וואי איזה טעות עשיתי ,בקשר להזמנה מאמזון לאותו יעד במשך 72 שעות ... - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וואי איזה טעות עשיתי ,בקשר להזמנה מאמזון לאותו יעד במשך 72 שעות ...

SPONER

Recommended Posts

היי אני צריך דחוף אתכם , הזמנתי לפני יומיים מקלדת מאמזון .

עכשיו הזמנתי בדיוק שהמחיר שלו חזר להיות 199 דולר .. חכתי במשך יומיים למחיר הזה ולא לקחתי בחשבון את ההזמנה .שהיא .במשך 72 שעות .

מה אתם מציעים לי לעשות ? אני לא רוצה לשלם על המקלדת שלא עוברת את ה75 דולר כולל המשלוח ועל הSSD

חוץ מזה שעל הSSD שלמתי דרך אמזון את המע"מ מראש..

ממש לפני 5 דקות בצעתי את ההזמנה אם אין מה לעשות ואני עלול ליפול על איחוד סכום החבילות אז אני רוצה לבטל למרות שהSSD יכול לא לחזור יותר לסכום של 199 דולר ולהשאר על 239 דולר

40 דולר זה 155 שקל בערך , ואם המכס יאחד את סכום החבילות(מקלדת +SSD) אני אשלם 195 שקל שמתוכם על 215 דולר(200 דולר פלוס 15 דולר משלוח ) אני אלשם 135 שקל ככה שאני אשלם 64 שקל יותר אם יאחדו , וזה עדיף על במחיר של 239 דולר שזה הפרש של 155 שקל בערך ..

או אולי יש לי אפשרות לשנות את כתובת המשלוח , ואז אני ישנה לכתובת של חברת דיל טס ואשמור את הSSD אצלם כשבועיים ואז אבקש שישלו לארץ וכנראה בעלות של 20-25 דולר , שאני חושב שזה יהיה הרבה יותר משתלם , ,

השאלה האם יחזירו לי את עלות השליחה של ה15 דולר (עלות שליחה בUS היא חינם ) ויחזירו לי את המע"מ שהם לקחו ?

וואי איזה תסביך , מצטער שזה יצא קצת ארוך ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבטל זו ממש לא אופציה המוצרים נקנו בהנחות ענק שעליהם אני מעדיף לשלם 60 שקל נוספים העיקר לקחת אותם

מה הכוונה "ה72 נספרים בבית המכס ולא באתר"?

בכל אופן אני כנראה שאשאיר את זה ככה כמו שזה אתם אומרים שרוב הסיכויים לא יקרה כלום ו60 שקל אקסטרה זה לא נורא תכלס , חשבתי שזה יהיה הרבה יותר ..

תודה לכם

הגעת המשלוח של המקדלת הוא ב5 -17 בדצמר והSSD ב10-22 בדצמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...