12 נרצחו בצרפת ע"י טרוריסטים מדאעש כנקמה על הקריקטורות של מוחמד לפני כמה שנים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

12 נרצחו בצרפת ע"י טרוריסטים מדאעש כנקמה על הקריקטורות של מוחמד לפני כמה שנים.

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עוד לא הסוף, הם עדיין לא תפסו אותם ויש דיווחים על עוד מתקפה. נראה לי המוסלמים הולכים לשחוט את הצרפתים אחד אחד כי הם לא מסוגלים בכלל להילחם בהם.

בתכלס ככל שיהיו יותר מתקפות ככה יש יותר סיכוי שהאירופאים יתקוממו נגדם. זה עצוב לי לשמוע אנשים נרצחים, אבל הם הביאו את זה על עצמם וזה אוליי מה שיעורר אותם סוף סוף.

כמובן שיש עכשיו גל של הרבה מוסלמים שמתנצלים ואומרים שזה לא האיסלם אלא סתם ראדיקאלים וכו ורוצים להבטיח את הזכות שלהם להמשיך את הכיבוש השקט של אירופה.

פתאום הם מתנצלים כי זה מזיק להם פוליטית. על רצח יהודים ואמריקאים הם לא התנצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנצלויות מצד המוסלמים "המתונים" נעשות רק מתוך חשש לנקמה עממית נגדם. ברגע שהם יבינו שהאירופאים נאורים מדי בשביל לפעול נגד הקהילה המוסלמית, הם יפסיקו להתנצל.

יום אחד האירופאים אולי יתעוררו. הצרפתים אולי יוציאו את הגיליוטינות מהמחסנים. השאלה היא אם זה לא יהיה מאוחר מדי עבורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי .

פריז פשוט בכאוס .

כל העיר נפגעת חרדה .

שמועות על ירי בבית ספר .

סיכום :

פיגוע במשרדי העיתון .

הריגת שוטרת עי מחבל נוסף שנתפס .

מרדף אחרי 2 המחבלים מהפיגוע בעיתון - נפגעים ויריות תו"כ הארוע .

2 המחבלים השתלטו על בית דפוס - עוד נפגעים .

מחבל נוסף השתלט על מכולת כשרה .

שמועות על יריות באזור אחר בפריס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והצרפתים מבינים שזאת רק ההתחלה.

מספר המוסלמים שם גדול מאוד, והתחזיות לאחוזם באוכלוסיה מעולם לא נראו כל כך קודרות.

גם מיעוט זניח של טרוריסטים הופך להיות בעיה גדולה כשהאוכלוסיה והתרבות ממנה הם יוצאים גודלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצרפתים יש זמן עד סוף העשור לעשות חישוב מסלול מחדש. מצד שני הם לא יכולים לעשות הרבה... הקשחת מדיניות ההגירה לא תעזור... גירוש של מוסלמים בעלי אזרחות צרפתית בלתי אפשרי. הסיכוי היחיד שלהם לעודד ילודה בקרב צרפתים נוצרים, אבל לא נראה לי שזה יעבוד. אני מת לקרוא את הפרוטוקולים מישיבת הממשלה בשנות ה-80 כשאיזה צרפתי יפה נפש קם ואמר שבסך הכל מדובר בכמה מאות אלפי שחורים רעבים ומסכנים שאין להם לאן ללכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד סוף העשור כנראה כבר תחל מלחמת האזרחים שם, ועוד לפני כן הם ישנו כיוון.

החוטף של 5 היהודים דורש את שחרורם של 2 הרוצחים האחרים שנמצאים תחת מצור.

מתוכם זוג יהודי צעיר (היא בת 20) עם תינוק.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אבל הכל בגלל הכיבוש הצרפתי.

על ממשלת צרפת הימנית קיצונית לסגת מכל השטחים המוסלמים, מפריז לדוגמה. ולהקפיא מיידית בניה צרפתית בשטחים המוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...