המנעו מלפרסם ביקורת על KSP בדף הפייסבוק שלהם - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המנעו מלפרסם ביקורת על KSP בדף הפייסבוק שלהם

Zeev86

Recommended Posts

מה זאת אומרת? מה זה השטויות האלה, אז אתה קונה רק באייבורי?

אני למשל קונה אך ורק באייבורי, כי חברה לא נמדדת לפי הטעויות שהיא עושה, אלא לפי השרות שלה.

אתה חושב שכל הקניות שלי אי פעם באייבורי היו מוצלחות? ממש לא, הם פישלו המון פעמים אבל כשיצרתי איתם קשר תמיד קיבלתי מענה טוב ולעניין.

אפילו פעמיים אני יכול להגיד שקיבלתי שרות מעל ומעבר אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל קונה אך ורק באייבורי, כי חברה לא נמדדת לפי הטעויות שהיא עושה, אלא לפי השרות שלה.

אתה חושב שכל הקניות שלי אי פעם באייבורי היו מוצלחות? ממש לא, הם פישלו המון פעמים אבל כשיצרתי איתם קשר תמיד קיבלתי מענה טוב ולעניין.

אפילו פעמיים אני יכול להגיד שקיבלתי שרות מעל ומעבר אפילו.

זאת לא הייתה הכוונה שלי, כאן באיזור באר שבע אין הרבה חנויות מחשבים טובות כמו במרכז, כאן זה או אייבורי או KSP.

שלא תבין לא נכון, אני גם קונה באייבורי השירות שם מעולה, לעומת זאת השירות ב KSP "על הפנים" כמו שנאמר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המוכרים עצמם ב-KSP היו בסדר גמור.

גם כשישבתי וחיכיתי הם נתנו עצות טובות ללקוחות שעברו אצלם ובהחלט תמכו בזכותי להחזיר את המוצרים לאור מצבם.

הבעיה היתה עם מנהל הסניף (בטלפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנות מנוכלים שאפשר להזמין מחול?

יוצא אותו מחיר אם לא פחות ובמאזון לדוגמא תקבל שירות מעל ומעבר. במידה והמוצר עדיין באחריות-יש מקרים שהם אמרו תשמור את הישן אצלך ונשלח לך חדש, או החזר מלא של הכסף למרות שהמוצר עדיין אצלך.

לא כמו בKSP לדוגמא שתמיד אבל תמיד מתנערים מאחריות(נגעת במוצר, פתחת אותו וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה.

הם התנערו מאחריות על מטען שרכשתי ופרסמתי בעמוד הפייסבוק שלהם סרטון עם התקלה והם פשוט מחקו את הפוסט וחסמו אותי.

אני מחרים את הרשת הזאת.

מציע לכל מי שקיבל שם שירות גרוע לכתוב חוות דעת בהתאם באתר "זאפ" כדי שגם גולשים אחרים יראו איך הרשת הזאת מתייחסת ללקוחות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הבעיה העיקרית במה שאתה אומר היא שזאפ מקבל כסף מן המפרסמים, כלומר הם דואגים לסנן את הביקורות.

כנראה שזה תלוי ישירות בכמה כסף הם מקבלים מהמפרסם...

אני בזמנו ניסיתי לפרסם על KSP משהו בזאפ והם לא אישרו את זה למרות שהיה לי את אישורי הקנייה והכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הבעיה העיקרית במה שאתה אומר היא שזאפ מקבל כסף מן המפרסמים, כלומר הם דואגים לסנן את הביקורות.

כנראה שזה תלוי ישירות בכמה כסף הם מקבלים מהמפרסם...

אני בזמנו ניסיתי לפרסם על KSP משהו בזאפ והם לא אישרו את זה למרות שהיה לי את אישורי הקנייה והכל.

http://www.zap.co.il/clientcard.aspx?siteid=3495

227 חוות דעת שליליות התפרסמו על KSP (ו-438 חיוביות), ורק בשנה האחרונה פורסמו 70 חוו"ד שליליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי באן מ KSP . לא זוכר כבר מה כתבתי, אבל זאת היתה ביקורת עניינית ולא מתלהמת

זה היה מעליב אפילו יותר מהבאן שזכיתי לקבל מיאיר לפיד בשלהי 2011

באותו רגע החלטתי שכף רגלי יותר לא תדרך בסניפים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...