BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 51 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

עוד דיל מעניין על אוזניות: http://www.guitarcenter.com/Beyerdynamic-DT-770-Pro-80-Closed-Studio-Headphones-102512019-i1126937.gc

של באיירדינאמיקס. מחיר רגיל: 250$. מחיר סייבר 130$, לא בדקתי מעבר לזה.

הוספתי לעגלה, רשם שיש בעיה עם ההזמנה ואז העמוד ירד:undecided:

מחיר מצויין לאוזניות האלו. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לאלו ממכם שנשארו עם שוברי הנחה של 10$ מ-DX:

http://www.dx.com/s/TTPOD

קניתי לי עכשיו אחד ב-26$ כולל משלוחה , אוזניה שנמכרת ב-55$ באמאזון והכי נמוך ב-35$ באתרים סינים עכשיו בבלאק פריידיי.

אמורה להיות ברמת של SHURE SE215 ואפילו יותר טובה.

אני את שלי כבר הזמנתי.

איפה משיגים שוברי הנחה של 10$?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווואוו, למה לקנות 128 גיגה ב 90$? התחלקתם על הראש? 240 או 256 עוד ניחא, אבל 128 גיגה במחיר הזה ?? לא מצדיק בכלל, אפילו אם זה דגם פרו של . ברוב המקרים יותר נפח > מהירות ובדר"כ השיפור זה במהירות הכתיבה, לא הקריאה. אני מקווה שאף אחד לא באמת קנה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווואוו, למה לקנות 128 גיגה ב 90$? התחלקתם על הראש? 240 או 256 עוד ניחא, אבל 128 גיגה במחיר הזה ?? לא מצדיק בכלל, אפילו אם זה דגם פרו של סמסונג. ברוב המקרים יותר נפח > מהירות ובדר"כ השיפור זה במהירות הכתיבה, לא הקריאה. אני מקווה שאף אחד לא באמת קנה את זה.

יש משהו במה שאתה אומר, הייתי ממש לפני לקנות אותו והתחרטתי בגלל שזה יותר מידי גבוה בשבילי ל-128GB (ואני אחד שצורך הרבה מאוד קיבולת ולא יודע אם יהיה לי משהו פרקטי לעשות איתו).

אבל מצד אחר.. 850 Pro הוא בליגה משלו (עוד אחת מהסיבות שלא קניתי בסוף היא גם בגלל שה-128GB הוא לא הכי משתלם למחיר מבחינת ביצועי כתיבה, אמנם הוא הכי טוב ל-128GB ומעלה (שלא של סמסונג), אבל עדיין זה יקר מידי.

ובנוסף.. התהייה לגבי כרטיסי PCIE מסקרנת אותי מידי, ולא בא לי להיות מי שנשאר טכנולוגית מאחורה חח (נדמה לי שינואר-פברואר יגרמו להרבה טכנולוגיות חדישות להרגיש מיושנות.

אני חושב שכולם צריכים לחשוב טוב טוב לפני שהם קונים משהו, גם אם המחיר קורץ לעין (העיניים רעבות, ככה אני אומר).. נראה מה עוד יצוץ הלילה.

ולגבי ה- v300, אכן נראה סביר, אבל ביצועים בינוניים עד נמוכים מאוד.. אבל עדיין אני רואה בו משהו די משתלם תמורת 240GB, למרות שה-sandisk שהיה ב-BF של ה-240GB הוא הרבה יותר טוב והיה באותו מחיר.

לא ממליץ לאף אחד לקנות את ה- v300, אלא לחכות ל- ultra II 240GB שירד במחיר אל ה-75$ כמו שהיה ב-BF, הרבה יותר משתלם והרבה יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב.. חכה לדיל ממש טוב על 240 או 256 תמורת 70-80$ או קנה 480 טוב ב 160$. ככל שתקנה אחד יותר גדול, לא תצטרך לשדרג יותר זמן. בשנה הבאה לדעתי כבר נראה טרה במחיר של 480 עכשיו. אני מציע לא להתפשר על דגם מעפן של ססד כי הדילים כל הזמן קופצים, נכון שעם הזמן הסיכוי לדיל על אחד ממש טוב יורד, אבל עדיין קיים כזה סיכוי אז שווה להישאר בהאזנה.

הדיל על סיגייט 5 טרה למי שעדיין רוצה: http://www.amazon.com/Seagate-Backup-Desktop-External-STDT5000100/dp/B00J0O5R2I

המחיר נסק ב 10$, רמז לבאות. מישהו בפורום OCN טוען שבאשכול של יש דעה רווחת שכונני בנפחים גדולים כאלה = יותר אמינות. אין לי מושג עד כמה זה נכון ואני לא מתיימר פה לקבוע עובדה או להתחיל ויכוח סרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב.. חכה לדיל ממש טוב על 240 או 256 תמורת 70-80$ או קנה 480 טוב ב 160$. ככל שתקנה אחד יותר גדול, לא תצטרך לשדרג יותר זמן. בשנה הבאה לדעתי כבר נראה טרה במחיר של 480 עכשיו. אני מציע לא להתפשר על דגם מעפן של ססד כי הדילים כל הזמן קופצים, נכון שעם הזמן הסיכוי לדיל על אחד ממש טוב יורד, אבל עדיין קיים כזה סיכוי אז שווה להישאר בהאזנה.

העניין הוא, שה-850pro הוא היחיד שהוכיח את עצמו בתור זה שישאר אתך עוד לזמן רב. מישהו באיזה פורום עשה לו endurance test הרבה אחרי ה-150TBW של האחריות שלו.. עד שהוא פשוט כשל.

שימוש אינטנסיבי מאוד שאף משתמש לא יבצע אותו על ה- שלו (תחפש 850 pro endurance test ותראה בגוגל.. בין הראשונים). לא סתם הם יקרים אתה מבין..

ולגבי טרה במחיר של 480.. לא בזמן הקרוב, אלא אם צד ה-HDD ישיבו מלחמה ממש קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שנה הבאה, ברור שלא בזמן הקרוב. :D

עדיין, אני בדעה ש 128 גיגה זה בעייתי כי אתה כל הזמן צריך לנהל את המקום על הכונן. עבודת פרך, אפילו אם אתה שפיץ שיודע איך לנצל כל טיפת מקום על הססד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדי, לא מסכים איתך. הפרו עובד ב3d תסתכל בבאנצמרקים גם ה128 נמצא במקומות הראשנים. הוא לא מושפע מנפח מן הסתם אם השיפור היה מינורי מ250 מתחרה ניחא. הדיסק הזה 90 דולר הוא מציאה, נקודה.

תסתכל על ה128 איבו לדוגמא. הוא עולה בסביבות ה60 דולרים, בשביל 110 שקל תוספת אני אישית הייתי מוסיף, גם בתור מחשבה לטווח הרחוק. כונן כזה יעבוד במינימום 10-15 שנה(סמסונג מתחייבים על כך לכן יש 10 שנים אחריות מסמסונג עצמה), ובנוסף לא תצטרך להחליף כונן שהוא כביכול מתיישן. את הדור שיבוא(3d) אתה קונה כבר עכשיו עכשיו, כך שבעצם אתה חוסך לך עוד כמה שנים.

כמובן שזה אינדיבידואלי לכל משתמש, לגיימרים/שימושים מקצועיים לדוגמא אין מה לחשוב בכלל על 128. 250 וצפונה.

לגבי השדרוג שדיברת. מה מונע ממך לשדרג בעתיד? אתה תמיד יכול להוסיף עוד נפח. היום הלוחות החדשים מציעים שלל חיבורי sata3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...