Plan V: לעולם לא להיתקע ללא סוללה בסמארטפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Plan V: לעולם לא להיתקע ללא סוללה בסמארטפון

taltarablus

Recommended Posts

בשונה מקונספטים אחרים שראינו בתחום, חברת Flintu מציגה כבל שיאפשר להטעין את הסמארטפון שלכם בעזרת סוללת 9 וולט רגילה, בכדי שלא תישארו ללא טעינה בזמנים הכי חשובים

לכתבה: http://hwzone.co.il/plan-v-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%9d-%d7%9c%d7%90-%d7%9c%d7%94%d7%99%d7%aa%d7%a7%d7%a2-%d7%9c%d7%9c%d7%90-%d7%a1%d7%95%d7%9c%d7%9c%d7%94-%d7%91%d7%a1%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%98%d7%a4%d7%95%d7%9f/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה השימוש במאסיבי בטלפון סלולארי שמצריך את כל הפתרונות המוזרים שלי

יש לי 3 - אני מדבר איתו באופן סביר - גולש - פייסבוק ואפילו משחק קנדי קראש ו-tower defense - הנה תמונה מהיום - הטלפון שלי כבר דלוק 26 יום רצוף

אני מטעין אותו אולי פעם ביום - בתיק יש לי נוספת טעונה (רגילה לא גיבוי) -שלא יצא לי להשתמש בה מאז שרכשתי אותה.

אז אולי אפילו בשימוש שלי שנחשב בשימוש פחות מהממוצע זה מחזיק יופי טופי כיום - אז אני לא מבין למה צריך כל מיני פתרונות מוזרים

הפעמים היחידות שבהם אני נתקע בלי זה בתרגילים של כמה ימים במילואים שנמצאים בשטח ואין איפה להטעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי גם את זה מתבצע - אבל גם לזה לא הצטרכתי - בתוך הווסט (כן ווסט - מה לעשות לוחם במיל.) יש לי ספייר וזה מספיק לי בשקט 3-5 ימים עם שימוש נבון.

אגב אם מכבים את הגלישה הסלולארי\בלוטות' ומשתמשים בפרופיל תצוגה חסכוני (מדליקים רק כאשר באמת צריך) - אני מאמין שגם עם אחת בלי טעינה אפשר להגיע ל-3 ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטריה 9V עולה 25-30 שקל ליחי' מה עשינו בזה? זה מיקר את התענוג חוץ מזה שהנבטריה הזאת כבר הולכת ונעלמת מהעולם, עדיף כבר שיעשו בטריה AA אבל זה בטוח לא יספק להטעין חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...