עזרה דחופה בקניית מתאם SSD 2.5-3.5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה בקניית מתאם SSD 2.5-3.5

Natural

Recommended Posts

קניתי SSD ושכחתי מהמתאם בקניית המחשב, אני לא מוצא מתאם כזה ב KSP ומה שראיתי טוב נמצא ב TMS:

https://www.tms.co.il/product/13580

יש איזו חנות אחרת בבאר שבע או באיזור שאפשר לקנות בה את המתאם הזה או משהו דומה שיהיה טוב?

מאוד חשוב לי לקבל עזרה בהקדם המחשב צריך להיות מוכן השבוע, תודה.

אני יבדוק עם מכירות של KSP מחר אם יש אפשרות להזמין או אם זה לא במלאי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה משהו דומה, יש לך עוד אפשרויות ששווה לך לבדוק אם בא לך לאלתר ולא להוציא עוד כסף. אני למשל מצאתי מקום במארז שלא היה מיועד לזה אבל החורים יצאו במיקום מתאים, לצערי לא היה לי כבל SATA מהספק שיכל להגיע לשם (החיסרון של ספקי ה OEM של סיסוניק...לפחות ה ET). היה אפשר לקנות אבל זה הורס את כל הרעיון של לא להוציא שקל בשביל לחבר למרות שאין מקום מתאים.

עוד פיתרון נחמד זה לפרק כונן דיסקטים, יש לו חלק שיוצא בדיוק בצורה המתאימה עם חורים לחבר למארז, כל מה שצריך זה להוסיף חורים מתאימים לחיבור ה . זה מה שעשיתי בסוף :) חבל רק שאי אפשר לעשות את זה עם HDD ישן, הם לא מתפרקים טוב.

לא יודע איזה חנויות יש בבאר שבע אבל אתה יכול לבדוק עם KSP ואייבורי, אם אין להם TMS כניראה יהיו האפשרות הכי פחות יקרה שיש בארץ (אפשר להזמין כאלה ב 1-3$ ב אבל זה חודש עד שזה מגיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי רק אם אתה בטוח ב 100% שהמחשב לא הולך לזוז, גם אם לא יקרה משהו ל דברים אחרים יכולים להיפגע (גם אם זה רק מראה). אם אתה מזיז את המחשב ממקום למקום או שמישהו יכול לתת לו זוית בשביל לנקות מתחת (:undecided:) אז עדיף שלא יהיו דברים שפשוט נחים בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...