בעיה מוזרה בהורדת קבצים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בהורדת קבצים

Rockstatement10

Recommended Posts

הורדתי משחק כלשהו מהאינטרנט בחלקים, וקבעתי שהוא יירד לכונן החיצוני שמחובר למחשב שלי ולא למחיצה של הוינדוס.

בקיצור, לאחר שהכל ירד אני שם לב שהנפח ב- של הוינדוס אוזל מאוד מהר ומגיע למצב שנשאר לו 1MB פנויים...

איך זה? ובדקתי והקבצים נשמרו בכונן החיצוני ולא ב-...

סרקתי וירוסים ואין כלום.

מה הבעיה? תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל ככה.

כמה המשחק שוקל ?

כמה מקום ישלך ב ?

אני דיי בטוח (כמעט 100% אבל תחכה לעוד תשובה כדי שיהיה 100%) שהקובץ לא יכול לרדת ישירות לכונן החיצוני.

נניח מצב כזה , אם נשאר לך 20 ג'יגה פנויים ב והוא הכונן היחידי שיש לך במחשב (הכוונה כונן היחידי שהוא לא חיצוני) אז המשחק קודם יורד אליו לאיזה תקיית זמנית כזאת ושההורדה מסתיימת הקובץ עובר ישר לכונן החיצוני.

עכשיו אם אין לך מספיק מקום ב אז פה יש בעיה כי הקובץ בחיים לא מסתיים לרדת למחשב ..

בכל מקרה אם אתה אומר שההורדה בחלקים תוודא שכל חלק שאתה מוריד אתה יכול לאחסן אותו ב אם כן , תוריד זה יעביר אותו ככל הנראה לכונן החיצוני (אם זה מה שקבעת כמובן) ואחר כך תמשיך לקובץ הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הסתדרתי תודה..

החלקים כן ירדו לכונן החיצוני, אבל משום מה הכרום שמר קבצים מוזרים אצלו ששקלו כמה ג'יגות לאחר כל חלק שהורדתי..

פשוט הסרתי את היסטוריית ההורדות והנפח התפנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהקבצים שהוא שמר אלה הקבצים שדיברתי עליהם שהם כמו קבצי temp כאלה .

אבל מוזר שהוא לא מחק אותם אוטומאטית..

בכל מקרה טוב שהסתדרת בסוף

(קח עצה תשתמש בטורנטים חחח מי מוריד היום משחקים דרך ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה היה נראה מוזר..

אני יודע שעדיף טורנטים, פשוט זה היה משחק חדיש שהטורנטים שלו היו עמוסים ודי איטיים, אז מצאתי אותו בכמה חלקים שהיו מאוד מהירים.. זה היה עדיף מאשר לחכות לטורנט לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSSD ילך לך מהר מאוד ככה אם הקבצים הזמניים של ההורדות ישבו עליו

לכל תוכנה כמעט יש אופציה היכן לאחסן את הקבצים הזמניים, וביוטורנט יש אפשר לבטל את הcaching שכל מה שיורד, ישב ישר בקובץ הסופי.

חיי הSSD מאוד מוגבלים, ותעבורה כזאת פשוט רוצחת אותו לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...