מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין

Vega

Recommended Posts

כל הכבוד לצה"ל.

להפסיק לרחם על הרוצחים האלו. להתחיל לפגוע בכל אחד מהנבלות האלו.

כל הכבוד לצה"ל כל הכבוד לשרון.

השמאל מרחם יותר מדיי על רוצחים בגלל הפחד שמה שהם יעשו! זה מראה שהשמאל הוא פחדן מגעיל. טוב בגלל זה רואים איפה השמאל עכשיו... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה פחדנים יש כאן...אתם מפחדים מאויב שהוא קטן מכם במספר וחלש בכוחו - שהדבר היחיד שמניע אותו הוא אמונה שהוא צודק.

קומו ותגנו על עצמכם.

דרך הגב, אין כמו לקום לבוקר יפיפה כזה ולגלות שהבחור חוסל - עשה לי את היום.

עריכה: לפי דעתי אין מה לחכות לחיסול הבא - שרון אמר שאנחנו לא נצא מעזה בלי מכה הגונה בטרור, וזו המכה, אולי חלק קטן ממנה, אולי רק הפתיח שלה, אבל ללא ספק זו המכה.

דרך הגב, אני גאה בשב"כ, במודיעין, בחיל האוויר ובכל שאר האנשים שהשתתפו במבצע המדהים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביילין: ההתנקשות תעלה לישראל ביוקר .

אני הייתי מתבייש לומר כזה דבר בכלל .

כלומר עד עכשיו זה לא עלה לנו בכלל ביוקר , אנשים נהרגו כמו זבובים ... וזה היה בסדר .

עכשיו פתאום שיש עכברוש אחד פחות , הוא מתחיל לפחד .

הפוזיציה של ביילין , מובילה את העם לטרגדיה .

הגיע הזמן להעיר את העם הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: לפי דעתי אין מה לחכות לחיסול הבא - שרון אמר שאנחנו לא נצא מעזה בלי מכה הגונה בטרור, וזו המכה, אולי חלק קטן ממנה, אולי רק הפתיח שלה, אבל ללא ספק זו המכה.

כמו שאחד הכתבים אמר: "שרון רוצה להשאיר את עזה חרוכה לפני היציאה משם" :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לא רק שהייתי מפסיק את ההתקשויות אלא מגביר אותם- רנטיסי הבא בתור אחרי זה עוד שניים מבחירי הארגון.

ואם הייתי ראש ממשלה הייתי אומר לעולם "אל תגידו לי איך להגן על הארץ שלי. ואל תדחפו את האפים שלכם לבעיות שהם

לא שלכם ושאין לכם מושג בהם". מצד שני אולי זה טוב שאני לא ראש ממשלה, הייתי מסתכסך עם כל העולם.. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו על כל פיגוע שיקרה יגידו שזה "נקמה/תגובה להתנקשות ביאסין", כאילו שהם צריכים סיבה לשלוח פיגועי טרור. להיפך, הם מחכים שצה"ל יעשה משהו בשביל כאילו להצדיק את הגברת הטרור באותו שבוע, כי זה נשמע יותר טוב ב-CNN כשמציינים "היום מחבל מתאבד התפוצץ באוטובוס .. בעקבות פעלות צה"ל בשטחים" יענו עושים קישור מופלץ של סיבה ותוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקווים נחצו כבר עם רצח האדמו"ר רחבעם זאבי הי"ד

למרות כל חילוקי הדעות שיש לי עם רה"מ , אני סמוך ובטוח שלעומת מנהיג שמאל , בטחון עומד נגד עיניו תמיד וקודם לכל שיקול

יום חג לישראל , אז צאו והרימו כוס לחיים!

ליהודים היתה אורה ושמחה וששון ויקר

וזכרו , אחרי המלך שאול , מגיע המלך דוד , מי יודע... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור רצח שר בממשלה? חירוף נפשו יותר גרוע מזה של ילד יהודי? אז יופי, הם התעלו על עצמם, אבל כל רצח הוא רצח

ועוד על רקע לאומני, אין הבדל מפחינתי. זה מכוער. האמת, מילא הורגים שר, אפשר לפחות לתרץ את זה בכך שהוא מעורב

בצורה מסויימת במה שקורה בשטחים, אבל ילד או כל אזרח תמים אחר שלא קשור לכל הסכסוך?! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון מבין הכל !

על כל מה שאנחנו מדברים , הוא כבר יודע , ואפילו יותר ...

אנשים פשוט חושבים , בן אדם בא לשילטון , ופתאום הכל ניפסק ...

זה אף פעם לא היה ככה , ואף פעם לא יהיה .

שרון מחכה להיזדמנות , ומתחיל לפעול .

ומבחינתו , זה הזמן הכי טוב .

עכשיו שאירופה שקוע בתוך עצמה , לא איכפת לה מה מתרחש בישראל , לא שהיה איכפת לה אז , פשוט אז הם דחפו את האף שלהם ...

אבל עכשיו הם אומרים , יש לנו בעיות משלנו , ולא איכפת מישראל עכשיו .

בעיקרון זה הזמן הכי טוב .

בניגוד למה שמישהו כתב למעלה, לשרון אין ביצים, שרון הוא לא מנהיג. מנהיגים לוקחים אחריות, מנהיגים לוקחים סיכונים, מנהיגים פועלים ולא רק מושכים זמן.

