משקפי שמש Rudy Project - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקפי שמש Rudy Project

someone

Recommended Posts

מכיר מכיר, ואפילו בבעלותי זוג אחד בסביבות ה-1000 שקלים.

מדובר במשקפיים מקצועיות לרוכבי אופניים, למה אתה מעוניין בדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בארץ כמעט זהים למחירים בחו"ל, אבל המסגרות שלהם לא מי יודע מה חזקות.

לי אישית יש שני זוגות אוקלי וזוג killer loop.

אהה כן, ועוד זוג arntte 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בארץ כמעט זהים למחירים בחו"ל, אבל המסגרות שלהם לא מי יודע מה חזקות.

לי אישית יש שני זוגות אוקלי וזוג killer loop.

אהה כן, ועוד זוג arntte 8)

הן לא הכי חזקות כמו שאמרת כי הן קלילות ומעוצבות ולא עשויות בררזל או מתכת כלשהי. כמו כן עיצובן האווירודנאמי לא ממש משאיר מקום לחיזוקים וכדומה.

מה גם שאילו רק לרכיבה ולא לפוזות וכדומה ;D

בקשר למחירון הכי טוב שתחפש את המספר של היבואן ותדבר איתו, שכן למצורים אלה יבואן אדיב ונחמד מאד.

אשמח לדעת איפ הועל מה אתה רוכב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוכב על אופנים פשוטות ומתוחזקות טוב (על ידי ) היה לי אוקלי TWENTY XX אבל אני כבר לא יכול לרכב איתם ואיבדתי את האופטיקה שלהם כי גיליתי שאני צריך משקפיי ראיה דיי חזקים ( מס' 2)

אוף טופיק :

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

עריכה :

אהבתי את המילים של זה שכתב אחרי אז החלטתי לערוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אל תהיו גרועים, לא לכל דבר צריך להיות קונוטציה מפגרת של סקס, זה מה שמרחיק בנות מקהילות שנשלטות בעיקר על ידי בנים !

התחילו כאן נושא נחמד ולא חייבים שזה יגרר תמיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rudy Project חברה מעולה. אני ממליץ על המשקפיים שלהם כי יש להם עדשות מתחלפות ולאוקלי אין.

והעדשות לא ממש יקרות גם שזה יתרון גדול. בקשר למקומות קניה בכל חנות אופניים מיקצועית הייה את Rudy Project.

אם בתל אביב אז יש את מצמן ואת היבואן של קאננדל לא זוכר את שם החנות.

נ.ב יש לי אופניים santa cruz chamilion אם אחורי SRAM 9.0 (שווה לXTR) וקידמי LX וברקסים XTR

(צריך להכליב רפידות אבל זה 50 שקל :P) ועוד חלקים מעוד איכותיים. אולי אני מוכר אם יש מישהו שרוצה לקנות.

מישהו רוצה אז לקנות את האופניים האלה?

ובלי קשר לאופניים יש לי נעליים של SIDI חדשות כמעט לגמריי (4-5 אימונים של שעה)

הנעליים לא אצלי עכשיו ואני לא זוכר את המידה אבל זה משהו כמו 44-45 אם מישהו רוצה לקנות את זה אז שיצור איתי קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rudy Project חברה מעולה. אני ממליץ על המשקפיים שלהם כי יש להם עדשות מתחלפות ולאוקלי אין.

עד כמה שאני זוכר גם לאוקלי יש דגם שבו העדשות מתחלפות בדרך כלל תראה את הדגם על אצנים למרחקים קצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעדשות לא ממש יקרות גם שזה יתרון גדול. בקשר למקומות קניה בכל חנות אופניים מיקצועית הייה את Rudy Project.

אם בתל אביב אז יש את מצמן ואת היבואן של קאננדל לא זוכר את שם החנות.

נ.ב יש לי אופניים santa cruz chamilion אם אחורי SRAM 9.0 (שווה לXTR) וקידמי LX וברקסים XTR

(צריך להכליב רפידות אבל זה 50 שקל :P) ועוד חלקים מעוד איכותיים. אולי אני מוכר אם יש מישהו שרוצה לקנות.

מישהו רוצה אז לקנות את האופניים האלה?

ובלי קשר לאופניים יש לי נעליים של SIDI חדשות כמעט לגמריי (4-5 אימונים של שעה)

הנעליים לא אצלי עכשיו ואני לא זוכר את המידה אבל זה משהו כמו 44-45 אם מישהו רוצה לקנות את זה אז שיצור איתי קשר

למה מוכר תאופניים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא רוכב אלהם יותר. (עצלן :P) והם שוות הרבה כסף

יש לי עוד המול ציוד דיי חדש שאני רוצה למכור אז אם יש מישהו שרוצה לקנות שיפנה אלי בבקשה

ומנה עם כותב הת'רד ? על מה אתה רוכב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...