האם כוננים קשיחים של Toshiba מומלצים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כוננים קשיחים של Toshiba מומלצים?

Omega81

Recommended Posts

הם למעשה כוננים של היטאצי שתושיבה קנתה אותם(העיצוב החיצוני מסגיר את זה),אני משתמש בשני DT01ACA300 3TB,הם באים עם שנתיים אחריות לעומת שמגיעים עם 3 שנים ,הדגם הנ"ל מאוד דומה למקביל שלו של סיגייט(משתמש בשלוש פלטות טרה) ולכן גם הביצועים די זהים.

הסיבה העיקרית שאני בחרתי אותם בזמנו על פני סיגייט(ועל פני אחריות קצרה יותר מסיגייט) היא כי תפסתי אותם במחיר מתחת ל500 שח,די מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

למה ? אתה קונה כמה עשרות ?הם כמו המתחרים, לא פחות ולא יותר בחיי יום יום.

אני מחפש לקנות 3-5 דיסקים, לא החלטתי עדיין על כמות וגודל, אני מעוניין להתחיל פרייקט NAS בקרוב ואני מנסה לחסוך בעלויות כי זה הולך להיות עסק יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בזבוז כסף.

יש לי מערכי אכסון עם דיסקים סטנדרטים, עובדים מצוין.

ל QNAP המייצרת מערכות אחסון זולות יש רשימת תאימות עם דיסקים שנבדקו שעובדים תקין במערכות שלהם. זה כמובן לא וודאי מול מערכות אחרות, אבל מראה שלכונן אין בעיה כעיקרון לעבוד במערכים שכאלו.

סתם לדוגמה, תאימות של כוננים מול ציוד זול שלהם TS-220

http://www.qnap.com/i/useng/product_x_grade/product_intro.php?g_cat=1&II=101&hf=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בזבוז כסף.

יש לי מערכי אכסון עם דיסקים סטנדרטים, עובדים מצוין.

ל QNAP המייצרת מערכות אחסון זולות יש רשימת תאימות עם דיסקים שנבדקו שעובדים תקין במערכות שלהם. זה כמובן לא וודאי מול מערכות אחרות, אבל מראה שלכונן אין בעיה כעיקרון לעבוד במערכים שכאלו.

סתם לדוגמה, תאימות של כוננים מול ציוד זול שלהם TS-220

http://www.qnap.com/i/useng/product_x_grade/product_intro.php?g_cat=1&II=101&hf=0

אכן זהו קו המחשבה שלי גם, לגיבוי ואחסון ביתי אני לא רואה צורך בדיסקים"מיוחדים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך 4 מערכי רייד 5, כ"א עם 4 דיסקים. 2 עם 2TB לדיסק, ו 2 של 4TB לדיסק. (גודל נטו 6-12TB) בני שנה וחצי ועד 4 שנים. כולם עם דיסקים 7200rpm סטנדרטים. 8 סיגייטים, 4 של ו 4 טושיבות. עד כה התקלקלו 2, של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...