בעיה באפליקציה של משחק - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באפליקציה של משחק

rico

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש ברשותי S4 , לפני שבוע נתקלתי בבעיה עצובה במשחק יפה ומהנה.

הורדתי לפני כמה חודשים את האפליקציה\משחק: Tower Raider 3 HD Free , שהוא כמו המשחקים האלה אשר בונים הגנות (Defence) והורגים חייזרים\מפלצות= אוייבים וכדומה.

כשאפשר לשחק בזמן עבודה תמיד כייף להעביר את הזמן עם הפלאפון, לפחות שזה לא במשמרות.

כשהייתי באמצע המשחק וקראו לי לעזור במשהו, עשיתי פשוט Pause , עצר יפה וחלק אך כנראה שהמשחק היה בכיס שלי "נגעתי" בו בטעות וזה גרם לבעיה?

כשניסיתי לשחק שוב, הפסקתי את ה- Pause המשחק פשוט לא הגיב. ניסיתי להזיז את זווית הרייאה לצדדים אך לא זז, פשוט נתקע על מקום 1.

כאשר ראיתי אוייבים באים ולא היה לי שום תותח להגן.. יצאתי מהמשחק רגיל, חזרתי למשחק הקודם עד שעשיתי Back + Back button בסוף ויצא מהפליקציה\משחק.

כרגע שאני לוחץ על האפליקציה, המשחק עצמו "מגיב" מראה איזה תותח בהתחלה ואז יש כזה מסך כחול:

...expansion file download" Loading"

וכפתור Enter לחוץ ונוכח כפתור Exit (בצבע כחול אינו לחוץ).

ומייד לאחר מכן בלי שום התראה\הודעה המשחק קורס ומגיע למסך הקודם של הפלאפון, כאילו "מוותר" להפעלה של המשחק, ואין שום הודעה של שגיאה או משהו, פשוט אי אפשר לשחק וזה עצוב :(

הסרתי\התקנתי מחדש ולא עובד, ניסיתי לעשות "גיבוי" אך היה מאוחר מידי (לפני ההסרה עשיתי, לקובץ APK אך הבעיה כבר הייתה).

שיחקתי במשחק זה יחסית הרבה זמן, התקדמתי יפה במשחק, עברתי שלבים וצברתי נקודות (כן הבאסה שלא עובד המשחק וכל ההשקעה\זמן לא שווים כלום) :(

עכשיו, אסביר מה היה לפני התקלה\בעיה שלי... מחוץ מזה שרשמתי לחברה שפיתחה את המשחק

Gianormous מספר אימיילים על הבעיה, קיבלתי תשובה של "תודה ששלחת אלינו אנו בודקים ננסה לענות תוך 24 שעות".. (כמו כן אין שום תשובה שעוזרת בזה, עברו יותר מ- 24 שעות על גבי שעות...)

האם יש לכם המלצה על פיתרון? נתכלתם במקרה בבעיה דומה לזו במשחק\אפליקציה אחרת?

ראיתי שבפלאפון עצמו קיימים "הרכיבים" של המשחק, כמו שמירות של שלבים וכל מיני קבצים.. כו'..

אך אין בידיעתי איך אפשר לפתור בעיה מצערת זו.

מקווה שהבנתם אותי חברים, תודה רבה על עזרתכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...