מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין

Vega

Recommended Posts

Vega- כאילו שעד עכשיו זה לא היה קן צרעות, לא נמאס לך מהתמימות האובססיבית הזו?

ובכן אודיקול, מובן שאנו מצויים במצב שהוא לא פשוט. אבל תאמין לי שהמצב יכול בהחלט להדרדר מזה בהרבה. התנקשות ביאסין משמע הרכזת מלחמה כוללת על ערביי המזה"ת. אולי לא באופן מידי, אך ההשלכות של מעשו זה הן במובן הטקטי והן הפוליטי אינן משתלמות, ועם כל הכבוד - מדובר בהתחנפות של רה"מ שרון לצדדים הקיצוניים באוכלוסיה (שכפי ששמת לב איבדו אמון בו לאחרונה).

קודם כל לא פתחנו קן צרעות, בעתנו בו, והרגנו את המלכה.

היה צרייך לחסל את הפלצן הזקן מזמן, כשרק התחיל לצבור כוח ולא עכשיו כשכל העולם המוסלמי

נושא את עיניו אליו ומת לשפד אותנו על חיסולו.

אני מסכים, ואני יכול להבין מהמשך ההודעה שאת מבינה שזו טעות להתנקש בו בעת הזו?

אני מאושר עד הגג

סוף סוף הבחירה בשרון השתלמה ולא רק בכך שלא יהיה לנו ראש ממשלה שמאלני ;D

הייתי רוצה לראות איזה מפגן חיסולים של איזה 2-3 אחד אחרי השני זה היה יכול להיות ממש מדהים .. אבל גם אחד אחד אני יסתפק 8)

שרון אינו ראש ממשלה שמאלני, ורחוק מכך. ממשלת שרון היא הדבר הטוב ביותר שקרה להתנחלויות עוד מימי קוקוס, ואם אתה לא מבין את זה כנראה שיש לך איזהשהי בעיה בפרספקטיוה.

היית רוצה לראות עוד? כנראה שאתה מזוכיסט, אני רוצה לראות אותך מאושר עוד שבוע, אחרי שימותו עוד 10 ילדים.

את התמונות אפשר למצוא פה:

http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/97394.html

מיני, עם כל הכבוד - ויש הרבה כבוד (אני רציני), אני לא חושב שזה בדיוק מתאים לפרסם את התמונות האלו (אם זה מה שאני חושב), ואפילו בתור איש צוות בכיר אני חושב שאתה אמור לשמש בדוגמא בנושא שנוי מחלוקת שכזה..

ובכן, חבריי - הפסקתי לקרוא את התגובות אחת אחרי השניה, אבל נראה לי שרוב הגדול של האנשים פה - ימנים, ושמאלנים - מבינים שהצעד הזה גורר תגובות חריפות מצד האויבים, וגם מסכימים איתי שפשוט היה צריך לתת לזקן הארור לגסוס בשקט במקום לגרום לתסיסה של השטח כפי שעוד לא ראינו בשנים האחרונות (טפו טפו טפו).

עם כל הכבוד לנחישות של שרון, ולאגרסיביות (לא אומר פאשיזם) של שאול מופז, מדובר בצעד איוולי שמטרתו היא אחת - לערער את היחסים והמאזן (למרות שהוא לא ממש טוב) במזה"ת, ובסופו של דבר לגרום לדרדור של הסכסוך עד כדי מלחמה כוללת עם הפלשתינים - ומשתמע מכך המדינות השכנות.

שבוע טוב,

אבינועם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה האלטרנטיבה מלשבת בשקט ולחכות שיאסין ימות בתור קדוש? מה שעשו טוב מאוד. הבעיה שכולם שונאים יהודים וכשארצות הברית מחפשת את בן לאדן, סאדם וכל החבריה על פיגוע המוני אחד שאפילו הוא לא מהווה איום יום יומי, כל אירופה ומי שבחייסים טובים עם ארצות הברית עוזר להם, מגנה את המרצחים המפגעים וכל השמות האלה והם האנשים הכי מבוקשים בעולם. אבל כשאנחנו עושים פעולה אחת של הגנה עצמית - "הקם להורגך השקם להורגו" - ערבים יוצאים לרחובות, יש הסלמה, העולם יוצא כנגדנו ונראה שעוד שניה עומד כאן בפתח. ואם מתכננים הסלמה, אנחנו גם נסלים. אחרי הכל יש כאן עניין של "אבולוציה". מי שחזק שורד. אנחנו כרגע מדינה ריבונית כאן, ואסור לתת לערבים לקחת את זה מאיתנו ואנחנו עוד נגיד להם "בבקשה". צריך להיכנס לשטחים ולעצור כל מי שיודעים עליו שהוא רוצח. וזה מחזיר אותי לעיסקת השבוים המטופשת. כמובן שצר לי מאוד על המשפחות והכל, אבל 400 ומשהו אסירים תמורת 3 גופות? אנשים שרצחו ויחזרו לרצוח תמורת סמל הומני כדי להראות לעולם שהם עם נפלא?

