מכונת כביסה לזוג צעיר עד 2000 ש''ח - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת כביסה לזוג צעיר עד 2000 ש''ח

Mr.positive

Recommended Posts

שלום לכולם! עד עכשיו מחיפוש באינטרנט הגעתי למסקנה שהחברות המומלצות היום בשוק הם B/S/H,AEG ו Electrolux. לגבי אני לא כל כך סגור מכיוון שאין דעה חד משמעית עליהם.

אשמח להמלצה על מכונה בתקציב של2000 ש''ח עם עדיפות לאזור ה1500 שתהיה אמינה, שקטה וללא רעידות בכלל (אם זה אפשרי). כאשר נפח של 5-6 קילו ומהירות סחיטה 800 יספיקו בהחלט.

כמו כן המכונה תהיה מובנית באמצע מטבח חדש מאיקאה כאשר עומק המטבח הוא 60ס"מ והרוחב להכנסת המכונה הוא 60 ס''מ וכאן יש לי שתי שאלות חשובות:

-האם מכונה בעומק של 55-56 ס''מ תיכנס בפנים כולל חיבורים מבלי לבלוט מקו המגירות ?

-האם מכונה ברוחב 60 ס''מ שתיכנס בדיוק כארון 60 לא תזיק למטבח כאשר תפעל (בגלל הרעידות) ?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות לשאלה שלך :

-האם מכונה בעומק של 55-56 ס''מ תיכנס בפנים כולל חיבורים מבלי לבלוט מקו המגירות ? 63 ס"מ עומק זה די ויותר זה נותן לך בממוצע 7 ס"מ חופש.

-האם מכונה ברוחב 60 ס''מ שתיכנס בדיוק כארון 60 לא תזיק למטבח כאשר תפעל (בגלל הרעידות) ? אני חושב ש 65 ס"מ יהיה אידאלי , אצלי המכונה לא רועדת כלל.

המלצה:

אני קניתי לפני חודשיים את המכונה : Constructa CWF10B21IL

המכונה היא מקונצרן BSH Bosch und Siemens כך שהחלקים הפנימיים זהים למכונות הללו.

בכללי:

6 קילו, 1000 סל"ד, אופציה לכביסה מהירה 15/30 דק', כביסה חסכונית, וכל שאר התוכניות הכביסה המוכרות.

- מסך דיגיטלי: מציג את הזמן הנותר לכביסה

- מאוד יציבה, אצלי יש מעל המכונה חומרי כביסה נוזליים וכאשר הסחיטה במקסימום הם בכלל לא זזים.

- רעש בסחיטה עד 75db

- איכות טיב הניקיון A

רוב הנתונים בדקתי באתר היצרן לפני שרכשתי יש יותר פרטים מאשר באתר בארץ.

עלה לי 1885 + 99 ש"ח הרחבת אחריות ל5 שנים.

אני מאוד מרוצה :

http://www.constructa.co.il/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94---6-%D7%A7%D7%92---1000-%D7%A1%D7%9C%D7%93-CWF10B21IL.htm

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=871023

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבורים זה כניסת מים ויציאה לביוב

תבדוק אם זה לא מפריע להכנסת המכונה מהסיבה שגם הם דורשים את הרווח שלהם או שאצלך זה מהצד ואז זה לא מפריע.

מכנות כביסה פתח חזית לא רועדות הרבה. אם יש רווח סביר מכל צד לא תהיה בעיה.

מכונת כביסה זה עניין של מזל. היתה לי מכונה של בוש שכל הזמן התקלקלה ואחריה מכונה חדשה שלא מתקלקלת (בינתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה! אני חושב שזאת אופציה טובה.

החיבורים נמצאים מהצד.

במידה ואני מזמין את המטבח מאיקאה לצערי אין להם גמישות בארונות אז זה או 60 או 80...

כמו כן האם יש למישהו המלצה לגבי חברת מטבחים/נגר בחיפה כי חוץ מאיקאה לא ממש בדקתי מכיוון שאני מחפש מטבח די תקציבי(אזור ה11 אלף כולל שיש) לסרטוט הבא:

2wej6tt.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לדעתי התקציב שלי לא בשביל Miele כי ירדתי ל1500 ש''ח.

עדכון לגבי הקניה. מכיוון שהיא תהיה מותקנת במטבח העומק המקסימלי שלה יכול להיות רק 50 ס''מ ולכן מכונות של B/S/H נשללות.

חשבתי על מכונה של מדגם 1008XM עם עומק של 48 ס''מ.

האם למיהשו יש ניסיון עם ? הבנתי שהבעיה עם המכונות שלהם זה היבואן בארץ (ברימאג) לכן אשמח לדעת, במידה ואני קונה מכונה שלהם האם כדאי לי לעשות הרחבת אחריות או לא ?

כמו כן יש לי אפשרות לחכות עם הקניה בערך חודש. האם יהיו של סוף שנה שיהיו יותר משתלמים ממבצעי הBF שיש עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...