הילד המתאבד - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הילד המתאבד

darkman

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2893762,00.html

שוב מחסום חווארה שליד שכם, שעת אחר צהריים: נער פלסטיני כבן 14 רץ לעבר חיילי המחסום, כשעליו חגורת נפץ במשקל 8 ק"ג ומתג ההפעלה בידיו. המג"ד, סא"ל גיא, ל-ynet: "החיילים חשדו בו, כיוונו לעברו את הנשקים. הוא נבהל, הרים את הידיים וכך נמנע אסון, לאחר שהוא לא הספיק להפעיל את המטען". הנער סיפר: הגעתי להתפוצץ - תמורת 100 שקל. חבלנים הוזעקו למקום ופירקו את חגורת הנפץ

כל הכבוד לצה"ל

אני מקוה שמדינת תנצל את אותה הזדמנות ותצא במסע הסברה

שישפוך קצת אור אל מה באמת קורה פנ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חיים של ילד תמורת מאה שקל... מדהים. ואחרי זה כל העולם זועק השמימה ואומר שאנחנו אשמים במצב שאנחנו כאלו מפלצות שהרגנו איש מסכן וחולה בכסא גלגלים. עד מתי??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים!

אתם מפספסים את הדבר הכי חשוב כאן. הילד!

הקטע הכי מדהים הוא שהוא עשה את זה תמורת כסף. מאה שקלים ליתר דיוק.

מה עבר לו בראש בדיוק?!

"וואוו איזה כיף!! קיבלתי מאה שקל! אני ארוץ אתפוצץ ואז ארוץ לקנות את הסדרה החדשה של קלפי השאהידים במהדרה עם יאסין"?

או שהוא היה חכם והבין שהוא ימות ולא יוכל לבזבז את הכסף ולכן הוא הלך לשרוף אותו במכה אחת על מסטיקים ורק אחר כך רץ למחסום?

ולא נראה לי שהוא הביא את הכסף להורים לעזרה בהוצאות. אתם חושבים על הסיטואציה?

- יא מאמה!

- הא יא איבני?

- הבאתי לך מאה שקלים לעזרה בהוצאות יא מאמה!

- ומין איפה קיבלתי את הכסף יא איבני?

- אממ... מצאתי? נפל ממשאית? זכיתי? מכרתי פיסטוקים? קיבלתי את זה בשביל להתפוצץ ?!

והכי גדול...

הילד נבהל כשהחיילים כיוונו אליו את הנשק...

מה קרה? הוא נבהל? הוא חשב שהוא ימות לפני שהוא יספיק למות?!

ועזבו אותי מניתוחים קרים של מה שקרה.. זה פשוט קטע גדול מהחיים..

הילד צריך להוציא את עצמו ממאגר הגנים האנושי...

כמו השניים שלפני כמה שנים מתו כשהפצצה ברכב שלהם התפוצצה שעה לפני הזמן כי הם לא שינו לשעון קיץ (סיפור אמיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל רק שהוא לא עשה איזה תנועה פזיזה והחיילים כתוצאה היו מפוצצים לו את המוח (אין לכם מושג מה עושה כדור של הM-16 יכול לעשות ברגע שלוחצים על ההדק יש סלילים מיוחדים שמוסבבים את הקליע והקליע מספיק כמעט לעשות סיבוב שלם לפני היציאה שלו מהקנה וכתוצאה מזה, אם הוא נכנס דרך הרגל הוא יכול לצאת דרך הכתף תתארו לכם איזה נזק הוא עושה בדרך...)

עריכה: ראיתי את זה לפני רבע שעה בחדשות... הוא כמעט השתין במכנס האפס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסו לחשוב על זה ככה: אולי בגלל המצב שאנחנו עושים להם ממש גטו אם כל החומות אז הילד מוכך למות כדי להביא 100 שקל

למשפחה שלו? אין לי צד בכל הסיפור הזה כי נראה לי שאף צד לא עושה את הדבר הנכון, הם צריכים להפסיק את הטרור ואנחנו צריכים

להפסיק את הסגר, זה הדבר היחידי שיעשה שלום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה על עוצמתו של צה"ל מוסריותו ואנושיותו. כל דוגמא מפגרת של חיילים מתעללים וכ... (מה שאוהבים להציג פה) רק מעוותת את המציאות. הפלסטינאים לא רוצים אדמות ועצמאות. הם אנשי כנופיות שרוצים רק לעצמם ולכן מדרדרים את אנשי העם שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים!

אתם מפספסים את הדבר הכי חשוב כאן. הילד!

הקטע הכי מדהים הוא שהוא עשה את זה תמורת כסף. מאה שקלים ליתר דיוק.

מה עבר לו בראש בדיוק?!

"וואוו איזה כיף!! קיבלתי מאה שקל! אני ארוץ אתפוצץ ואז ארוץ לקנות את הסדרה החדשה של קלפי השאהידים במהדרה עם יאסין"?

או שהוא היה חכם והבין שהוא ימות ולא יוכל לבזבז את הכסף ולכן הוא הלך לשרוף אותו במכה אחת על מסטיקים ורק אחר כך רץ למחסום?

ולא נראה לי שהוא הביא את הכסף להורים לעזרה בהוצאות. אתם חושבים על הסיטואציה?

- יא מאמה!

- הא יא איבני?

- הבאתי לך מאה שקלים לעזרה בהוצאות יא מאמה!

- ומין איפה קיבלתי את הכסף יא איבני?

- אממ... מצאתי? נפל ממשאית? זכיתי? מכרתי פיסטוקים? קיבלתי את זה בשביל להתפוצץ ?!

והכי גדול...

הילד נבהל כשהחיילים כיוונו אליו את הנשק...

מה קרה? הוא נבהל? הוא חשב שהוא ימות לפני שהוא יספיק למות?!

ועזבו אותי מניתוחים קרים של מה שקרה.. זה פשוט קטע גדול מהחיים..

הילד צריך להוציא את עצמו ממאגר הגנים האנושי...

כמו השניים שלפני כמה שנים מתו כשהפצצה ברכב שלהם התפוצצה שעה לפני הזמן כי הם לא שינו לשעון קיץ (סיפור אמיתי).

רק למען הרקורד, המחשבה עברה בראשי אבל אני לא אתפלא אם הוא באמת הביא את הכסף להורים שלו כי הילד הקודם היה משתכר תמורת 15 שקלים ליום בעבודתו, סבלות במחסום, 13 מזה היה נותן להורים ורק 2 היה משאיר לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...