רום מומלץ עבור LG G2 - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רום מומלץ עבור LG G2

pini k

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק^.

לא אשכח שהיה לי את הגלקסי 4 עד מלפני שנה בערך, וגיליתי שיש לי מעבד אקסינוס שהיה מוצר לא מוגמר (סמסונג לא בדקו אותו עד הסוף) ולכן היו לו לא מעט בעיות חימום, וגם בגלל האקסינוס לא יצא CM11 יציב למכשיר אז פשוט החלפתי ל-LG G2.

לא מצטער לרגע, קהילת הפיתוח של G2 פשוט מצוינת והוא לדעתי בין המכשירים עם קהילת הפיתוח הכי טובה היום, גם הוציאו לו . (שלדעתי לא יעיל, אבל יפה המאמץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסקנה שאני מגיע אליה מכל הדיון הזה שלא ממש כדאי למהר ולהתקין חלופית למכשיר שגם ככה מערכת ההפעלה המקורית של היצרן עובדת מצוין עליו.

אני קראתי די הרבה בפורומים איך לבצע את התהליך וזה מאוד מורכב מבחינה טכנית, זה שונה לגמרי מעולם המחשבים שאני בא ממנו ששם לעדכן גרסה ולהתקין מע' הפעלה

זה ממש פשוט.

בנוסף יש סיכוי מאוד גדול שהמכשיר שלך יידפק, וחבל, מדובר במכשיר לא זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסקנה שאני מגיע אליה מכל הדיון הזה שלא ממש כדאי למהר ולהתקין חלופית למכשיר שגם ככה מערכת ההפעלה המקורית של היצרן עובדת מצוין עליו.

לא נכון.

אני קראתי די הרבה בפורומים איך לבצע את התהליך וזה מאוד מורכב מבחינה טכנית, זה שונה לגמרי מעולם המחשבים שאני בא ממנו ששם לעדכן גרסה ולהתקין מע' הפעלה

זה ממש פשוט.

לא נכון.

בנוסף יש סיכוי מאוד גדול שהמכשיר שלך יידפק

לא נכון.

וחבל, מדובר במכשיר לא זול.

לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכמוך, הוא דוקא הגיב לerezo.

..מערכת ההפעלה המקורית של היצרן עובדת מצוין עליו.

לפעמים כן, לפעמים לא. אבל רומים מקוסטמים (טובים!, לא כל רום) לרוב עוברים אופטומיזציה אפילו יותר מהרום המקורי, ומוסיפים לך אפשרויות שליטה שאין ברום המקורי.

חוץ מזה שאם אתה קונה מכשיר מחנות בארץ (כמו שאני נאלצתי לעשות..) אז אתה לרוב מקבל תוספות של היבואן\החברה שמכרה לך אותו.. אז זה כבר בכל מקרה לא הרום המקורי.

..איך לבצע את התהליך וזה מאוד מורכב מבחינה טכנית...

ממש לא מורכב, בפחות משעה כבר הכל היה מותקן. יש אינסוף מדריכים באינטרנט. פשוט ללכת לפי ההוראות. חלק מהמפתחים אפילו יוצרים אפליקציות\ או קבצים שבלחיצה אחת עושים עבורך את כל התהליך.

בנוסף יש סיכוי מאוד גדול שהמכשיר שלך יידפק...

סיכונים תמיד יש. תדאג לגיבוי ותלך לפי ההוראות וזה מפחית את הסיכון בצורה משמעותית.

..מדובר במכשיר לא זול.

הכל יחסי, אבל אם כבר השקעת "כלכך הרבה כסף", לא כדאי לסחוט עוד יותר מהמכשיר שלך?

בכל מקרה, זו בחירה אישית כבר אם לצרוב רום או לא..תלוי בצרכים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...