משרד המשפטים נכנע לאוצר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד המשפטים נכנע לאוצר

Merrymoon

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2893587,00.html

עוד כניעה וזחילה עם הזנב בין הרגליים, הפעם במשרד המשפטים, והנפגעים מכך הם קורבנות עתידיים של עברייני המין.

הפדופיליה היא המכה השניה (או השלישית) של המדינה אחרי הטרור ולא נעשים שום מאמצים להלחם בה. מה יהיה הסוף? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכה שנייה/שלישית? על מה בדיוק את מדברת ?

מישום מה שכחת אלימות נגד נשים, אלימות במשפחה, תאונות דרכים.

קצת הגזמת בהערכות "מכות" של מדינה. בנתיים מדובר בבודדים ולא כל גבר שני פדופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכה שנייה/שלישית? על מה בדיוק את מדברת ?

מישום מה שכחת אלימות נגד נשים, אלימות במשפחה, תאונות דרכים.

קצת הגזמת בהערכות "מכות" של מדינה. בנתיים מדובר בבודדים ולא כל גבר שני פדופיל.

אולי לא אבל עברייני מין הם יצורים בעיתיים שדורשים טיפול ושיקום אחרת ישנה סבירות גבוהה מאד שיחזרו על מעשיהם.

סדנאות הטיפול בד"כ נמשכות הרבה יותר ממשך כליאתם בבתי הסוהר וכשהם משתחררים הם הרבה פעמים חוזרים לסורם.

אותם עבריינים זקוקים למעקב שותף. כאן אפילו לא מהססים לבדוק את הרקע שלהם ולהעסיק אותם בגן ילדים (!) כמו

שקרה לפני כמה שבועות ואז עבריין כזה תקף בשנית, וזה בזמן שהוא חיכה לשימוע בבית-משפט או משהו, כשהדבר

ההגיוני לעשות היה להחזיקו במעצר עד תום התהליכים המשפטיים מחשש שהוא יתקוף שוב.

אם אין לך שום דבר לומר ספציפית בנושא הזה, אז אבקש ללכת להשמיץ אותי במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גברת צעירה, אין כסף לסדנאות טיפול האילו מאותה הסיבה שאין כסף גם להשאיר חולי נפש בבתי החולים. אז אם שם מקצצים אני בטוח שיקצצו באותם סדנאות לשיקום פדופילים (שאומדנם מוערך בכמה מיליונים ???).

הגבתי עיניינית . יש לך בעיה ?

אם כן , תגיבי עיניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו שאין כסף לזה אבל מה יש כסף לבזבוזים של הח"כים...

להוציא חוק נגד פדופילים שיאפשר לפחות לשים אותם במעצר מרגע הגשת התלונה ועד תום ההליכים המשפטיים במקום לתת להם להסתובב חופשי ולבצע עבירות נוספות עד שיתחיל המשפט. זה המעט שיכלו לעשות במשרד המשפטים והם לא עשו את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אולי אם יפסיקו לשלם לאוכלי חינם (והשטויות של חברי הכנסת זה גרושים לעומת "מובטלים") יהיה כסף לבעיות האמיתיות.

משרד המשפטים לא התקפל, אני מצטער להגיד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התקפל ואין איך לקרוא לזה אחרת. אוכלי חינם יש פה בשפע אבל כ"כ מעט מוחות יצירתיים שיכלו לצאת עם רעיון להצעת חוק שלא דורשת תקציב גדול כמו אותן סדנאות. בתור התחלה, ראה את התגובה הקודמת שלי בקשר למאסרים ומעצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ממכם הכיר מישהי\מישהו שהתקיפו אותם בגיל קטן?

אם לא אז אין לכם על מה לדבר אתם לא יודעים כמה זה משהו שנשאר איתך להרבה מאוד זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בואו נשב ונהיה מרוצים מהמצב הקיים וכל יומיים נשמע שמיששו עוד איזה ילד בן 4 וכיו"ב.

לא תמיד צרייך כסף כדי לפתור בעיות וכשמתעוררת בעיה ישר להצביע לעבר הקופה הריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מעצבנת אותי זו מפלגת שינוי. המפלגה שמכרה לנו איך הם לא יתקפלו לפני הדתיים ולפני אף אחד אחר אלא - לשם "שינוי" במדינת - יעמדו מאחורי המצע שלהם ובסוף מה שקרה זה שהם התקפלו כמו גדולים בגלל משמעת קואלציונית שזה במילים אחרות "קיבלנו שוחד/איום שאם אנחנו רוצים לשמור על הכסא הרך בקואלציה אנחנו צריכים לשים זין על הבוחרים שלנו"

אפילו אם ההצעה לא הייתה עוברת, לפחות הייתי רוצה לראות ששינוי נשארת נאמנה למצע ולבוחרים שלה ומצביעה בעד ההצעה.

מה שעוד יותר מרתיח זה שאתמול ראיתי את העיתון ששינוי מוציאה מדי פעם. ומה מופיע בעמוד הראשי?! הודעה מרגשת על איך מפלגת שינוי מגנה על הילדים בעזרת החוק המדובר ואיך שינוי לא נכנעת בנושא חוק הנישואים האזרחיים - יום אחרי שהם נכנעו כמו צרפתים שהגיעו בטעות לגרמניה.

אז שתקתי? לא. התקשרנו למשרדים שלהם בתל אביב ושם ענה לנו מישהו שכל מה שהוא יכל לעשות זה לגמגם קשות ולנסות להסית את תשומת הלב לדברים אחרים..

ואחר כך מר פריצקי הנכבד עולה ל- Ynet וכותב מאמר שלם על איך בעצם אנחנו מפגרים ולא הבנו שבכך ששינוי שמה עלינו זין היא בעצם כן נשארה למצע שלה ולבוחרים שלה..

חכו... עוד מעט הבחירות.. שינוי יעלו עם סדרה של תשדירים מרגשים על מאות ה"שינויים" שהם עשו ואיך הם א ף פ ע ם לא התקפלו וכלונו נאכל את השטויות האלו..

למה יש לנו את השמאל הכי אימפוטנטי בעולם אני לא אבין אף פעם (עזבו אתכם עכשיו משטחים - אני מדבר עכשיו על זכויות האזרח).

ועוד יש פה עדיין כמה אנשים שחושבים שיש כזה דבר - דמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...