שימוש בram - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בram

gal2

Recommended Posts

קניתי מחשב ליפני כחודש זה המפרט :

i 5 4460 cpu @3.20GHZ

G.Skill 2x4GB 1600Mhz Ares Dual Channel CL9-9-9

לוח אם Gigabyte G1.Sniper Z97 LGA1150, Intel Z97, 1600, 2xPCI-E, , DP

gigabyte gtx 970

שמתי לב שבמשחק מסוים שהוא 15 זה פשוט נתקע בשלב מסוים במשחק ..אחרי זה בדקתי בtask manager ושמתי לב שהשימוש בram מגיע ל90 אחוז גם אחרי שאני יוצא מהמשחק 15 ..

יכול להיות שהמשחק גורם למשהו ? או שזה לא קשור ? יש לציין שהמשחק נתקע לי בצורה מטורפת לכן החלטתי לנסות לפרמט לwindows 8.1 וזה פתר את הבעייה אבל גיליתי שוב שמשחקים קצת זה מתחיל להיתקע שוב וגורם לבעייה הזאת בram ...

דבר נוסף ששמתי לב אליו זה שבסאונד ברמקולים שמחוברים אצלי בחיבור האחורי של המחשב יש רעש מוזר כזה של כמו ציפצופים כאלה ..גם מהצד הקידמי ניסיתי לחבר ובאוזניות נישמע גם הרעש הזה ..יש לציין שהרמקולים והאוזניות תקינות לגמרי ..ורק במחשב החדש התחילה הבעייה..

תודה . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה משתמש בכרטיס רשת של ה E2100, בעיה ידועה. תעדכן דריבר ו/או צריך להסיר את אופציית הניתור כ. רשת של (היו פה מספר אנשים בפורום עם הבעיה הזו).

הכוונה היא לכרטיס רשת שנימצא על הלוח אם או כרטיס רשת שמובנה על הלוח אם עצמו ? כי אין לי כרטיס רשת..

ואם כן מה לעשות לעדכן דרייבר של ? או להסיר את אופציית הניתור ? אין לי מושג בזה..אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את כל הדרייברים שעל הדיסק המקורי שהגיע עם לוח האם.

אחכ תתקין דרייבר של GTX 970 (עדיף מהדיסק המקורי שקיבלת עם כרטיס המסך)

אז תבצע שוב את הבדיקה ותעדכן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את כל הדרייברים שעל הדיסק המקורי שהגיע עם לוח האם.

אחכ תתקין דרייבר של GTX 970 (עדיף מהדיסק המקורי שקיבלת עם כרטיס המסך)

אז תבצע שוב את הבדיקה ותעדכן כאן.

זה מה שעשיתי ...זה משנה אם משתמשים בדיסק שמקבלים או שפשוט מורידים את הדריייבר מאתר היצרן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה תנסה עם הדיסק של לוח האם שקיבלת.

לגבי כרטיס המסך - זה צריך להיות אותו הדרייבר בדיוק כמו באתר של NVIDIA. אם זה לא תוריד מהאתר:

http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

הקטע שזה מה שעשיתי את הדרייבר של הכרטיס מסך הורדתי מהאתר ואת הדרייבר של הלוח אם התקנתי מהדיסק שקיבלתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי לפי המדריך ועדיין ..שום דבר לא פתוח במחשב והוא לוקח 61 אחוז מהראם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה non paged pool גבוהה בצורה מחשידה, האם אם אחרי ריסט למחשב הוא כלכך גבוהה ? כמה יציאות יש לך במחשב ?

יכול להיות שהוא טיפה יורד אחרי הריסט אני יכול ליבדוק אם זה חשוב ויש לי יציאת אחת

בכל מיקרה זה נשאר פחות או יותר אותו דבר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...