ערב רווקות - מיקום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערב רווקות - מיקום

Stingray

Recommended Posts

אני מסכים איתך, ועובדה שהרבה גברים מתחתנים עם נשים ולא רואים את הסימני אזהרה(כנ"ל נשים שלא רואות את הסימני אזהרה מצד גברים).

עריכה: אם מישהי רוצה להזמין חשפנים למסיבת רווקות זה סימן טוב שעדיף לך שתתחתן עם החשפן מאשר איתך.

לא רוצה להיות הכלבלב הטוב שמתחתנים איתו רק בשביל שמישהי שהסיפק לה הבילויים ועכשיו היא החליטה שבא לה ילדים אז היא צריכה מישהו יציב.

חחחח

אתה לגמרי צודק. כי אנשים מתחתנים עם בני הזוג שלהם רק בגלל כישוריהם בחשפנות....

אני מניח שאתה צעיר או שנכוות בעבר ע"י בחורה רעה. ב 2 המקרים זה בסדר, אתה עוד תגדל או שזה יעבור לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שהתפתח פה כזה דיון ענייני ורציני על חשפנים בזוגיות.

אוי, האינטרנט, אל תשתנה לעולם 3>

חחח גם אני חשבתי "איך יצא שהגבתי לת'רד של מסיבת רווקות?"

אבל פתאום נהיה מעניין אז אני זורם :)

מה הקשר?

לא נראה לי שבכלל קראת או הבנת מה שכתבתי, קיתלגת את זה בתור "בלה בלה" והתעלמת. כי זה אוליי מצריך ממך לחשוב קצת.

אמרת שאם הבחורה רוצה לזמין חשפן אז עדיף שכבר תתחתן עם החשפן ולא איתך.

איך זה לא מתקשר למה שאמרתי?

אם אתה באמת חושב ש"הזמנת חשפן" מעיד על רצון לחיפוש חתן פוטנציאלי ע"י בחינת יכולת החשפנות שלו, כנראה שאתה לא רציני לגבי מציאת זוגיות לטווח ארוך ויש לך TRUST ISSUES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין, אתה רוצה שהחברה עם החברות שלה יזמינו קבוצת חשפנים למלון כשהם שותות הרבה אלכוהול? גם אם היא לא תבגוד בך בגלל שהיא שיכורה, מופע חשפנות הרבה פעמים כולל מגע וגיפופים עם החשפנים\חשפניות גם אם לא עושים סקס מלא.

מה שגם אם חברה שלך תהיה שכורה מעולפת ועדיין תהיה מסוגלת לחשוב בהיגיון ולא לבדוג בך, החשפנים לא בהכרח צדיקים גדולים והם יכולים לגעת או לעשות משהוא מבלי הסכמה מלאה.

נכון שזה לא חוקי אבל עדיף להיות חכם מצודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון זה היום האחרון שלה ברווקות וגם של החתן... בחייך שתעשה מה שהיא רוצה. זה הרגע האחרון שמותר לה. מבחינתי שלא תביא מחלות או ילד כל השאר כשר ב 100%.

אני חושב שאם לא חושבים ככה אז אין טעם להקים איתה משפחה בכלל. אם אתה לא נותן לה את הבחירה שלה לעשות ומחליט בשבילה, אז עם מי בעצם אתה מתחתן עם שפוטה שלך או אדם חופשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין, אתה רוצה שהחברה עם החברות שלה יזמינו קבוצת חשפנים למלון כשהם שותות הרבה אלכוהול? גם אם היא לא תבגוד בך בגלל שהיא שיכורה, מופע חשפנות הרבה פעמים כולל מגע וגיפופים עם החשפנים\חשפניות גם אם לא עושים סקס מלא.

מה שגם אם חברה שלך תהיה שכורה מעולפת ועדיין תהיה מסוגלת לחשוב בהיגיון ולא לבדוג בך, החשפנים לא בהכרח צדיקים גדולים והם יכולים לגעת או לעשות משהוא מבלי הסכמה מלאה.

נכון שזה לא חוקי אבל עדיף להיות חכם מצודק.

