מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין

Vega

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח טוב נו אני גזען אני מודע!! אני שונא ערבים מה רע בזה??

טוב נו אני גם שונא כושים :P

למנהלים, אני חושב שכבר לא מדובר בדעה האישית של TommyW אלא הסתלבטות על הפורום, מה גם שקשה לי להאמין שהוא בן 17 (תאויות חתיוו), לפי דעתי Tommy פועל במטרה ברורה לטרפד את הדיון, ואני מציע שההנהלה תסיק מסקנות חד משמעותיו לגביו.

תודה.

מה גם, שהערה בסגנון "ערב טוב = ערבי מת" מהווה הפרה צינית של תקנון הפורום, גם לאחר שהמנהלים העירו לו על זה בהודעה בפורום (או גם, אני מתאר לעצמי במדיום אחר, אבל אין לי מושג). הערות מהסוג העלוב הזה חוזרות על עצמן מצד המשתמש, ואני חושב שהוא פשוט מוריד את רמת הדיון ששוררת בפורום הזה.

TommyW, לך ל-Ynet - נראה לי שיותר תאהב את הפורומים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני בן 17 אני גולש בפורומים פה כבר מעל שנתיים ואני סתם בא להביע דעה שלי וזאת הדעה שלי!!

ואף אחד לא ישנה אותה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה הדעות שלך? אין בעיה. תשמור אותם לעצמך או שתביע אותם בפורומים אחרים("נוער מולדת", "כך" וכו'...).

גזענות זה לא פה. עוד הודעה גזענית ממישהו פה והדיון ננעל. ראו הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רנטיסי נבחר להחליף את יאסין בעזה

ד"ר עבד אל-עזיז רנטיסי, שניצל מניסיון התנקשות וישב בכלא בישראל וברשות, יתפוס את מקומו של השייח' יאסין בתוך השטחים. מעליו בהיררכיה: חאלד משעל שיושב בדמשק. רנטיסי מוביל קו תקיף ובלתי מתפשר, והתנגד להסכם ה"הודנה". מקור ביטחוני: בטווח הארוך, החיסול יפגע בחמאס. בינתיים, לעומת 10 אירועים אלימים מדי יום ברצועה, נרשמו אתמול 54.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2893286,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיהיה חכמה היא תחסל אותו עד סוף השבוע ואז את היורש שלו וכו וכו עד שכבר לא יהיה ממש פשוט להקים הנהגה לארגון ..

זה לא יעצור תארגון , אבל זה בהחלט יעשה להם תחיים הרבה הרבה יותר קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה כזה פשוט. צה"ל משתדל לא לפגוע בחפים מפשע ולכן הם מנצלים את זה ויוצאים מהבית כאשר הם מוקפים בעשרות אנשים. אני מניח שצה"ל יודע בדיוק איפה כל אחד ואחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתם שוכחים שהוא היה בן 67 ולא בן 90 ככה שהוא לא התכוון למות בקרוב... החיסול היה הכרחי כדי לנטרל את הזבל הזה...

ב. ולא צריך לחסל עכשיו את מס' 1 אלא את מס' 2, כדי להפעיל לחץ על מס' 1... תבינו, תמיד יהיה מחליף למס' 1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה כזה פשוט. צה"ל משתדל לא לפגוע בחפים מפשע ולכן הם מנצלים את זה ויוצאים מהבית כאשר הם מוקפים בעשרות אנשים. אני מניח שצה"ל יודע בדיוק איפה כל אחד ואחד.

באותו נושא, אני היחיד שלא הבין את ההיגיון שבלהשתמש בשלושה טילים כדי לחסל אדם נכה? הבן אדם עלה למדינה טון כסף. בשביל מה צה"ל מאמן צלפים וסיירות?

קליעים מצמצמים מאוד את עניין ה"פגיעה בחפים מפשע". הם גם מבטיחים זיהוי וודאי של המטרה. אם אפשר להגניב מסוק אפאצ'י לקרבת מבוקש, אז בהחלט שאפשר גם צלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגיעה של צלף ממסוק שכל הזמן נע באוויר במטרה שנעה במכונית משוריינת תוך סכנת נפשות של אותו

טייס ושל מסוק זה לא כדאי. כשיש ריכוזי קהל ומבחינים במסוק אז בד"כ כל המטרות החשובות נעלמות להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליעים מצמצמים מאוד את עניין ה"פגיעה בחפים מפשע". הם גם מבטיחים זיהוי וודאי של המטרה. אם אפשר להגניב מסוק אפאצ'י לקרבת מבוקש, אז בהחלט שאפשר גם צלף.

קרבת מבוקש במונחים של מסוק זה הרבה יותר רחוק מאשר קרבה במונחים של צלף. מה גם שיאסין חוסל בשעה שהוא נסע ברכב ולא התגלגל על המדרכה עם הכסא שלו, כך שחיסול של צלף הוא בלתי אפשרי במקרה הזה.

בכלל, לצורך פעולה מוצלחת של צלף דרוש מודיעין הרבה יותר מדויק ומקיף מאשר לפעולת חיסול מהאוויר, כזה מודיעין שמאפשר לדעת באיזה יום ובאיזו שעה המטרה תהיה בנקודה מדויקת על מנת למצוא את המיקום האופטימלי ממנו יש קו ירי לזווית רחבה ככל הניתן ולהכניס את הצלף פנימה כמה שעות קודם לכן (דבר שהוא שוב קשה לביצוע בגלל הרעש הרב שעושה מסוק נוחת באמצע הלילה וכניסה ברכב או ברגל לתוך עזה היא רעיון מגוחך, הדבר לא נעשה בהתראה של שעה בודדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...