ושוב על הפרק... גירוש הורי חיילים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ושוב על הפרק... גירוש הורי חיילים

Merrymoon

Recommended Posts

תראו, אף אחד לא בא לארץ סתם ואותם חיילים לא באו לשרת כדי לקבל אזרחות כי זה פשוט לא כ"כ שווה את זה. גייסו אותם. אז למה לגייס אותם אם הם לא אזרחים? וכבר היו דברים מעולם. איזה אחד שאני מכירה אחרי ששירת בלבנון ואיפה לא בא למשרד הפנים להוציא דרכון לטוס לבקר את ההורים שלו בחו"ל וגילה שבכלל אין לו אזרחות ישראלית! אזרחות אין אבל צו הגיוס מצא את דרכו לתיבת הדואר שלו, מעניין מאד. בחיי, מדינה של נצלנים שרוכבים על גב של מישהו אחר, יורדים ובועטים לו בתחת. בקשר להורים, מה מפריע לכם? הם כבר סיימו את תפקידם בשרשרת החיים כי הם הביאו ילדים ומן הסתם הם כבר חיילים אז אין מה לדאוג. הם יעבדו באיזו עבודה מסריחה כמו נקיון, נגרות, או באיזה חור וימותו מסרטן או מרעב. אף אחד לא בא להשתלט על ארגז החול הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקח ואביא את הדוגמה שלי. אמא שלי רוסיה, אבא שלי יהודי, עליתי לפה בגיל 7, לא ידעתי מה זה , עד גיל 12 לא ידעתי מה זה יהודי וגם לא ממש הזיז לי את הקצה של הצמה. ההורים שלי לא מי יודע מה מסתדרים (במובן הקטן של המילה), הם התחתנו כשהייתי בת 5-6 כי אבא שלי רצה לעלות לארץ ואמא שלי לא רצתה שאגדל בלי אבא (טעות שלה, אבא אלכוהוליסט וחולה נפש). אז עלינו ועכשיו המצב התדרדר, אמא שלי מתה מתה להתגרש וכבר עזבתי את הבית בשביל להקל עליהם אבל מה, ביטלו לי ולאמא שלי את האזרחות הרוסית לפני כמעט 5 שנים ועכשיו אם היא תתגרש מה יהיה עליה? טוב שהיא למעלה מ-6 שנים בארץ אחרת היו שמים אותה על רפסודה מחוץ למים הטריטוריאליים של וגמרנו עניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הרבה דברים מגעילים נאמרו פה ואין לי כח להגיב על.

בקשר לבחורה אין מצב שאמא שלך הייתה נשארת בלי אזרחות בשום מדינה אם היא הייתה פה מתחת ל 5שנים (זמן של קבלת אזרחות) אז לא היו מבטלים לה ברוסיה.

בכל מקרה זה מקרה מגעיל מה שכתוב שם אבל אנחנו לא יודעים את כל הסיפור ואי אפשר לשפוט.

ולמה שאמר מיני על זיקה לראץ אז לי יש זיקה לארה"ב זה אומר שמגיע לי אזרחות? לא ממש לא וזה ממש טיפשי! להגיד דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התכוונת אליי (כי התגובה שלי אחרונה) אז בקשה אל תכניסי לי מילים לפה אני לא אמרתי את זה, וגם יהיה מאוד קשה להיפרד מכמה חברים ככה שזה לא בא בחשבון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שאמר מיני על זיקה לראץ אז לי יש זיקה לארה"ב זה אומר שמגיע לי אזרחות? לא ממש לא וזה ממש טיפשי! להגיד דבר כזה.

אין מה להשוות את שמעניקה אזרחות על פי קריטריונים גזעניים (אין כאן וויכוח בין אם זה טוב או רע, אבל זו עובדה) לארה"ב או כל מדינה מערבית אחרת שקולטת אוכלוסיה עפ"י הצרכים שלה ועפ"י קריטריונים מוגדרים שלכל אדם ישנה הזדמנות לעמוד בהם (כגון השכלה, מקצוע, סכום כסף מסוים וכדומה). אדם אשר אינו יהודי ומשרת בצה"ל הוא אזרח שראוי לקבלת אזרחות לעצמו ולאחד מהוריו (בהנחה שרק אחד ההורים לא יהודי), יותר מאשר אדם שמשקיע את חייו בלימוד תורה, אינו משרת בצבא וחי מקצבאות שהוא מקבל עבור עצמו ועבור ילדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, האנשים האלו לא באו להתנדב לצה"ל, רובם קיבלו צו ראשון בדואר בדיוק כמו כולנו ואם המדינה לא מעוניינת בהם אז למה לכל הרוחות היא מגייסת אותם? לי זה נשמע כמו ניצול ממדרגה ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...