בואו נדבר על מסוק על שלט - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על מסוק על שלט

eido300

Recommended Posts

טיסנים הכוונה למטוס על שלט?

גם בהם צריך את כל הכיוונים, טיפולים וסימולטורים?

כי בנושא הזה יש לו יותר ידע, הוא ישב שעות על גבי שעות במשך ימים על איזה סימולטור שלפני שהוא הביא לך להטיס משהו היית צריך לעבור קורסים ולהדפיס חוברות שלמות ורק בסוף זה היה מדפיס לך תעודה שגמרת הכל ורק אז סוף סוף היית יכול להטיס מטוס בצןרה חופשית, חוץ מזה שהוא היה טייס בעברו (הרחוק), הידע הזה יכול לעזור? ואולי יהיה יותר נוח להביא לו טיסן וזהו? מצטער על המעבר בין הבקשות

פשוט אני יודע שהוא מעדיף את זה, ומראש נמנעתי מזה רק כי חשבתי שזה עסק יותר יקר ומסובך ולכן פסלתי אותו מראש מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטסה של טיסן הרבה יותר קלה וידידותית

כנ״ל תחזוקה וכיוונים

עדיין אני אמליץ על סימולטור בכל אפשרות ... זה הבסיס של הבסיס

אם הוא היה טייס זה מעולה כי יש לו בסיס להבנה ... אבל להיות בתוך מטוס ולהטיס אחד על שלט עדיין צריך ללמוד ולפתח קורדינציה בסיסית

טיסנים זה עסק יותר פשוט וזול ... אני בעצמי בניתי כמה מ״קאפה״ ... אבל התעסקתי רק בחשמליים ( הטסתי גם וגם חוץ ממנוע ותחזוקה אין כל כך הבדל )

אני כמעט בוודאות יודע שתמצא ביד שניה טיסנים במחיר הזה או אפילו אם תוכל למתוח לאיזור ה 1000 פשוט צריך לחפש משהו למתחילים וציוד נלווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז סיפרתי את תוצאות הדיון לנוגעים בדבר, והם החליטו שמסוק על שלט, אם הוא זול מידי ולא יעוף בחוץ - הוא לא יהיה שימושי אצלנו, ואם הוא יהיה יקר מידי, מורכב מידי וצורך יותר מידי התעסקות - זה יגזול זמן שגם ככה בקושי יש, אז הם רוצים לרדת מהנושא...:(

אם נמצא משהו ביניים כזה, שיכול לעוף בסדר בחוץ, אני אולי אוכל לשכנע אותם לחזור לזה.

המסוק השני שהבאת יכול חהתאים להגדרה?

אני חייב לציין שסימולטור וודאי לא בא בחשבון, מניסיון הוא די מתמכר לזה, ואנחנו לא רוצים שזה יקרה, מקסימום אם הוא ירצה הוא יקנה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עידו זה נהיה קשה לי מידי לענות כאן על הכל בצורה עניינית ... אם תרצה אני אוכל לדבר איתך טלפונית ולנסות לענות לך על כל השאלות ואז אם תרצה לשפוך את הכל כאן בשמחה

צור איתי קשר בהודעה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:mad::banghead: הם החליטו סופית שיורדים מזה.

אחרי כל מה שביררתי, כל מה ששיגעתי אנשים, כל המדריכים שקראתי, כל ההודעות שכתבתי/קראתי/עברתי עליהם (כולל כל היד שניה), כל האתרים שחיפשתי בהם (וכל זה מפלאפון מעאפן) אחרי כל זה הם החליטו לקנות במקום מסוק על שלט איזו שהיא מכונה טיפשית להקצפת חלב! :mad::banghead::screwy:

מעצבנים:banghead:

טוב, ממש תודה רבה על כל העזרה, מתנצל שכל זה היה לחינם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...