residen evil 6 crash - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

residen evil 6 crash

gregos1990

Recommended Posts

המפרט שלי :

intel I3-3110M

2.40Ghz

ram: 4GB

hard drive: 500 GB

video card: HD graphics 4000

windows 7 ultimate

לפני שתגידו שהמחשב שלי חלש (כי יש כאלה שאוהבים יש להגיד את זה) המחשב שלי עומד יפה בדרישות המינימליות של המשחק

וגם אני מריץ עליו משחקים יותר כבדים מ- RESIDENT EVIL 6

משחקים כמו SPLINTERCELL BLACK LIST עובדים חלק

אז ככה, אחרי ההתקנה של המשחק היה לי מסך שחור וקראתי באינטרנט שצריך לעדכן גירסת דרייבר של הכרטיס מסך, אחרי שעשיתי את זה התקלת מסך שחור הסתדרה

אחרי השלב הראשון של המשחק ששיחקתי חלק בלי תקיעות ובלי שטויות, זאת הייתה הקדמה שאחריה צריך לבחור עם איזה דמות אתה רוצה לשחק, אחרי הבחירה של הדמות ישר יוצא לי לשולחן עבודה עם הודעה של ווינדוס program has stopped

חרשתי על כל האתרים של ולא מצאתי תשובה

אתם התקווה האחרונה

תודה מראש לכל מי שעונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהורדת באופן פיראטי, בגרסאות הראשונות היו מלא מלא באגים שתוקנו עם הזמן באמצעות טלאים שיצאו (לי יש מקורי וסבלתי מזה המון!!).

תנסה לעדכן לגרסת המשחק הכי עדכנית.

אם זה לא יעזור, קראתי עכשיו באיזה פורום שמשהו עם נתונים דומים פתר את הקריסות עם דרייבר ישן דווקא מ2012, בעוד שהדרייבר הכי עדכני לא עבד לו בכלל.

בלי שום קשר, גם אם הכרטיס לא חלש מכדי להריץ את המשחק, לפעמים המובנים של סובלים מחוסר תאימות למשחקים מסויימים (אבל עושה רושם שזאת הסיבה כאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עדכון משחק ולא עזר לי בכלל, חייב להיות לזה פיתרון,

הקטע הוא שבתחילת המשחק יש לב שלב ראשון שאתה משחק והוא עבד אצלי חלק אחרי זה פתאום התחיל, אגב ניסיתי לבחור דמויות אחרות וזה הכל אותו דבר בכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...