פת"ח" "שיט, רצחנו בן אדם. סורי" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פת"ח" "שיט, רצחנו בן אדם. סורי"

Dark_Phantom

Recommended Posts

הבכיר בגדודי חללי אל-אקצה הוסיף: "נחשיב את ג'ורג' חורי כשהיד, כמו מאות הפלסטינים שנהרגו בידי כוחות הכיבוש הישראלים".

הם הרגו אותו בעצמם , אך היהודים אשמים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה ממש מזיז להם. עובדה שהם עשו פיגוע ב"מקסים" והמחבלת ראתה שיש ערבים בין הסועדים. הם חיות אדם - אנשים ללא מוסר. לא אכפת להם מאף אחד. כל אלו ששולחים את שטופי המוח לפיגועי התאבדות הם פחדנים עלובים. אני בטוח שאם הם היו צריכים לבצע פיגוע כזה הם היו משקשקים מפחד. לשלוח אנשים אחרים זה קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווווו....הם כל כך מפגרים...

כששמעתי של מי הנרצח כמעט נפלתי,לרצוח את הבן של העו"ד הראשי של הרשות,מי שמגיש בשמם בגצ"ים על כל פגיעה בפלסטיני או בזכויותיו ומייצג אותם נאמנה בתקשורת....חחחחחח אני פשוט לא מאמין כמה הם מפגרים...

ד"א לתגובתו של אליאס חורי,האבא והעו"ד,זה לא שינה את דעתו הפרו פרו פלסטינית שטוענת שכולנו צריכים לעוף מפה לים,וצריך למגר את הטרור,אלא הוא המשיך להתבטא בדעותיו הקודמות.....עוד טמבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

אני לא מבין איך אפשר לטעות, ולא לזהות יהודי, ישראלי (הרי זה מה שהפלסטינאים שונאים כל כך ).

בד"כ יהודי נראה כך ביום שבת (אם כי בבוקר):

838.JPG

וכדי שחס וחלילה לא יטעו המרצחים האומללים הערבים וירצחו בטעות ערבים ישראלים שומרי חוק, עלינו לענוד טלאי צהוב (שחברי הכנסת הערבים יחוקקו חוק בסגנון, כדי שהפלסטינאים יוכלו לממש את זכותם להרוג בנו).

854.JPG

לזכר כל אותם הנופלים במערכות ופעולות האיבה נגד היהודים - 1938-2004.

מתוך : http://www.yadvashem.org.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...