בעיה במחשב לא בטוח במקורה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב לא בטוח במקורה

fenix5545

Recommended Posts

אין ממש תקציב מוגדר כמובן שלא יעלה 1000 שקל אבל גם לא חייבים להיתקמצן עד הסוף,OC בזמן הקרוב אין לי ממש תיכנון כי לא יוצא לי כל כך להיתעסק בדברים שדורשים את זה אבל עשיתי OC במקור ואחזיר אותו אחרי הצבא לצרכי עריכת וידאו\תמונות\מוזיקה וגם אני מתחיל בקרוב ללמוד צילום מיקצועי ופיתוח ועיצוב גיימינג ואפליקציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הלוח אם שלך תומך אז אין סיבה שלא יעבוד אלא אם כן זה יגיע תקול.

רק תיקח בחשבון שאם במידה ותיהיה בעיה עם רכיב כלשהו אתה תצטרך לשלוח חזרה לחול ברוב המקרים (אלא אם כן יש לך שרות אחריות בארץ).

וכן לא תמיד ההבדל במחיר הוא כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים זה ניראה שהבעיות הפסיקו המעבד במנוחה ב39-30 מעלות במאמץ (נבדק עם התוכנה OCCT וSPEED FAN) 41-44 מעלות שוב המון תודה על העזרה הרבה!!!!!!!!

זה אחרי שהתקנת את הקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחרי שהתקנת את הקירור?

כן זה אחרי שהתקנתי את הקירור (היתה לי שם טעות כתבתי 39-30 הכוונה היתה 29-30 במנוחה)

וברגע שיהיה קצת כסף "ספייר" אני אחליף את המאווררים שוב המון תודה עזרתה לי מאוד וחסכתה לי גם המון כסף כי כניראה אחרת היתי הולך להחליף מעבד או לא יודע מה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חייב להתוודות שבאתי מפורום אחר (לא חשוב שמות), ולהבדיל מהפורום השני פה יש אנשים הרבה יותר מקצועיים שבאמת פותרים לך בעיות.

קיצר אני כמה ימים פה ומקבל רושם מאוד מקצועי על אנשים שעונים ועוזרים ויודעים מה הם אומרים, מה שבטוח אני יהיה בפורום הזה מעכשיו בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...