מסקנה לבנות, כל דיון שלהן בפורום הזה יסתכם ב

QgJULh.jpg

קשה לי להחליט איזה תגובה יותר מצחיקה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT

אני לא מבין, כל עוד מישהי לא התחתנה איתך אז זה בסדר מצידך שתשכב עם גברים אחרים גם אם היא חברה שלך? היא הרי חברה שלך מלפני שהתחתנתם, לא?

בשבילי אין הבדל יום לפני החתונה ויום, שנה, יובל אחרי החתונה.

מה שאני מוכן או לא מוכן שהיא תעשה לפני החתונה(כל עוד אנחנו נחשבים חברים) יהיה אותו הדבר גם אחריי החתונה.

אני לא אומר לה מה לעשות, אבל היא צריכה לדעת איזה דברים יגרמו לי לחתוך איתה את הקשר. כמו שאני לא אומר לה מה לעשות אני לא חייב גם להיות חבר\בעל שלה.

זה קצת אבסורד כי הסוג בנות שאני מחפש בכלל לא יתעניינו בכאלה הרפתקאות מין ו\או סמים.

אנחנו כנראה קבוצות שונות של אנשים שמוטב שלא נצא אחד מהקבוצה של השניה. שמרנים לעומת ליברלים.

תתפלא יש גם נשים שיפריע להם שהגבר שלהם יזמין חשפניות לפני החתונה וכזו אני מחפש.

בכלל נראה לי פתטי שצריך לחגוג לפני החתונה כאילו אתם מצהירים שהנישואים זה הדבר הכי משעמם שהולך לקרות לכם בחיים.

בשביל מה אנשים כמוכם בכלל מתחתנים? אהה בשביל הילדים... מסכנים הילדים... עדיף שלא יהיה להם הורים כמוכם.

חוץ מזה תמיד אפשר להתגרש אם זה כל כך משעמם.

מי אמר שצריך להתחתן לכל החיים?

תחתן, תעשה ילדים, תסתדרו כלכלית. ואז תתגרשו בהסכמה ואישתך תוכל להסניף כמה קוק שהיא רוצה מהתחת של החשפנים.

נראה לי אתה פשוט חיי את החיים שלך לפי הסרטים בהוליווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT

אני לא מבין, כל עוד מישהי לא התחתנה איתך אז זה בסדר מצידך שתשכב עם גברים אחרים גם אם היא חברה שלך? היא הרי חברה שלך מלפני שהתחתנתם, לא?

בשבילי אין הבדל יום לפני החתונה ויום, שנה, יובל אחרי החתונה.

מה שאני מוכן או לא מוכן שהיא תעשה לפני החתונה(כל עוד אנחנו נחשבים חברים) יהיה אותו הדבר גם אחריי החתונה.

אני לא אומר לה מה לעשות, אבל היא צריכה לדעת איזה דברים יגרמו לי לחתוך איתה את הקשר. כמו שאני לא אומר לה מה לעשות אני לא חייב גם להיות חבר\בעל שלה.

זה קצת אבסורד כי הסוג בנות שאני מחפש בכלל לא יתעניינו בכאלה הרפתקאות מין ו\או סמים.

אנחנו כנראה קבוצות שונות של אנשים שמוטב שלא נצא אחד מהקבוצה של השניה. שמרנים לעומת ליברלים.

תתפלא יש גם נשים שיפריע להם שהגבר שלהם יזמין חשפניות לפני החתונה וכזו אני מחפש.

בכלל נראה לי פתטי שצריך לחגוג לפני החתונה כאילו אתם מצהירים שהנישואים זה הדבר הכי משעמם שהולך לקרות לכם בחיים.

בשביל מה אנשים כמוכם בכלל מתחתנים? אהה בשביל הילדים... מסכנים הילדים... עדיף שלא יהיה להם הורים כמוכם.

חוץ מזה תמיד אפשר להתגרש אם זה כל כך משעמם.

מי אמר שצריך להתחתן לכל החיים?

תחתן, תעשה ילדים, תסתדרו כלכלית. ואז תתגרשו בהסכמה ואישתך תוכל להסניף כמה קוק שהיא רוצה מהתחת של החשפנים.

נראה לי אתה פשוט חיי את החיים שלך לפי הסרטים בהוליווד.

תרשה לי לברך אותך.

הפכת את הפוסט הזה ללא מעניין

UNFOLLOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...