מה שעשו היום למרות התגובה החריפה לפי דעתי צעד טוב. אנחנו לא יכולם יותר להתכחש למצב ולעשות את עצמנו רחמנים. במלחמה כמו במלחמה ואם כל יומיים נהרגים אנשים שהלכו לעבודה או לאכול במסעדה זאת כבר מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בצעד איוולי שמטרתו היא אחת - לערער את היחסים והמאזן (למרות שהוא לא ממש טוב) במזה"ת, ובסופו של דבר לגרום לדרדור של הסכסוך עד כדי מלחמה כוללת עם הפלשתינים - ומשתמע מכך המדינות השכנות.

לערער אילו יחסים ?

יחסים של רצח אזרחי ?

הקדמנו את הבלתי נימנע , וטוב שכך ...

עדיף לשחק לפי הכללים שלנו , מאשר שיהיה מאוחר מידי לכולנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'דיי יקר, האם אתה מעוניין לפתוח במלחמה כוללת? למוח המעוות שלי אישית זה נשמע כמו משהו שעלול להוביל למלחמת עולם III, גם ככה כל העולם בביש. דגש על העלול, אבל, vs ארצות ערב == bad.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערער אילו יחסים ?

יחסים של רצח אזרחי ?

הקדמנו את הבלתי נימנע , וטוב שכך ...

עדיף לשחק לפי הכללים שלנו , מאשר שיהיה מאוחר מידי לכולנו .

תקרא את הסוגריים.

Believe me it can get worse than this.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

הערבים האלה רוצים שהדת שלהם תהיה מספר אחת ושכל העולם יהיה ערבי!!

הם אנשים חולים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למה שמישהו כתב למעלה, לשרון אין ביצים, שרון הוא לא מנהיג. מנהיגים לוקחים אחריות, מנהיגים לוקחים סיכונים, מנהיגים פועלים ולא רק מושכים זמן.

כששרון נבחר (לפני כמעט 3 שנים) הטרור רק התחיל, היו פחות מ60 הרוגים באיטיפאדה. הוא נבחר על ססמאות כמו: "לא מדברים תחת אש/טרור" (רק אם עוברים שנתיים ויש מעל 500 הרוגים אז נישב עם כמה אבו מאזנין ואבו אלעים) "תנו לצה"ל לנצח" "אפשר להכניע אותם במכה אחת חזקה" "לא מחזירים שטחים" (רק מפנים התחלויות, רעיון פינוי עזה הוא לא של שרון, הוא של מצנע ובן-אליעזר (מישהו זוכר את תוכנית עזה תחילה של בן אליעזר?), כל מסע הבחירות השני של שרון היה שלילת תוכנית פינוי הרצועה...) וכו'....

אבל שרון לא היה מנהיג אמיתי.

תראו, אני שמאלני. לא משנה מה אני אומר או מה אתם תאמרו, אני מאמין שכל אחד ישאר בדעות שלו.

אבל, ברק, ביבי, בגין, בן-גוריון, רבין ואפילו פרס בחלק מהזמן היו מנהיגים אמיתיים. כאלו שרואים חצי הזדמנות, וקופצים עליה. לא פוחדים מה ארה"ב (בוש) תגיד או מה זה יעשה למצבם בסקרים. לא מנסים לטאטא את אחריותם לטעויות, ולהריץ ספינים תקשורתיים כשהם רוצים לשנות את הכותרת הראשית בעיתון (ואפילו מתפטרים כשבן משפחה עובר על החוק בלי שהם ידעו - רבין - מה שהרבה פחות גרוע מהשחיטויות שדובקות בשרון).

