BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 41 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

מי שמתכנן לקנות שישים לב: נראה שה-DOK הזה לא Bootable אלא Fixed (שימו לב לתגובות המשתמשים בעמוד).

מה זה FIXED? אין שום בעיה לעשות בוט מהכונן הנ"ל (יש לי אותו עם 4 מערכות הפעלה שונות מותקנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
למי שמחפש הראד דיסק

http://www.amazon.com/Seagate-Barracuda-3-5-Inch-Internal-ST2000DM001/dp/B005T3GRN2/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1417349169&sr=8-4&keywords=seagate+2tb

מחיר מעולה, בארץ הוא עולה בסביבות ה 620.

אתה בטוח שאתה עם הלינק הנכון? אני רואה אותו בזאפ ב-407 ש"ח:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=812613

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לרכוש מאזמון בלי אחריות בעיקר את הדגם הזה 2TB של סיגאט,

יש לי כזה והראשון תוך זמן קצר הלך לעולמו מזלי שהאחריות מכסה והחליפו לי באייבורי לי אחרי בדיקה של מס' דקות...

מבצעים על הפנים בישראל, רק מ-KSP של Transcend SSD370 ב-200 שקל הכי השתלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הRMA של הוא אחד המומלצים והקלים בישראל...

שולחים את זה אליהם בחינם דרך UPS בנתב"ג ומקבלים בהמשך בחזרה לUPS בנתב"ג...

(מניסיון, הזמנתי בזמנו 2 כאלה מNEWEGG דרך BUY2USA, הגיעו תקולים, ישר הפעלתי RMA והם פועלים עד היום ללא בעיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה FIXED? אין שום בעיה לעשות בוט מהכונן הנ"ל (יש לי אותו עם 4 מערכות הפעלה שונות מותקנות).

טעות שלי: ההפך מ-Fixed זה Removeable.

בכל מקרה נראה שזה לא משפיע בהרבה:

http://forums.sandisk.com/t5/All-SanDisk-USB-Flash-Drives/Change-Sandisk-Extreme-USB-3-0-usb-drive-to-removable-drive/td-p/296509

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמתכנן לקנות שישים לב: נראה שה-DOK הזה לא Bootable אלא Fixed (שימו לב לתגובות המשתמשים בעמוד).

חבל שלא מורידים את המחיר של G502 בעוד איזה 2$ (עומד על 60$ כרגע, מה שגורם למחיר הסופי להיות 76$ פלוס המיסים שלוקחים...).

מישהו יודע אם מחזירים את המיסים במקרה כזה?

במה זה מתבטא למשתמש הפשוט?(בקשר לסנדיסק) לצרכי העברת גיבוי קבצים וכו'?

האם הבעיה שציינתה היא בקשר לעלות התקנת דרך הדוק?

ומאיפה רכשת?

תביא לי לינק לרכישה גם + הסבר :)

רכשתי מהקישור שנתתי בהודעה.. המחיר ירד פעמים בודדות ל199 דולר אבל פספסתי ואז חכתי במשך יומיים .ושירד המחיר שוב ל199 דולר זינקתי עליו ומאז עברו כמה ימים והמחיר לא ירד עוד פעם ל199 דולר אבל אולי בסייבר מאנדי ירד

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הRMA של הוא אחד המומלצים והקלים בישראל...

שולחים את זה אליהם בחינם דרך UPS בנתב"ג ומקבלים בהמשך בחזרה לUPS בנתב"ג...

(מניסיון, הזמנתי בזמנו 2 כאלה מNEWEGG דרך BUY2USA, הגיעו תקולים, ישר הפעלתי RMA והם פועלים עד היום ללא בעיות)

ומה עם המכס לא תופרים אותך במחיר בהלוך ובחזור?

כמה עלה לך המשלוח אליהם לתיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם המכס לא תופרים אותך במחיר בהלוך ובחזור?

כמה עלה לך המשלוח אליהם לתיקון?

לSEAGATE יש הסכם עם UPS, אז הכל מתבצע מאחורי הקלעים.

אני לא שילמתי כסף על מכס או על משלוחים.

אני הנחתי את החבילה בUPS בנתב"ג הם שלחו על חשבונם והחזירו וכשזה חזר אספתי משם.

חשוב לציין שיש לseagate איזה ג'וק בנוגע לאיך שאורזים את הכוננים כשאתה שולח אליהם וחשוב לבצע את מה שהם מבקשים, אבל חוץ מזה הכל סבבה איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי איזה עוד מוצרים זה נכון (SSD,מצלמות,סמארטפונים וכו') שאתה לא משלם למכס/משלוח?

מי אחראי לזה רכישה מהאתרים מסוימים כמו אמזון ו- או שזה אחריות גורפת של סיאגט?

אה רק לגבי סיגאט עם UPS?

אני פשוט מנסה להבין על איזה מוצרים מחו"ל כן אפשר לממש אחריות ללא מכס ובעיות בהלוך/חזור...ומאלו אתרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

במקרה הזה יצא לי להתעסק רק עם , ולא יודע אם זה על כל המוצרים שלהם, צריך לחטט באתר שלהם.

שמעתי שגם לוג'יטק נותנים אחלה RMA במידת הצורך, אבל לדעתי כן יש עלות משלוח חזרה (וזה במידה והם מבקשים את המוצר בחזרה וזה לא תמיד)

צריך לארגן פוסט מסודר ולא להמשיך להציף את הפוסט הזה על מימושי RMA עם החברות השונות על מנת שיהיה אפשר להכין משהו מסודר לכל מי שיחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה זה מתבטא למשתמש הפשוט?(בקשר לסנדיסק) לצרכי העברת סרטים גיבוי קבצים וכו'?

האם הבעיה שציינתה היא בקשר לעלות התקנת מערכת הפעלה דרך הדוק?

רכשתי מהקישור שנתתי בהודעה.. המחיר ירד פעמים בודדות ל199 דולר אבל פספסתי ואז חכתי במשך יומיים .ושירד המחיר שוב ל199 דולר זינקתי עליו ומאז עברו כמה ימים והמחיר לא ירד עוד פעם ל199 דולר אבל אולי בסייבר מאנדי ירד

בהצלחה.

שים לב למה שag43 רשם לי ומה הגבתי לאחר מכן.

בכל מקרה הנה נושא נוסף מהפורומים של סנדיסק שמתאר את הנושא:

http://forums.sandisk.com/t5/All-SanDisk-USB-Flash-Drives/Fixed-Local-Flash-Drives/m-p/313313#M7725

בנוסף קראתי קצת ונראה שסנדיסק החליטו מתישהו ב2013 לשנות את כל הDOK שהם מייצרים ל-Fixed, אך יותר מאוחר שינו את דעתם וחזרו ל-Removeable. כמו כן קיימות גרסאות Fixed ו-Removeable ל-DOK הנ"ל (ואין דרך להבדיל ביניהן עד שקונים ומחברים למחשב)...

עריכה:

נראה שזה כן מפריע כשמנסים להתקין WIN7 מתוך ה-DOK.. יש דרכים לעקוף את זה בכוח אם צריך.

בקיצור אם אתה מחליט לקנות תקווה שתיפול על אחד Removable.

ag43, אם אפשר לשאול - האם הDOK מופיע לך כ-Local Disk או כ-Removable? ומתי קנית אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לוודא בנוגע להזמנה

Logitech

G700s מאמזון.

המוצר עולה 49.99 + משלוח

17.83 סהכ 67.82

לא צפויות כל מיני הפתאות מעבר לזה נכון?

דרך איזה חברה זה נשלח שלא יבקשו ממנו כל מיני עמלות שילוח וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...