshhar

Recommended Posts

הנה כמה דברים שתדע רני.

מי שעובד עבד עם קבלן בניין יודע שזה בכלל לא המצב אני מכיר ממש הרבה והם יודעים שהעבודה קשה בטירוף לכן הם משלמים בהתאם.

תאמין לי שהם לא מחפשים עובדים זרים (הם בכלל בכלל לא זולים) הם מחפשים מי שיודע את העבודה (אבא שלי העסיק כווכזי שהיה עובד כמו קוסם ממש).

ויש גם כמה ישראלים שעובדים\עבדו אם אבא שלי כל עוד הם ידעו את העבודה וזה שיא הטימטום ולהעסיק מישהו רק בגלל שהוא מסכים לעבוד זול ולא יודע לעבוד (או לחשוב ככה).

איפה ראית 100 עובדים בשביל בית אחד? (קבלן ממש טיפש) גם עם בעל הבית רוה שהבית יהיה מוכן תוך 4 חודש לא מעסיקים 100 עובדים בשביל קצב טוב ובלתי פוסק (כשיש כסף) צריך גג 6 פועלים שיודעים מה הם עושים.

העובדים הזרים באמת מרוויחים יותר משכר המינימום (לא הרבה יותר וזה עוד בענף הבנייה התחום שהם מרוויחים בו הכי הרבה, ככה שהם לא מרוויחים הרבה יותר), אין להם כמעט שום הוצאות נלוות ! יש דבר כזה או שהם מקבלים סכום xxx ליום ודיור, או סכום yyy ושידאגו לעצמם איפה לגור, וגם שקורה המקרה השני זה לא יוצא להם בכלל יקר הם גרים כמה ביחד וזה יוצא להם אולי 50 שקל לאחד בחודש, ןכל החודש הם חיים על סופר דרינק וקרקרים.

כל זה אני מדבר מניסיון וידע אבא שלי קבלן והיו לא פועלים סינים\רומנים\טורקים\וערבים (שהם עובדים עוד ביחד מסבא שלי איזה 40 שנה)

ככה שאני יודע בדיוק מה התנאים והתשלומים, אז רני פעם הבאה שבא לך לכתוב משהו תבדוק קודם שאתה יודע על מה אתה מדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...