lightinthebox, למישהו יש נסיון? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

lightinthebox, למישהו יש נסיון?

sheff2k2

Recommended Posts

בכל פינה צצות מודעות של האתר הסיני הזה כבר הרבה זמן. הביקורות עליו נוראיות גם באנגלית וגם בעברית, בערך כמו על .

העניין הוא, שבניגוד לali, האתר הזה עובד עם פייפל, מה שגורם לי לחשוב ש"אולי כדאי לנסות". הרי בעבר פייפל עבדו עם עלי, עד שהחליטו להיפטר מהם. האם לפי מיטב ידיעתכם אני אוכל לקבל את הכסף בחזרה דרך פייפל, אם האתר הזה לא ישלח לי את הסחורה , כפי שקרה להרבה אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה "חקוק בסלע"? כלומר, האם ישנן אותיות קטנות כלשהן, שלא יאפשרו לי לממש את זה? למשל, המוכר יכול לטעון שהחבילה כן נשלחה. מילה שלו מול מילה שלי. האם חובת ההוכחה חלה על המוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הביקורות על AliExpress נוראיות, אך אני מזמין משם כבר הרבה זמן. החל מגאדג'טים, חלפים לאלקטרוניקה, ציוד לאופניים ומה לא. אף פעם לא התאכזבתי.

יש סיבה למה יותר ענקית מאיביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה "חקוק בסלע"? כלומר, האם ישנן אותיות קטנות כלשהן, שלא יאפשרו לי לממש את זה? למשל, המוכר יכול לטעון שהחבילה כן נשלחה. מילה שלו מול מילה שלי. האם חובת ההוכחה חלה על המוכר?

אם אין לחבילה מספר מעקב שמאפשר לדעת היכן היא נמצאת, ובאמת לא קיבלת אותה, פייפל נוטים לעזור ללקוח ומחזירים את מלוא הסכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה יהיה נכון להניח באופן עקרוני, שאם פייפל עובדים עם lightinthebox, אז האמינות שלהם סבירה? ההגיון שלי אומר שהם היו מפסיקים לעבוד איתם, אילו היו היו צריכים כל הזמן לשלם על הרשלנות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...