איפה אפשר למצוא מקום שקט לעבודה עצמאית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר למצוא מקום שקט לעבודה עצמאית?

Boris_yo

Recommended Posts

אני עובד מהבית ולקראת הקיץ רוצה למצוא מקום שקט ועם מיזוג אוויר לעבוד ממנו כי אצלי בבית אין תנאים מתאימים.

חוץ מלשכור משרד או דירה חדשה אילו עוד אופציות לא יקרות יש?

האם לקחת מנוי בספרייה מקומית (אני חיפאי) ולעבוד משם כל יום זה רעיון?

אני לא מכיר ספריות באיזורי דרך אגב אבל אם יש כאן חיפאי שיכול להמליץ, אשמח.

חשבתי על בית קפה אהל אני לא מכיר אחד עם שקט...

אם יכול להסתדר ולקחת חבילת סלולאר ללא הגבלה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספריה של אחת האוניברסיטאות .

בטכניון למשל יש כמה וכמה ספריות (בפקולטות) ואחת ראשית. ובהפסקות שלך תוכל ליהנות ממגוון המנזות שיש שם :)

אה כן, וזה בחינם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתל אביב יש אפשרות לשכור משרד על בסיס יומי עם כל הציוד הדרוש. אני מניח שגם בחיפה קיימת אפשרות כזאת. ספריה עירונית אפשרות מצויינת ולא צריך לעשות מנוי, אבל רוב הספריות נסגרות עד 19:00.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום מנוי הכניסה חופשית, ממליץ לבוא באוטובוס ולרדת בתחנה קרוב לספריה.

אני מניח שגם באוניברסיטת חיפה זה כך (לא הייתי שם, למדתי בטכניון).

לגבי האינטרנט האלחוטי, אני לא מצליח להיזכר אם הוא היה חופשי או עם סיסמה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לא נראה לי שכל אדם יכול פשוט להיכנס לספריה של הטכניון כאילו היא ספריה ציבורית. גם אם אין אמצעי .

בשלב מסויים הספרניות עלולות לשאול שאלות, כמו למה אתה לא הולך לאף הרצאה ויושב שם כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שכל אדם יכול פשוט להיכנס לספריה של הטכניון כאילו היא ספריה ציבורית. גם אם אין אמצעי .

בשלב מסויים הספרניות עלולות לשאול שאלות, כמו למה אתה לא הולך לאף הרצאה ויושב שם כל היום.

חחח אין מה לדאוג, זה ממש לא יקרה.

בלי קשר שיושבים של כל היום גם סטודנטים, וגם זה לא איזה מקום קטן שהספרנית עוקבת מי נמצא בפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך יכול. טכניון מוסד ציבורי. הוא גם יכול להיכנס לכל ההרצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פה אתה ממציא שטויות?

אני אומר לך שבוודאות אסור לך להכנס להרצאה אלא אם כן אתה סטודנט או רשום בתור מקשיב חופשי(שגם עולה כסף).

זה שאף אחד לא יאכוף את זה, זה כבר עיניין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומר לך בוודאות שאוניברסיטות זה מוסד ציבורי ועל פי החוק ניתן להיכנס חופשי לכל ההרצאות. עצוב שגם מוסדות אקדמיים לא פועלים לפי החוק. אתה יודע שגם לימודים בבתי הספר בחינם והורים סתם משלמים אלפי שקלים בשנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...