מיסי יבוא של ארץ במשלוח דרך אמזון בינלאומי? - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסי יבוא של ארץ במשלוח דרך אמזון בינלאומי?

Boris_yo

Recommended Posts

אין עובד הליך שחרור ממכס פרטני שמתבצעת במשלוחי אמזון? המכס עובר על כל פריט, או שהבלדר מצהיר על השווי וסוג הפריט והמכס רק בודק מדגמית ?

אם הבלדר של הצהיר על השווי כולל משלוח, אז אין פלא שהמכס גובה מס שלא אמור לגבות, ועצם הערכה מראש של שיהיו מיסים על פריט שלא אמורים להיות לו כל מיסים, גורם לי לחשוד שזה המצב.

הם פשוט כנראה לא מעודכנים בחוק. כי זה לא קורה במשלוחים אחרים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עמיל המכס של הבלדר כנראה מעביר רשומון פרטני עבור כל משלוח. אני לא מכיר הליך של רשומון קולקטיבי עבור משלוח שהוא לא דואר רגיל. בכל מקרה זה גם לא מסביר את המקרה. יש לי לפחות משלוח אחד מאמאזון בו שווי הפריט הוא מתחת לסף המכס, ועם עלות המשלוח מעל סף המכס כך שנגבה פיקדון. לאחר זמן מה הוחזר הפקדון כיוון שלא נגבה כלום, כך שככל הנראה לא מועבר סכום כולל.

לדעתי הבעיה רובצת לחלוטין לפתחו של המכס.

יש לא מעט מקרים של אנשים שהזמינו פריטים שחייבים במכס בוודאות, הרבה מעל סף המס, וקיבלו החזר למרות שהיה אמור לחול מעמ. בסופו של דבר למרות שברוב המקרים הדברים עובדים כצפוי, יש מקרים בהם המכס טועה לכאן או לכאן. אני חושב שלא הגיוני לגלגל את האחריות לפתחה של , כאשר היא היחידה המציעה שירות כזה שבשורה התחתונה ברוב המקרים יותר מהוגן. לעומתם יש את השירות הגלובלי של אייבי בו משלמים עלויות הזויות לחלוטין ולא מקבלים שקל חזרה במקרה של גבייה עודפת שקורית כמעט תמיד. בנוסף יותר ויותר מוכרים שאינם שולחים לישראל באדיבות השירות היעיל של דואר ישראל והמכס, והישראלי המכוער המתגלה בחלק מהמקרים.

הפתרון הוא לייצר אתר של המכס המיועד ליבוא אישי המרכז יבוא אישי ומאפשר להצהיר ולשחרר את החבילה ללא תלות במשלח, ולא לגלגל את הבעיה לפתחה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...