עומרי שרון - "פקידי האוצר כמו האפסנאים בצה"ל... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומרי שרון - "פקידי האוצר כמו האפסנאים בצה"ל...

R0ck

Recommended Posts

עומרי שרון פתח את הפה והצליח להרתיע את אפסנאי הגדוד שלנו בכך שהשווה את פקידי האוצר לאפסנאים בצה"ל.

"פקידי האוצר כמו האפסנאים בצה"ל - אומרים להם בוקר טוב והם עונים בתגובה - אין לי!"

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נו, איזה ילד מפגר יקח כ"ח כדוגמא??? הוא כבר יקח איזה ראש משפחת עבריינים, יותר טוב.

ועומרי שרון אין לו בכלל זכות דיבור, המאפיונר ה"בייבי פייס" הקטן של אריק... פויה, פיכס... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ' זה כמו LARGE מ"מממ 4 זה כבר משהו אחר :)

חחחחחחח שגיא לפחות בירוקים אפסנאים תמיד יענו אין לי! מנסיון והיכרות אישית :)

ואם הוא חושב שפקידי האוצר הם דרעק ? אז מה בעצם הבעייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבוא אלינו לחיל הים, אנחנו אנשים מזה יצירתיים פה! נעשה לו מה שעשינו למאבטחת אחת וואחאד דבה שלנו.

ניקח מצנח משומש ונתפור לו מזה מדים, או שפשוט נפרוס כמה זוגות מדים ונתפור מהם זוג אחד שיתאים לתחת הענק שלו (ואז כמובן שנחתים אותו על 4 זוגות מדים ולא על ה-1 שיצא מהתפירה :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נו, איזה ילד מפגר יקח כ"ח כדוגמא??? הוא כבר יקח איזה ראש משפחת עבריינים, יותר טוב.

ועומרי שרון אין לו בכלל זכות דיבור, המאפיונר ה"בייבי פייס" הקטן של אריק... פויה, פיכס... >:(

אני לא מבין איך אחראית פורום מתבטאת כך? הרי כתוב בחוקי הפורום שאסור לפגוע באנשים אחרים (בטח שלא חברי כנסת שעדיין לא הואשמו בכלום). איזו מין דוגמה אישית זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מווריק, עליתי עליך.

...ואת זה כתבתי לפני שנהייתי אחת ואין בכלל להשוות את זה לשטויות שאתה כותב, אז תרד מהעץ בבקשה.

אז המדד להיות אחראי פורום הוא לכתוב שטויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אחראית פורום מתבטאת כך? הרי כתוב בחוקי הפורום שאסור לפגוע באנשים אחרים (בטח שלא חברי כנסת שעדיין לא הואשמו בכלום). איזו מין דוגמה אישית זו?

1. כי זה הדעה שלה.

2. כי זאת מדינה דמוקרטית

3. היא לא פוגעת באף אחד, היא מעבירה ביקורת לגיטימית, בדיוק כמו שהתקשרות או אנשים אחרים עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. באמת ראית הרבה אנשים בתקשורת שקוראים לשרון מאפיונר ולבן שלו "בייבי פייס"

זו הוצאת דיבה!

אם זה הוצאת דיבה אז למה אף אחד לא תובע אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...