ביבי האמין שהסכם אוסלו הוא אסון, אז הוא ביטל אותו דה-פאקטו

ברק האמין שצריך להפסיק את הקטל בלבנון (היו כמה עשרות הרוגים כל חודש שם להזכירכם) - אז הוא יזם מהלך ויצא משם

בגין ורבין הבינו שהמצב לא יכול להמשך - אז הם עשו - יזמו - פעלו

שלא להתחיל לדבר על בן גוריון

שרון הוא לא מנהיג, הוא מושך זמן. הוא פועל על פי רעיון של פעולה ותגובה. אם הייתה לו תוכנית מדינית-צבאית שהייתה נגיד להיכנס לעזה עם טנקים, להחריב אותה עד היסוד ולטרנספר את תושביה למיצריים לא הייתי בא בטענות למנהיגות שלו, (הייתי מתנגד לתוכנית כמו שאני מתנגד לתוכנית הכלכלית של נתניהו - אבל לא הייתי מפקפק במנהיגות של האיש)

מאז שהוא נבחר הכלכלה לא השתפרה, הביטחון לא חזר ("יש לי ביטחון בשלום של שרון" - עלק), יש יותר הרוגים ואין אופק מדיני או תוכנית כלשהי....

הדבר היחידי שמתפקד בממשלה הזאת הוא משרד האוצר, שאני אולי לא מסכים לתוכנית שלו, אבל זאת תוכנית. מפורטת, עם מטרות ודרך.

שרון חי מתגובות. אין לא תוכנית עצמאית, הוא מחכה לפיגועים כדי שהוא יוכל להגיב עליהם ו"ליזום" תגובה.

לכנות את שרון מנהיג זאת בושה למנהיגים באשר הם.

אני יודע שאתם לא מסכימים איתי, אבל זה בדיוק מה שהוא עושה - לא עושה. הוא לא מנסה לשנות כדי שאם משהו לא ילך אז הוא לא יהיה אשם. כדי שלא יראו שהמלך הוא עירום.

הוא לא מנהיג

חצי ניתוח, חצי האשמות, נו מילא..

אז את מי היית רוצה לראות במקומו היום?

מלבד בנימין נתניהו, הוא הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין היום מישהו כמו סטלין כי הוא כבר מזמן היה מחסל את כולם!!

הוא היה שם מחסומים שם מסביב לכל עזה ולכל הערים האלה והיה מחסל אותם!!

כי זה מה שצריך לעשות להם!! להרוג אחד אחד מהם בלי לשמוע אותם בוכים ומבקשים עזרה!

זיין אליהם וזיין אל העזרה שימתו ;)

אבל עכשיו בגלל שחיסלנו את ההומו הזה יהוי עכשיו יותר פיגועים וממש יהיה מסוכן מהרגיל!! :P

סלח לי, אבל זה נקרא פאשיזם.. נדמה לי שכבר עשינו את הטעות הזו לפני כמה עשורים..

אם זה מה שעושה לך את זה,

שיהיה לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא שווה להילחם בשביל המדינה הזאת!! כי כל הפולטיקאים דופקים אותנו בסוף!!

אז זיין אל המדינה הזאת וזיין אל הצבא אני בכיף עובר עוד מעט מפה!!

מי צריך לשרת במדינה הזאת שגם ככה אין לדעת אם מחר אתה יכול למות בגלל שאיזה עברי בן בן זונה יעברוג אותך!!

כי לנו אסור לעשות כלום נגדם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים האלה רוצים שהדת שלהם תהיה מספר אחת ושכל העולם יהיה ערבי!!

הם אנשים חולים!!

מדובר בדברי הסתה של אחוז קטן מאוד מהאוכלוסיה הערבית, לא כולם פנאטים כמו שאתה רואה בטלויזיה - הם לא שונים ממני או ממך.

גם מה שהם רואים מאיתנו זה בדיוק את אותו אחוז באוכלוסיה שמסית לגזענות וכדומה.

גם אני שמעתי איפהשהו שהם מעוניינים להשמיד את כל הלא-מוסלמים. אבל גם אצלנו המצב דומה, ומובן לי שתגידו שלא - אבל מה שאתה שומע מהצד השני עבר הרבה עיוותים עד שהגיע אליך. הרשה לי להציג בפניך דוגמא אחת, איזה משפט נראה בעיניך יותר שתלטני או יומרני:

אללה אכבר (אללה גדול)

או

יהוה אלוהינו אדוני אחד.

