מטריד טלפוני בלילה. מה אפשר לעשות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטריד טלפוני בלילה. מה אפשר לעשות?

ProDude

Recommended Posts

שלום לכולם.

מפני כשנה התחיל מישהו ממספר חסוי להתקשר לאישתי אמצע הלילה. וכמובן לא שומעים מישהו מהצד השני.

ככה כמה פעמים. אשתי פנתה למשטרה ותכלס לא יעשו משהו עם זה.

היום הוא התחיל להתקשר אליי. .

רציתי לשאול חוץ מלעשות דחיה לשיחות שאני לא מכיר. מה אפשר עוד לעשות? המון מתקשרים מחברות משיחות לא מזוהות ואני לא מעוניין לחסום את זה.

וגם רציתי לשאול. האם יש דרך דרך טלפון להשיג פרטים על הבן אדם? לפרוץ או משהו כזה רק ע"י שיחת טלפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי אם זה פועל ..הרבה אומרים שזה עובד . אין לי שמץ של מושג איך זה עובד אבל אם ההטרדות מאוד מציקות הייתי אומר שכמה שקלים שווים לדעת מי המטריד..

בהצלחה !

מכיר את זה. השאלה האם הטלפון השני מרגיש משהו, האם זה ממשיך לצלצל בזמן שזה מגלה את המספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דומה. התקשרתי למשטרה ואמרו לי לתעד עשר שיחות מהבן אדם,פשוט לשמור את רשימת השיחות ולהציג במשטרה.

כשאספנו עשרה מקרים כאלה, ניגשנו למשטרה ופתחנו תיק.

היינו סקפטיים אם אכן יעשו עם זה משהו אבל אחרי חודשיים קיבלנו שיחת טלפון מהמשטרה ואמרו שזה היה איזה בחור בנתניה והוא עכשיו בחקירה אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דומה. התקשרתי למשטרה ואמרו לי לתעד עשר שיחות מהבן אדם,פשוט לשמור את רשימת השיחות ולהציג במשטרה.

כשאספנו עשרה מקרים כאלה, ניגשנו למשטרה ופתחנו תיק.

היינו סקפטיים אם אכן יעשו עם זה משהו אבל אחרי חודשיים קיבלנו שיחת טלפון מהמשטרה ואמרו שזה היה איזה בחור בנתניה והוא עכשיו בחקירה אצלם.

ולמה הטיפש עשה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...