נהגות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגות

darkman

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקטעים הטובים לטעמי...

במיקרה ובעלך נמצא במכונית באותה שעה, צפי לתגובות כגון חיוורון, חירחורים וניסיונות קפיצה מהאוטו...

----------

... ואילו נסיעה על עיני החתול גורמת לקולות טירטור משונים למדי, ויש לבדוק את הרדיו, אולי הוא משמיע את הקול.

--------

חיונית, לצורך הנהיגה, הבנה בסיסית באסטרו-פיזיקה ובסלעים הנוחתים מהשמיים. רק כך תוכלי להסביר לבעלך מהם הדפיקות המוזרות האלו בפח של המכונית, במקומות שהוא לא מגיע אליהם אפילו היה רוצה.

-------

חמותי, נהגת ייחודית, מספרת עד היום איך נסעה במכונית ופתאום בא פח-אשפה והתנגש בה

ROFL!!!

:smiley1::lol::smiley1::lol:

למרות שכנהג חדש (לפי שבוע וחצי קיבלתי רשיון), שלא מזמן הבין מה זה אומר לעבור מאוטו של מורה נהיגה לאוטו של אבא, זכיתי לשמוע כמה דברים כאלה מצד ימין.... למרות שבד"כ הייתי מודע למה שאני עושה (טעות...), מה שאי אפשר להגיד על חלק מהמין היפה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני - ויש נשים שלומדות אצלהן :D (נראה לי רק בנות לומדות אצלהן) זה הדבר הכי גרוע...

זה כמו הבדיחה...

אישה אחת מבקשת מבעלה את האוטו שלו...

אז הוא בא אליה בחיוביות ואומר לה סבבה רק אם תגידי לי איזה חברה האוטו שלי...

היא אומרת לו לא יודע.. הוא כחול :P

הוא אומר נו טוב אני אתן לה הוא נותן לה ואחרי חצי שעה היא מתקשרת ומספרת לו שמשהו לא בסדר באוטו שלו...

הבן אדם נדהם ושואל אותה מה קרה היא אומרת לו יש לך מים בקרבורטור...

הוא עונה לה פשש לא יודעת שאת מבינה.. רק דבר אחד לא הגיוני... לא יכולים להיות מים בקרבורטור...

אז היא עונה.. שאוטו שלך בירקון...

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז? יש גם נשים שמרימות לך משקולות של 150 קילו, ויש נשים שרצות פחות מ11 שניות 100 מטר.

what's your point? העובדה היא שהרוב המכריע זה פשוט פשע לתת להן רשיון, כי הן יכולות להוציא נהג נורמלי מדעתו על הכביש.(וכמה אני יודע את זה, כשהיא נוסעת לי על הנתיב השמאלי ב40 קמש... בא לי פשוט דווקא להכנס בה מאחור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להדבק לסטראוטיפים וסטיגמות אבל אני ראיתי מס' לא מובטל של פעמים במציאות נהגות פשוט

גרועות שעושות ברדק על הכביש או שלא יודעות לצאת מחנייה. לעומת זאת אצל אוכלוסית הגברים ראיתי את זה הרבה פחות פעמים כשזה קורה. לדעתי הפתרון לתעלומה של נהגות גרועות הוא שהגנים שקשורים למוטוריקה ונהיגה הם פחות מפותחים אצל נשים מאשר אצל המין הגברי. כמו שאנחנו לא יכולים לעשות ביעילות שתי פעולות בו זמנית כך גם נשים מתקשות בנהיגה. זה בכל מקרה התיאוריה שלי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז? יש גם נשים שמרימות לך משקולות של 150 קילו, ויש נשים שרצות פחות מ11 שניות 100 מטר.

what's your point? העובדה היא שהרוב המכריע זה פשוט פשע לתת להן רשיון, כי הן יכולות להוציא נהג נורמלי מדעתו על הכביש.(וכמה אני יודע את זה, כשהיא נוסעת לי על הנתיב השמאלי ב40 קמש... בא לי פשוט דווקא להכנס בה מאחור)

רק מציין עובדה.. היו לי הרבה מקרים בשיעורי הנהיגה (שכבר נגמרו תודה לאל ;D) של נשים שלא מודעות לשום דבר שקורה סביבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...