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה כולם כאלה צריך להרוג אחד אחד מהם!!

להעמיד אותם בשורה ולירות בהם!!

אין לנו מנהיג אם ביצים!! מנהיגים פשיסטיים היו מנהיגים אם ביצים והם היו עושים החלטות בלי לחשוב יותר מדי!!

ככה צריך להיות פה מנהיג שיודע מה הוא רוצה ועושה את זה מיד ולא עוד שנה שנתיים שעד אז מתים עוד ועוד אנשים!!

אם לעשות את זה אז בפעם אחת אז ימותו אנשים אבל פחות!!

בן כמה אתה?

אני לא מתכוון להגיב על ההודעה הזו, אני חושב שהיא מסבירה יותר טוב את העמדה שלי מאשר שאגיב עליה.

תודה.

(אני מקווה שאתם רואים את האבסורד או האיוולות פה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג התבטאות כזה, אשר מסית ומתסיס, אינו מקובל בפורום. אני מציע לכולם להירגע ולשקול תגובות. תגובות אשר יחרגו מן הטעם הטוב ימחקו לאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'דיי יקר, האם אתה מעוניין לפתוח במלחמה כוללת? למוח המעוות שלי אישית זה נשמע כמו משהו שעלול להוביל למלחמת עולם III, גם ככה כל העולם בביש. דגש על העלול, אבל, vs ארצות ערב == bad.

נכון שזה נשמע רע וזה לא מה שהתכוונתי. אבל אנחנו נותנים במה לערבים, אנחנו בקושי דואגים למוניטין העצמי ולדעת קהל שלנו, ועוד צריכים לבקש רשות ממדינות אירופה וארה"ב כדי להגן על עצמנו, ואח"כ עוד לבקש סליחה. צריך פעם אחת שיגידו את האמת בפרצוף של כל הקהל האירופאי המתנשא הזה שכשפעם אחת היה אצלו פיגוע מיליון איש יצאו להפגנות, ומצידי לעשות תעמולת דעת קהל אפילו. שיראו להם מה זה פיגועים, שיראו להם מהשטחים ואזור הגדר. לא אכפת להם והם לא חשופים למציאות הזאת של כל שבוע פיגוע. הם טוענים במין סנוביות שכזאת שאנחנו צריכים להתאפק ולא להגיב. בבקשה, כנס לזירת איגרוף ותחכה שירביצו לך. זה מה שהמדינה עושה. אנחנו כל כך הומניטריים כלפיהם, כשבעצם זה לא נותן לנו גרוש של דעת קהל, וכשאנחנו עושים מעשה של הגנה עצמית אז אנחנו כבר מפגעים, מרצחים, כובשים ועוד כל מני דברים. צריך פעם אחת מה שנקרא "לא לדפוק חשבון". להכנס לשטחים, לאסור, לבנות גדר, ולא לשאול גרוש על מה שקורה. ארה"ב נלחמת במדינה לא שלה. אנחנו נלחמים על הקיום שלנו. ג'ורג' בוש הקים לעצמו את ציר הרשע של האנשים שהוא הכי רוצה מחוסלים. אנחנו פגענו באיש דתי הדוק שחשוב לאיסלם וכבשנו את מדינת הערבים. אירופה חטפה פיגוע אחד וזעקה די לטרור. אנחנו חוטפים עשרות פיגועים ובקושי מגיבים. אירופה מסייעת לארה"ב במלחמה לא שלה. שרון עושה פשעים כנגד האנושות ונשפט בהאג. יש עוד מלא דוגמאות כאלה. אנחנו פשוט מפגרים שאנחנו לא "מכניסים" להם פעם אחת ולתמיד. פעולה נרחבת ומקיפה. עם כל הכבוד לכל מדינות "המערב" שכבר עושות מה11 בספטמבר יום אבל בין-לאומי, אנחנו חיים במציאות של טרור. ואם אנחנו רוצים להגן על עצמינו צריך פשוט למגר את הטרור ולחסל אותו. וזה לא שאנחנו פוגעים באוכלוסיה אזרחית. אנחנו פוגעים באנשים שאחראים או ביצעו פיגועים ויש להם דם על הידיים! כשלנו נפגעת אוכלוסיה אזרחית זה בערך מופיע בחדשות CNN ליד המדור של בישול עוגות. כשלהם נפגעת אוכלוסיה אזרחית, שרון וכל הממשל מואשמים ברצח עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...