מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין

Vega

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נקווה שצה"ל יוכל לגבות על מה שעשה פה וידע מה הוא עושה לפני שעשה את זה. באמת מעניין למה לחסל אחד שהוא עומד כבר למות, בתגובות הנקמה יהיו יותר הרוגים יותר מאשר אם המצב היה נשאר עד אז שהיה מת, לדעתי.

ואם כבר מחסלים אחד, שיתחילו לחסל את כולם. ככה לא יהיה מי שינקום ויהיה סוף סוף כאן שקט. ובואו שוב נקווה שמי שהחליט לעשות את זה הוא לא מטומטם וידע בדיוק מה הוא עושה ומה יהיו התוצאות של מה שעשה, והתכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעבודה, מאותה סיבה שאם היה צריך לצאת פיגוע הוא היה יוצא ולא רק בגלל חיסול כזה או אחר.

מה שנשאר לנו זה פשוט לגבות את המשללה וליחל לצהל הצלחה גדולה.

כמו שקודמי כתבו, התרחקו מהתקהלויות וכמובן שימרו על עירנות מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך השם זה היה צריך לקרות ממזמן עוד שהוא היה בכלא בישראל היה צריך לתת לו זריקת רעל ולגמור את הסיפור בשקט!!! עכשיו כנראה נצטרך לספוג תגובה אבל טוב שלשרון היה את הביצים לאשר כזאת פעולה ככה צריך להכניס להם באמ אמא שלהם!!!

עכשיו רק צריך להתפלל שאלוהים ישמור עלינו מהמחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאושר עד הגג

סוף סוף הבחירה בשרון השתלמה ולא רק בכך שלא יהיה לנו ראש ממשלה שמאלני ;D

הייתי רוצה לראות איזה מפגן חיסולים של איזה 2-3 אחד אחרי השני זה היה יכול להיות ממש מדהים .. אבל גם אחד אחד אני יסתפק 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון מבין הכל !

על כל מה שאנחנו מדברים , הוא כבר יודע , ואפילו יותר ...

אנשים פשוט חושבים , בן אדם בא לשילטון , ופתאום הכל ניפסק ...

זה אף פעם לא היה ככה , ואף פעם לא יהיה .

שרון מחכה להיזדמנות , ומתחיל לפעול .

ומבחינתו , זה הזמן הכי טוב .

עכשיו שאירופה שקוע בתוך עצמה , לא איכפת לה מה מתרחש בישראל , לא שהיה איכפת לה אז , פשוט אז הם דחפו את האף שלהם ...

אבל עכשיו הם אומרים , יש לנו בעיות משלנו , ולא איכפת מישראל עכשיו .

בעיקרון זה הזמן הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר משזה הגיע לו, החיסול הזה הוא צעד חשוב וכמעט מכריע במלחמה בטרור.

אחרי הפיגוע הארור באשדוד, הכלים נשברו(ולדעתי, הכלים היו צריכים להתפורר כבר בפיגוע בקו2 בירושלים שבו נרצחו 30 איש.). ואף מנהיג טרור פלסטיני לא ירגיש מוגן.

בכל מקרה יהודים, פרצנו מעגל, מעגל שיכול לשים סוף לפיגועים, במיוחד אם עכשיו נתחיל לפעול בשכל ישר וקר, נבזי קוהרנטי וקונסיסטנטי, הארץ תשקוט לשנים רבות.

אני לא מפחד/חושש ללכת לאן שצריך בעקבות האיומים של המנוולים, הניצחון של הטרור הוא לא במוות, אלא בכניעה לו.

אז מסתבר ש-תנו לצה''ל לנצח זאת לא עוד סיסמת בחירות מה? :D

(רק שלא יבוא הרנטיסי(N1) ויטען שזה גזעני, זה יוריד לי את כל השוונג.)

:P

הספד:חיבבתי את האשמאי הזקן, אחרי כל חיסול ממוקד הוא שיעשע אותי בקולו הצורם, וחידודי לשונו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...