למי שמעוניין BF4 ב 9.99 יורו מבצע לקראת הבלאק פריידי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שמעוניין BF4 ב 9.99 יורו מבצע לקראת הבלאק פריידי

Mon6ooSe

Recommended Posts

לא חושב שהמחיר ירד יותר בזמן הקרוב.

הפרימיום שווה אם אתה אוהב את המשחק אבל זה לא חובה. מעבר לחבילות ההרחבה (שבלי פרימיום תצטרך לקנות בנפרד) נותן לך כמה battlepacks וכמה אפשרויות קסטומיזציה (אפשרויות ב- emblem, צבעי הסוואה וכמה סכינים)

עד עכשיו היה גישה לחבילות ההרחבה שבועיים בערך לפני ששוחררו לכולם

גישה ל- CTE

ועוד אפשרות להשיג אחד שרק מי שיש לו פרימיום יכול לקבל - phantom bow

רק שים לב שאם אתה בוחר את ה- premium edition אתה לא קונה בטעות את ה- premium membership. הם עולים אותו הדבר ועם אותה הנחה, אבל ה- membership לא כולל את המשחק הבסיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שרתים ישראלים" אין באמת כאלה...

השרתים של hwzone אחד אפשר לשחק בלי פרימיום והשני כרגע רק עם ההרחבה dragon's teeth (או עם פרימיום)

לא יודע לגבי שרתים של קהילות אחרות

אתה לא צריך פרימיום כדי לשחק בכל בשרתים, רק ההרחבה הספציפית בשרתים שהמפות שלה כלולות בסבב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי, ניסיתי להבין מה המצב בארץ... אין לי את המשחק, אין לי מושג איזה שרתים יש, רציתי לדעת האם כלל בשביל חוויה טובה עם פינג טוב כדאי לקנות את ה STANDARD או DELUXE או PREMIUM....

כמו כן ובלי קשר יש שחקני / שרתי titanfall בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בעיקרון כן.

http://hwzone.co.il/community/threads/547896-%D7%A9%D7%A8%D7%AA%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%A9%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%A7!

אומנם מדובר בשרתים של הקהילה, אבל גם הם ממוקמים בגרמניה.

מבחינת פינג, אין לך מה לדאוג...זה לא בדיוק CS ככה שהפינג סביר וכמעט לא פוגע בחווית המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מת זה לא.

משום מה השרתים באמת תמיד ריקים ואני לא מבין למה :-\

גם אני מידי פעם נכנס ליראות מה המצב שם, ולצערי מסיבה שלא ברורה לי השרתים באמת רוב הזמן ריקים.

אבל...יש את את שרת הTS של הקהילה שעד כמה שידוע לי הוא מאוד פעיל, ותמיד אפשר למצוא כמה חבר'ה למשחק טוב :-)

בנוגע לפינג, כמו שציינתי, זה לא בדיוק כמו CS ששם לפינג באמת יש השפעה רצינית.

נכון, ברור ש30 טוב יותר מ80, אבל במשחק הזה ההשפעה בין פינג 30 ל80 לא כל כך גדולה (כמובן שפינג מעל 100 כבר לא בא בחשבון:-))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...