מיסי יבוא של ארץ במשלוח דרך אמזון בינלאומי? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסי יבוא של ארץ במשלוח דרך אמזון בינלאומי?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
המוצר שהראית פה אמור להיות פטור מיסים כי אתה עובר את ה-$75 רק בגלל המשלוח לכן תהיה פטור.

אמזון לוקחים כי ככה החישוב שלהם עובד. זה לא אומר שהם יבואו למכס ויביאו את הכסף. רק אם המכס ידרוש הם ישלמו.

מה קורה עם "עודף" במידה ולא יצטרכו לשלם מכס?

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה מה ששאלתי, כמו במקרה שלך, חוץ ממכון התקנים תצטרך אישור יבוא של משרד התחבורה שיכלול בתוכו צורך באישור מוסך כי זה חלק בטיחותי (רוכב כביש בעצמי)

לפני מספר חודשים קניתי אוזניות אלחוטיות סנהייזר RS170 והייתי בשטח אפור כי לא ידעתי אם ענו להגדרה ספציפית שמצריכה אישור ממשרד התקשורת.

ליתר הביטחון השקעתי זמן למצוא טפסים, מיליתי אותם ופיקססתי עם חשבונית למשרד התקשרות בשביל לא לקבל כלום חזרה. ייתכן הם לא שלחו כי לא ענו

על הגדרה אבל מה אם זילזלו בי פשוט? המכס העבירו מוצר ללא עיכובים ואם כן היו עוצרים ומבקשים אישור, הייתי נשאר שבועות בלי חבילה ואף אולי לנסוע למשרד התקשורת.

בכל זאת, מישהו רוצה לקנות אוזניות? השתמשתי בהם מספר חודשים ולא משתמש בהם יותר. עלו לי פחות מ-1000 ש"ח כאשר בארץ מתחילים החל מ-1229 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לשמוע פרטים.

הזמנתי ממיר קטליטי לרכב שלי מאמזון דרך BUY2USA (קונים עבורך).

הממיר הגיע למכס והתעכב שם... לא פחות משבוע וחצי.

הסיבה היא שהמכס המתין לבוחן של משרד התחבורה שיגיע ויבדוק היטב את הממיר.

אחרי שבוע וחצי שהם אישרו אותו, המוצר המשיך אלי עד הבית.

לא ביקשו ממני טפסים, אישורים, כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amazon עובדים בשיטה של משלוח עד הבית בלי כאבי ראש של הלקוח, אם המוצר שאתה מזמין דורש תשלום של מכס ומע״מ(הם מחשבים מכס ומע״מ לפי החוק הישראלי שכולל בתוכו את מחיר המשלוח של המוצר...) הם מחייבים אותו מראש ואז החברת בת שלהם (i-parcel) מתעסק בשיחרור המוצר ממכס והעברה שלו לשירות המשלוחים עד הבית של דואר ישראל.

בגדול התשלום שלך כולל הכל, מכס, מע״מ, כאב הראש של שיחרור החבילה ושליח עד הבית, בגדול פשוט תענוג להזמין מהם כי אני יודע שהמוצר יגיע אלי עם שליח תוך גג 14 ימים מרגע השליחה. (בדרך כלל מגיע אחרי 5-7 ימים והיו לי כבר מקרים שהגיע לי תוך 3 ימים)

מה אני עושה במידה ואני גר באילת ויש לי פטור ממע"מ?

אני יכול להזמין מוצרים גם ב300$ בלי לשלם מיסים אבל גובים את המיסים מראש ולא יודעים שאני פטור מהן.

מה עושים במצב כזה?

(אם אני הוא זה שמשלם את המע"מ, אני רשאי לקבל החזר בנמל אילת ע"י מילוי טופס מתאים אבל היא מי שמשלמת את המע"מ ולא אני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amazon עובדים בשיטה של משלוח עד הבית בלי כאבי ראש של הלקוח, אם המוצר שאתה מזמין דורש תשלום של מכס ומע״מ(הם מחשבים מכס ומע״מ לפי החוק הישראלי שכולל בתוכו את מחיר המשלוח של המוצר...) הם מחייבים אותו מראש ואז החברת בת שלהם (i-parcel) מתעסק בשיחרור המוצר ממכס והעברה שלו לשירות המשלוחים עד הבית של דואר .

