בעיה בחיבור של הקול/שמע במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור של הקול/שמע במחשב

rico

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מחשב אשר יש לו רמקולים מסוג: Logitech Z506 5.1 (בוקסה 1 גדולה ו- 5 רמקולים צדדיים) אשר נקנו מזמן בחנות של Ksp - http://ksp.co.il/?uin=11889

הבעיה שלי נובעת מכך שאין באפשרותי לשמוע מוזיקה עם כל כלי אשר משמיע Audio כלשהו במחשב (אינטרנט, תוכנות, משחקים וכו').

אני חושב שהבעיה נמצאת בחומרה של המחשב, זה הגיוני? (החיבור מאחורה לא מצליח להשמיע קול וכן גם החיבורים שיש מעל המחשב- הכוונה בחיבור עגול= רגיל.

הוא עושה קולות שכאילו מנסה להשיג קול אך בעצם זה "כמו" רעש של רדיו ישן אשר לא עובד ועושה רעש לא מובן של גרררררררררררננננווווווווווווווווווו (קשה לתאר את הקול במילים).

* איננו חיבור USB , פשוט חיבור רגיל.

אין לי חיבור USB ברמקולים הנ"ל, אך יש אפשרות לחבר במחשב, האם רמקולים חדשים עם חיבור USB יכולים לפתור את הבעיה? או שיש הצעות אחרות בבקשה?

מפרט- (אם יכול לעזור):

Intel 2 Duo E8400

Gigabyte GA-EP43-UD3L

OCZ Repaer HPC Edition 1x2GB DDR2

HD 7750 1GB GDDR5

CoolerMaster CM 690 Black ATX

Creative SBS A300 2.1 Stereo Speakers

תודה רבה לעזרה חברים!

פשוט ממש לא כייף לשחק בלי לשמוע או סתם ככה לגלוש ב- ושירים לכדומה...

מקווה שיש לכם רעיון, אם זה קשור לדרייבר של הכרטיס קול/שמע כתבו בבקשה שאדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתק את כבל הקול הקדמי מהלוח בשביל לשלול בעיה בחיבור או הפרעות שהוא מקבל מהמארז או מה הקדמי, ותבדוק מחדש

- צליל נוסף ש "מגיב" להזזת העכבר / גלילת על המסך וכו' הוא סימן לבעיה במתחים. איזה ספק יש לך ?

- צליל שנשמע כמו "מנגן מעל בריכת מים גדולה" הוא לפעמים סימן ל - לא מחובר בכבל בין המחשב והרמקולים. נסה כבל אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שלא הוספתי את הספק כוח היינו: Chieftec 550W 12cm fan, 24 pin Active PFC, Retial

אממ מקווה שתבין איך זה נמצא אצלי-

בבוקסה הגדולה באזור של ה- Speakers יש ארבעה כבלים שמחוברים אליו בצבע שונה כל אחד (סגול, ירוק, כחול, שחור).

Front Left , Center , Rear Right , Rear Left

ומעליהם יש חיבור כמו שמתחבר למסך או במחשב עם חורים ו- 2 פינים שניתן לסובב (בהידוק).

ומעל יש 2 חורים של Inputs -> Stereo : R and L

שמחובר על ה L כבל בצבע לבן ואל ה- R כבל בצבע אדום

מעל אותו חיבור יש 6 CH והכי גבוהה בטבלה כתוב Audio In

באותו אזור יש 3 חורים בצבעים שונים: ירוק, שחור וכתום - שאליהם לא מחובר שום כבל.

אין ברמקולים -> או בבוקסה חיבור , זה חיבור Pin רגיל.. קו ישר |

חיברתי אותו בעבר לחיבור של האוזניות ושל המיקרופון (שנמצע מעל למארז)-> לא מאחורה, היה משמיע קולות טובים (עבד) אך איכשהו עדיין עושה בעיות עד שאי אפשר באמת לשמוע.

עכשיו: החיבור הלבן והאדום של ה- L and R מחוברים בכבל ביחד אשר מחובר לאזור של האוזניות מעל למארז (ליד חיבור USB).

אני חושב שאם אתה מתאר את זה כך, אז זה כמו מטוס סילון עם רעש חלש בהרבה שטס מתחת למים... איזה כבל אפשר לנסות? או איזה סינכרון בין הכבלים שבין הבוקסה לחיבור במחשב אפשרי?

תודה רבה לעזרה!!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שתפתח את המארז ותנתק את הכבל שמחבר את חיבורי הקול הקדמיים ללוח. החיבור על המארז לפעמים קולט הפרעות שמועברות דרך המארז, או דרך חיבור ה USB הקדמי (שלפעמים מחובר ביחד איתו) - כך תוכל לשלול השפעות פנימיות בתוך מארז המחשב

עכשו, בדוק את הרמקולים (כל כניסה בנפרד) על ידיי חיבור הכבל ל וכו' שמנגן משהוא, ואת היציאות במחשב (כל יציאה בנפרד) על ידיי רמקולים אחרים / אוזניות

הכוונה אפשרית לפי סוג הרעש :

- רעשים שמושפעים מהזזת עכבר / גלילת על המסך הם רעשים של ממיר המתח של המעבד. הם יסתננו למערכת הקול אם הלוח מקבל מתחים לא יציבים, או אם יש העברה של הרעשים בדרך כלשהיא למשל דרך המארז המתכתי

- קול שנשמע אוליי כיאלו שהוא מתנגן ממרחק מעל פני מים וכו' הוא המתח שמתקבל בין ה +ים של הרמקול הימני והשמאלי. אתה תשמע אותו אם ה - המשותף של 2 הרמקולים מנותק, ואם זה קורה, בדרך כלל הוא קרוע בכבל או בתקע ב 1 מהצדדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...