עומרי שרון - "פקידי האוצר כמו האפסנאים בצה"ל... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומרי שרון - "פקידי האוצר כמו האפסנאים בצה"ל...

R0ck

Recommended Posts

זו הייתה ציניות. אין דבר כזה. אף אחד לא יסתכן ויגיד את זה!

כנראה שאתה לא רואה מספיק חדשות ידידי. אני אומר עכשיו בפה מלא "אני חושב שאריאל שרון הוא מושחט, כך גם בניו. אני חושב

שהם מועלים באמון הציבור, אני חושב שהוא צריך להתפטר, אני גם חושב שעמרי שרון הוא שמן וצריך לעשות דיאטה."

מה דעתך לשלוח את התגובה הזאת למשרד ראש הממשלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת...

Merrymoon היא משתמשת נורא פעילה בפורום אקטואליה ותרבות שרק הפכה למודרית ממש לפני שתי שניות בערך (מזל טוב!!! :funn: )

גם אני כשהפכתי לחלק מצוות של אתר הורדתי את הטון כאן כי יש פתאום סטאנדרט לשמור עליו ואם אני לא אשמור על שפה אז זה לא אומר דברים טובים על האתר שאני חלק ממנו אבל אני לא התחלתי לערוך את כל ההודעות שכתבתי לפני זה ואני לא מצפה שהיא תעשה את זה

מה שאני מנסה לומר זה שלבוא אליה בקשר להודעה שהיא כתבה לפני שהיא נהייתה מודרית ולומר "איך מודרית יכולה לכתוב כזה דבר" זה פשוט קטנוניות

נ.ב. פעם ראשונה שיש מודרית ב HW נכון? הגיע הזמן שנות ה2000 כבר כאן איפה השוויון? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום ביקורת לגיטימית בלקרוא לראש ממשלה מאפיונר.

גם אני לא כל כך מחבב את האיש (למרות שאני לא חושב שיש לי את הידע והאמצעים כדי לגבש דעה מוצקה לגבי חפותו או חוסר חפותו) ולמרות זאת , מתוך כבוד עצמי בראשונה ולא דווקא מתוך ציות לחוקי המדינה - אני לא חושב אפילו לקרוא לו מאפיונר.

אבוי עלינו אם הדרך שלנו לטעון כנגד ראש הממשלה היא לכנות אותו או את בנו בשמות.

זוהי לא דרכה של הדמוקרטיה , שאתם משתמשים בה כטיעון כדי להצדיק את ההתנהגות הילדותית הזו.

בשביל מה יש בחירות? מה יכולה להיות דרך יותר טובה לומר למישהו שהוא לא רצוי (בין אם זה בשל היותו מושחט , או שמן לצורך העניין) מאשר לא לבחור בו? ...

לגבי ההתבטאות עצמה?

התבטאות מיותרת אך מצחיקה למדי , יש לציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...