מחפש אקר לעבודה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אקר לעבודה

Delta1

Recommended Posts

לא מבין למה אתה מזנקים עליו ?

מחפש האקר פנה לפה , האקר זה לא רק לפרוץ לפייסבוק וכדומה אלא גם לעשות PENETRATION TESTING - איזה פורום זה אנשים במקום לעזור ולסייע מעדיפים להכנס באנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי גם מצא - לא קשור לתמים או לא , כולכם הערכתם שהוא רוצה לפרוץ לפייסבוק או לדברים כאלה ואז נכנסתם בו בלי שהגיב

תסתכלו בחתימה של MULTICORE שכתב HWJOE - זה בערך מה שקרה פה

ולגבי לדעת איפה למצוא HWZONE וFXP זה בערך המקומות הראשונים שהולכים לבקש משהו אז לגיטימי שיניח פה - אבל הרבה תגובות פה עוקצות מוציאות חשק לעזור לאנשים או לבקש עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיו מצחיקים.

טאורוס בונד - אף אחד פה לא מתנפל. אם בנאדם כותב דבר כזה ברצינות גמורה, כנראה שהוא לא ממש מבין למה הוא מכניס את עצמו, והדבר הכי טוב שאני יכול לעשות בשביל לעזור לו הוא להוריד אותו מהעסק (מה גם שהוא מספים את כולם בהודעות בנושא, שיהיה לי בריא). האקר זה לא אינסטלטור שאתה מבקש עליו המלצות מאנשים שאתה לא מכיר ברשת. זה עיסוק שנע בין התחום החוקי-למחצה לתחום הפלילי. לא אני רוצה לעודד מעשים פליליים, אבל אם הוא מחפש האקר, אפילו בשביל מטרה לגיטימית, זה לא המקום וזו לא הדרך. אם הוא היה יודע מה הוא עושה, לא היית שומע ממנו פה.

אם הוא לא כותב על זה ברצינות - הוא טרול, ואז הוא עוד זכה פה ליחס מכבד ביחס למה שמגיע לו. אגב, אני לא חושב שהוא טרול, אבל עדיין.

איך אומרים, מ'אקר' יצא קאקער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...