HOT בילבלו לי את המוח ואיכשהו יצא שעכשיו יש לי טריפל. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT בילבלו לי את המוח ואיכשהו יצא שעכשיו יש לי טריפל.

Sargon

Recommended Posts

התקשר אליי מישהו מHOT יום אחד ואמר שהוא רוצה להחליף לי את המודם ולשדרג לי את המהירות ל100 מגה(בסוף שידרגו לי רק ל30) מה12 שהיה לי.

בנוסף איכשהו יצא שהם חייבים להתקין לי את הממיר לטלווזיה למרות שאני לא צופה טלווזיה בכלל. הממיר שוכב בצד מפורק כרגע.

נאמר לי שהמחיר נשאר אותו הדבר או ירד ב10 שקלים, בנוסף הייתי צריך לשלם עוד 10 שקלים בחודש ל012 בשביל לעדכן ל30 מגה.

אני משלם כיום 200 ש"ח לHOT ונאמר לי שניתן לשלם פחות. אבל אותו מוכר בטלפון אמר שגם אם אני אשנמך ל12 מגה זה עדיין יעלה לי 200 ש"ח לחודש.

השאלה היא, האם אני יכול להחזיר את הממיר של הטלווזיה? האם יש בעיות עם האגרה?

הבנתי שהאגרה מתחילה להתעלק עלייך מתי שאתה מתחתן, האם הם גובים גם רטרו אקטיבית?

יש דרך להוזיל את העלות בהתחשב שאני לא צריך בכלל את הממיר לטלווזיה?

אגב יש לי גם קוו טלפון חוטי שאני משתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות.

בהוט אינטנרט 100 מגה עולה 100 ש"ח לחודש.

http://www.hot.net.il/heb/ChannelsAndPrices/singleinternet/.aspx

אם הם לא מוכנים לתת לך את ההטבה הזו או להתקרב אליה, תעבור לבזק שם עבור 69 ש"ח לשנה ראשונה תקבל 15 מגה.

קו טלפון אמור בכל מקרה לעלות פחות מההפרש של ה 100 שקל הנוספים שהם חולבים ממך. (או אצלם, או בבזק, או באין ספור מפעילים אינטרנטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק אתה מתחבר ל-15 מגה ב-65 שח לחודש (חודש ראשון חינם והתקנה שעולה 100 שקל) ואחרי דקה משדרג ללה עלות ל-40.

תעשה חשבון ותקבל עלות של כ-68 שח לחודש בממוצע.

בהוט תקבל 100 מגה ב-100 שקלים גם אם תעשה מספיק צעקות או תתנתק ליום ותתחבר מחדש, עלות של 100 שח לחודש וחודש ראשון חינם והתקנה חינם.

בחשבון פשוט זה יוצא כ-92 שקלים בממוצע לחודש.

תחליט לפי זה מה אתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא צריך להקפיא כלום. פשוט תתחבר לבזק. אם לא תהיה מרוצה (לא סביר) תבטל אותם. אם כן תהיה מרוצה אז תבטל את .

מסובך? אפילו לא צריך להרים טלפון, אפשר לעשות הכל דרך האינטרנט. גם את ההרשמה לבזק וגם את הניתוק מהוט (דרך נתק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא אובייס, אתה פלצן.

עובדה שהוא שאל אם זה "מסובך", אז כנראה שהוא לא כלכך מבין את התהליך... וה"ניסיון לחסוך" שלך עלול לגרום לו לחשוב שהוא חייב להקפיא את התשתית הקיימת לפני שהוא יכול להזמין אחת חדשה.

אז מזל שיש "קפטנים" כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקשרתי אליהם ואחריי שדיברתי עם שני נציגים שכל הזמן ניסו לשכנע אותי שאני "מרוויח" בזה שאני משלם יותר ומקבל ממיר אז הצלחתי סוף סוף לשכנע אותם לבטל לי את הטלווזיה.

בטלפון הנציגה אמרה שבלי הטלווזיה זה יעלה לי 159 ש"ח בחודש לטלפון ואינטרנט 30 מגה. במייל שקיבלתי היה כתוב שזה יעלה לי 149 ש"ח לטלפון ואינטרנט 100 מגה. נראה מה יהיה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציגה הלכה לפי המחירון הרגיל (לפראיירים) של הוט -

http://www.hot.net.il/heb/ChannelsAndPrices/internetoffers/PhoneAndInternetOffers/

49 שקל לקו עם 300 דקות, ואינטרנט 30 מגה ב-109 שח. וסה"ך 158 שח לחודש.

יש להם מבצע (שכל מי שטיפה מתווקח מקבל) של שנה אינטרנט 100 מגה ב-100 שח לחודש.

אז מה שאתה ראית זה המחיר לשנה של 100 מגה וקו של 300 דקות וסה"ך זה יוצא 149 שח לחודש.

אם אתה יכול להסתפק במהירות של 30 מגה ו-300 דקות יש להם מבצע לשנה שזה יוצא 119 שח לחודש (נקרא iMix 30)

http://www.hot.net.il/UploadFiles/04_2014/%20Special%20iMix_20140407.pdf

האופציה האחרונה והיותר משתלמת לדעתי היא לעשות 100 מגה בהוט ב-100 שח

וקו טלפון ללא הגבלה בנטוויזו (35 שח לחודש) או 500 דקות לנייחים וניידים בבזק בינלאומי (30 שח לחודש)

יצא לך 130 שח ליותר דקות, אם זה חשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...