כששרון נבחר (לפני כמעט 3 שנים) הטרור רק התחיל, היו פחות מ60 הרוגים באיטיפאדה. הוא נבחר על ססמאות כמו: "לא מדברים תחת אש/טרור" (רק אם עוברים שנתיים ויש מעל 500 הרוגים אז נישב עם כמה אבו מאזנין ואבו אלעים) "תנו לצה"ל לנצח" "אפשר להכניע אותם במכה אחת חזקה" "לא מחזירים שטחים" (רק מפנים התחלויות, רעיון פינוי עזה הוא לא של שרון, הוא של מצנע ובן-אליעזר (מישהו זוכר את תוכנית עזה תחילה של בן אליעזר?), כל מסע הבחירות השני של שרון היה שלילת תוכנית פינוי הרצועה...) וכו'....

אבל שרון לא היה מנהיג אמיתי.

תראו, אני שמאלני. לא משנה מה אני אומר או מה אתם תאמרו, אני מאמין שכל אחד ישאר בדעות שלו.

אבל, ברק, ביבי, בגין, בן-גוריון, רבין ואפילו פרס בחלק מהזמן היו מנהיגים אמיתיים. כאלו שרואים חצי הזדמנות, וקופצים עליה. לא פוחדים מה ארה"ב (בוש) תגיד או מה זה יעשה למצבם בסקרים. לא מנסים לטאטא את אחריותם לטעויות, ולהריץ ספינים תקשורתיים כשהם רוצים לשנות את הכותרת הראשית בעיתון (ואפילו מתפטרים כשבן משפחה עובר על החוק בלי שהם ידעו - רבין - מה שהרבה פחות גרוע מהשחיטויות שדובקות בשרון).

ביבי האמין שהסכם אוסלו הוא אסון, אז הוא ביטל אותו דה-פאקטו

ברק האמין שצריך להפסיק את הקטל בלבנון (היו כמה עשרות הרוגים כל חודש שם להזכירכם) - אז הוא יזם מהלך ויצא משם

בגין ורבין הבינו שהמצב לא יכול להמשך - אז הם עשו - יזמו - פעלו

שלא להתחיל לדבר על בן גוריון

שרון הוא לא מנהיג, הוא מושך זמן. הוא פועל על פי רעיון של פעולה ותגובה. אם הייתה לו תוכנית מדינית-צבאית שהייתה נגיד להיכנס לעזה עם טנקים, להחריב אותה עד היסוד ולטרנספר את תושביה למיצריים לא הייתי בא בטענות למנהיגות שלו, (הייתי מתנגד לתוכנית כמו שאני מתנגד לתוכנית הכלכלית של נתניהו - אבל לא הייתי מפקפק במנהיגות של האיש)

מאז שהוא נבחר הכלכלה לא השתפרה, הביטחון לא חזר ("יש לי ביטחון בשלום של שרון" - עלק), יש יותר הרוגים ואין אופק מדיני או תוכנית כלשהי....

הדבר היחידי שמתפקד בממשלה הזאת הוא משרד האוצר, שאני אולי לא מסכים לתוכנית שלו, אבל זאת תוכנית. מפורטת, עם מטרות ודרך.

שרון חי מתגובות. אין לא תוכנית עצמאית, הוא מחכה לפיגועים כדי שהוא יוכל להגיב עליהם ו"ליזום" תגובה.

לכנות את שרון מנהיג זאת בושה למנהיגים באשר הם.

אני יודע שאתם לא מסכימים איתי, אבל זה בדיוק מה שהוא עושה - לא עושה. הוא לא מנסה לשנות כדי שאם משהו לא ילך אז הוא לא יהיה אשם. כדי שלא יראו שהמלך הוא עירום.

הוא לא מנהיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לתקוף את שרון .

עדיף לחשוב קודם , למה בדיוק הוא נקט בכזאת דרך ...

זה שהוא משך זמן , הסיבה לכך אך ורק שהוא רצה למנוע אסון כבד יותר .

נכון שנהרגו אנשים , אך זה יכל להיסתיים גרוע יותר .

אתם חושבים שהתקפת ארה"ב על עירק זה סתם ?

המטרה הייתה להשתלט על שטח שהם עכשיו נימצאים ממש באמצע המדינות שתומכות בטרור .

סוריה , אירן , אפגניסטן ...

ועכשיו יש גם שליטה על פקיסטן ,שיש לה גרעיני .

הם רוצים למנוע כמה שיותר נזק עולמי לקראת המלחמה הסופית .

עכשיו , אם שרון היה מתחיל במלחמה לפני שלוש שנים ... איך אתם חושבים זה היה ניגמר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לתקוף את שרון .

עכשיו , אם שרון היה מתחיל במלחמה לפני שלוש שנים ... איך אתם חושבים זה היה ניגמר ?

אני לא תוקף את שרון על מה שהיה היום בבוקר. אלא על העיתוי.

את יאסין היה צריך לנטרל (לחסל, לתפוס לגרש. משהו). אבל העיתוי לפעולה בעזה ולחיסולים שיבואו עכשיו זה הפיגוע באשדוד והצורך ל"שכנע" אנשים בממשלה (ביבי ::) ) להצביע לטובת שרון. שלא יעבדו עליך....

וארה"ב תקפה את עירק בגלל שיש שם נפט - וכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לתקוף את שרון .

זה היה נגמר!

אם פשוט (למרות שזה לא פשוט) היו תוקפיםאת כל גורמי הטרור שקרובים אלינו זה היה נגמר...

אתה חייב לזכור שלא משנה כמה אנשים הם הרגו, הם הרגו אותם באמצעים מיושנים ולנו יש טכנולוגיות הרבה יותר מפותחות משלהם!

וצבא הרבה יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...