BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 45 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

אני רוצה לשלוח לניו ג'רזי. שירות הלקוחות שלהם אמר לי שהם לא לוקחים sales tax על הזמנות שמתבצעות מחוץ לניו יורק. מה זה אומר? ואמזון לעומתם כן לוקחים?

אכן, במקרה הזה לא אמורים לשלם מס מקומי. לא יודע לגבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
40% הנחה באתר של ריבוק עם קופון HOLIDAY.

היי, איפה ראית את זה? אני עכשיו באתר שלהם ואני לא רואה זכר לזה. האמת, אני בכלל לא רואה שם מחיר או אופציה לקניה אונליין? (חשבתי שזה אולי עניין זה הגבלת מדינה אבל אני עם hola)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמאזון, כיוון שהם חברה בעלת הרבה סניפים, משלמים מס קנייה לכל מדינה בה יש מס קנייה.

נכון, רק לאחרונה החלה להוסיף מיסים, בעבר הם היו פטורים מלהוסיף. יש לשים לב שאפשר לבחור בעמוד המוצר באמזון, באספקה מחנות אחרת ואז לרוב המס יורד. למשל קניתי מחשב נייד. קנייה ישירה דרך הוסיפה לי למחיר כ- $150 דולר מס, כאשר בחרתי חנות אחרת שתספק את המוצר (במקרה הספציפי הזה TigerDirect) המס ירד וחסכתי $150.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הXBOX , יש ב330$ את החבילה הזו במיקרוסופט ועוד משחק מתנה [FIFA 15 FAR CRY4 ועוד], נראה לי עדיף. בכל מקרה המשלוח עולה המון וה18% מעמ לא מוסיפים לכדאיות ברכישת קונסולה.

לגבי הSSD, המשלוח יעלה 14 דולר אני מניח אז כן עברנו את ה75, משמע יהיה צורך בתשלום מעמ, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נאמר 1000 פעם - מחיר המשלוח לא נחשב למדרגות המכס.

רק אם מחיר המוצר לבד מעל 75$ מחשבים את המע"מ על מחיר המוצר + המשלוח.

מה שבטוח, שלח עם SHIPITO או http://www.stackry.com/ ואז גם מדובר בחשבוניות שונות לגמרי (וגם עלויות נמוכות יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח, שלח עם SHIPITO או http://www.stackry.com/ ואז גם מדובר בחשבוניות שונות לגמרי (וגם עלויות נמוכות יותר).

יצא לך להשתמש ב stackry?

על פניו נראה שיותר משתלם לשלוח דרכם, הם די זהים לshipito ובנוסף נותנים לך אופציות נוספות שבshipito עולים לך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אבל אם מזמינים מוצר מאמזון ובוחרים חנות אחרת ולא את עצמם כדי להימנע ממס מקומי, האם לא מאבדים משהו מבחינת השירות והגמישות שאמזון יכולים לתת, במקרה של בעיה למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...