בגדול התשלום שלך כולל הכל, מכס, מע״מ, כאב הראש של שיחרור החבילה ושליח עד הבית, בגדול פשוט תענוג להזמין מהם כי אני יודע שהמוצר יגיע אלי עם שליח תוך גג 14 ימים מרגע השליחה. (בדרך כלל מגיע אחרי 5-7 ימים והיו לי כבר מקרים שהגיע לי תוך 3 ימים)

פאק אני אצרך לשלם 35 שקל לשליח ? מה שמגיעה עם שליח של הדואר אני חושב שמשלמים 35 שקל גם אם החבילה היא לא עולה על 75 דולר

ואני יכול לתאם עם השליח מתי להגיע הכוונה שלא יגיעה לבית בהפתעה אין אף אחד בבית , אם כן איך אני עושה את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הפוסט ולא יודע אם ציינו את זה כבר, אבל אני הזמנתי CLOUD ב80$ והיה בערך 18$ מס יבוא שהם דרשו בנוסף.

אחרי שהגיעו האוזניות שלחתי להם מייל שלא נראה לי שאמור להיות מס יבוא על כזה מוצר, והם זיכו אותי על ה18$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוני אני מדבר על זה שאני זוכר שהזמנתי משהו מחו"ל הגיעה אליי שליח ורצה 35 שקל למרות שהמוצר עלה 15 דולר +משלוח 20 דולר ושעמתי על עוד מקרים כאלו..

הזמנתי ומקלדת במשלוחים נפרדים ..

ושאלה אפשר לתאם עם דואר תאום מסירה לפני שהם מנסים בפעם הראשונה ומשאירים פתק בדלת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אי אפשר לתאם.

בכל המשלוחים שביצעתי דרך BUY2USA, השליח מגיע הביתה בלי להודיע לך, אבל אתה יכול לעקוב אחר החבילה באמצעות האתר ואז אתה יודע אם הוא בדרך אליך או לא.

אם הוא הגיע לבית ולא היה אף אחד, אז הוא משאיר פתק ומשאיר את החבילה במרכז ההפצה, ואז אתה צריך להתקשר לתאם למועד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

רציתי לעדכן לגבי ההזמנה שלי, הראשונה שלקחו ממני מיסים.

ההזמנה בוצעה ב-08 לדצמבר 2014.

אחד המוצרים היה בהנחה של כ-50% ולכן סכום התשלום + משלוח יצא $74.88, פטור ממיסים.

החבילה הכילה: ברקסים קדמיים לרכב (פדים), נורות אור נמוך קדמי לרכב, 12 סוללות.

אמזון לקחו עוד $21.05 על המיסים כי הם מחשבים מיסים לפני הנחות.

החבילה התעכבה במכס בערך שבוע וחצי גם לפני וגם תוך כדי השביתה של המכס.

כשקיבלתי אותה, בערך 4 ימים אחרי שהמכס סיים את השביתה, היתה עליה מדבקה של ממ"ן.

קיבלתי הרגע החזר מאמזון על סך $19.94.

לא יודע על מה הלך $1.11 אבל חשבתי שילך יותר בגלל שהחבילה היתה באחסון ממ"ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ביום הרביעי זה היה חצי יום אז 50% מהעלות. חח אי אפשר לדעת...

אבל טוב שזה מה שהיה. וטוב לדעת שבאמת מקבלים החזר וזה די מהר, קצת פחות מחודש מיום ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. כמה זול זה לקנות חלקים מחו"ל, איך אתה יודע שאתה

רציתי לעדכן לגבי ההזמנה שלי, הראשונה שלקחו ממני מיסים.

ההזמנה בוצעה ב-08 לדצמבר 2014.

אחד המוצרים היה בהנחה של כ-50% ולכן סכום התשלום + משלוח יצא $74.88, פטור ממיסים.

החבילה הכילה: ברקסים קדמיים לרכב (פדים), נורות אור נמוך קדמי לרכב, 12 סוללות.

אמזון לקחו עוד $21.05 על המיסים כי הם מחשבים מיסים לפני הנחות.

החבילה התעכבה במכס בערך שבוע וחצי גם לפני וגם תוך כדי השביתה של המכס.

כשקיבלתי אותה, בערך 4 ימים אחרי שהמכס סיים את השביתה, היתה עליה מדבקה של ממ"ן.

קיבלתי הרגע החזר מאמזון על סך $19.94.

לא יודע על מה הלך $1.11 אבל חשבתי שילך יותר בגלל שהחבילה היתה באחסון ממ"ן.

על איזה מוצרי כדאי להזמין מחו"ל, כמה חסכת עליהם ואיך יודעים שלא נופלים בדבר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...