אחד מתהליכי Svchost.exe, מתנפח וסותם לי את הזיכרון, בעת הפעלת כל דפדפן - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחד מתהליכי Svchost.exe, מתנפח וסותם לי את הזיכרון, בעת הפעלת כל דפדפן

dor123

Recommended Posts

יש לי בעייה שלאחר שאני מפעיל את המחשב, ברגע שאני מפעיל את אינטרנט אקספלורר או את פיירפוקס, אחד מתהליכי ה-Svchost.exe מתנפח וסותם לי את זיכרון המחשב, מעמיס על הדיסק הקשיח, ומאט לי את המחשב. התופעה נצפתה בנוסף למחשב שלי, גם במחשב של אבא שלי.

בפורום התמיכה של מיקרוסופט טוענים שזה קשור ל- Update, אבל לא נראה לי, כיוון שזה מתרחש בהפעלה הראשונה של כל כלשהו, וזה פשוט מאט לי את המחשב.

איך אני נפתר מהבעייה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו, כאשר אין התפרצות של התהליך, הוא מפעיל את השירותים הבאים:

1. BITS

2. Browser

3. IKEEXT

4. iphlpsvc

5. LanmanServer

6. MMCSS

7. ProfSvc

8. RasMan

9. Schedule

10. SENS

11. ShellHWDetection

12. Themes

13. Winmgmt

14. wuauserv

ממש הרגע, בזמן כתיבת כל השירותים שהתהליך הזה מפעיל (אלו שהיו מסומנים), הוא התפרץ והחל לסתום לי את המחשב שוב פעם ולהעמיס על הדיסק הקשיח לזמן קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי התוכנה Process Explorer, השירותים wuauserv וכן MMCSS צורכים את עיקר הזיכרון, כפי שמופיע בלשונית Threads שבמאפייני התהליך הזה. כמו כן, לפעמים גם iphlpsvc צורך זיכרון. הפעלתי כרגע את המחשב, והפעם התהליך לא התנפח כאשר הפעלתי את פיירפוקס או אינטרנט אקספלורר. אבל כאשר עשיתי סריקת עידכונים עם Update, הוא מיד החל להתנפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רגיל.

כאשר שירות העדכוינם של פועל ברקע הוא מעמיס על המעבד והזיכרון די הרבה.

לפני שבוע בערך יצאה חבילת עדכונים מאוד גדולה שהמחשב שלך כנראה עובד עליה.

תעשה חיפוש עידכונים באופן ידני. תתקין כל מה שיש שם.

בעוד שבוע אם הבעיה עדיין נמשכת את תקפיץ את הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי אותה לפני כמה זמן, וזה עדיין ממשיך כאשר Update מחפש עדכונים ולא מוצא כלום. בעבר ביצועי המחשב שלי לא ירדו כאשר Update היה מופעל. או שאולי פשוט לא שמתי לב לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך עדכון תקוע.

באמת גל העדכונים האחרון היה מאוד באגי וגם אצלי היה עדכון שכל הזמן נתקע ולא נתן לי להפעיל מחדש את המחשב, בנוסף היה לי כל הזמן סימון שהמחשב תחזוקה.

בקיצור נסה את הדבר הבא:

פתח מנהל משימות ותהרוג את התהליך spooler, יש לו סמל של . 99% מהמקרים מסיבה כלשהיא הוא מה שתוקע את העדכונים.

עכשיו ששיחררת את העדכון התקוע תן למחשב לסיים את ההתקנה של שאר העדכונים, יקח קצת זמן, אבל אחרי זה אולי הבעיה תיעלם.

600MB ומעלה זה תקין בזמן שהמחשב מריץ עדכונים. זה לא תקין אם זה כל הזמן ככה.

תופעת לוואי אצלך, בגלל שאין לך הרבה ראם ואני מניח שאתה עם קשיח איטי, זה שכל המחשב שלך נחנק מזה. אם השימוש שלך במחשב הוא קל אז בקטנה, אפשר להישאר ככה. אבל באופן כללי עם עוד ראם וSSD לא היית מרגיש את האיטיות ברמה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...