מפרט למחשב בתקציב מאוד מוגבל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב בתקציב מאוד מוגבל

Recommended Posts

שלום לכולם.

רציתי להתייעץ בקשר לכמה דברים בעניין שידרוג פנטיום 3 ל-4 (שזה בעצם כמעט כמו לקנות מחשב חדש).

לפני זה ראוי לציין כמה דברים:

- החלטתי סופית על . אם תשאלו למה, אז חקרתי את הנושא והדעות ממש חלוקות (50-50), אז החלטתי ללכת על המעבד הזול.

- השימוש העיקרי של המחשב זה Microsoft Flight Simulator 2004 - משחק כבד ביותר מבחינת מערכת וכרטיס מסך.

- אני לא מעוניין להחליף את כרטיס המסך הנוכחי (GeForce 3 Titanium 200 128Mb DDR) עקב חוסר תקציב.

כרגע אני עומד על המפרט הבא:

לוח אם של MSI, מעבד 2600, זיכרון Kingston 512Mb 400Mhz.

1. האם כדאי להשקיע 200 ש"ח בשביל מעבד 2800 (מאחר ששמעתי שיש הבדל גדול בינו ל-2600)?

2. האם זה נכון שיש הבדל רציני ביניהם?

3. האם זה נכון שה-2800 מקביל למעבד של 3 ג'יגה-הרץ?

אני חוזר ומדגיש - התקציב מוגבל...

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא וגם 2500 יספיק

2. לא.

3. לא הוא מקביל ל-2.8 של וגם מובס על ידיו בקצת (אך עדיין יותר משתלם).

שיפור בכרטיס מסך יעזור לך הרבה יותר.

זיכרון - קינגסטון יקרנים ללא סיבה, סמסונג או פשוט אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני צריך לשפר ת'כרטיס מסך, אבל אנחנו צריכים מחשב נוסף בבית (לצערי)... אז התקציב הולך למחשב.

בהחלט הבהרת את העניין של המעבד והזיכרון. תודה רבה!

אשמח לתגובות נוספות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמבלה שעות בהטסת מטוסים ב FS 2004 אני יכול להגיד שהדבר שהכי משפיע על הסימולטור זה כמות הזיכרון.

ישנו הבדל משמעותי בין 512 ל 1024 והוא קיים בכל מדמה טיסה של מיקרוסופט מאז FS4 .

אחרי הזיכרון ישנו המעבד ואחריו כרטיס מסך, אתה יכול להיסתפק בכרטיס שלך ולקבל תמונה חלקה אבל איכות התמונה לא תהיה טובה.

תאלץ להוריד את מרבית ההגדרות למינימום בינהם מטוסים בעלי ונוף מיוצר בזמן אמת ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת מה שיותר חשוב לי במשחק זה הביצועים. נכון שזה בא על חשבון גרפיקה, אבל אין מה לעשות.

אתה צודק בקשר למעבד, אבל אני לא בטוח לגבי הזיכרון. פעם ראשונה שאני שומע על צורך בכמות כזאת (1024), אבל אם אתה אומר שזה עוזר לך, אז מה טוב. כל תוספת שעשיתי לא תרמה לביצועי מסך. המשחק הזה דורש יותר מכרטיס המסך לדעתי.

כיום יש לי פנטיום 3 עם 256MB והמשחק מכוון על גרפיקה ממוצעת (בשביל ביצועים טובים). אני בהחלט חושב שיהיה שיפור משמעותי אחרי שדרוג המעבד, ועל כך אפשר להווכח ע"י תוכנת 3DMark03. אחרי השוואה בין פנטיום 3 ל-4 התוצאות דיברו בעד עצמן (ללא שינוי או כרטיס מסך).

בכל מקרה תודה על העצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך כיף בסימולטורים???

שיחקתי בסימולטור הזה mfs2004 ןזה היה משעמם רצח,פניה ימינה,פניה שמאלה והכל לאט לאט...

אין לי מושג מה אתם מוצאים בזה מילא לטוס במציאות.

ורק שתדע ככך שמעלים את הגרפיקה צריך יותר ראם ואם אין ראם פנוי המשחק יקטע באופן נורעי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...