BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 37 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

מגניב האתר הזה.. נחשפתי אליו רק לפני יומיים.

לחובבי עריכת סאונד: http://www.waves.com/lpn/black-friday/2014/free-pumper?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=free-pumper-bf-pro

עריכה: מסתבר שמדובר בחברה ישראלית ^^

פלאגין בחינם ליצירת אפקט דאקינג (שווי 80$). נראה כמו מפתחת עם עוונטה כי הפלאגינים שלהם יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
^ אתה צריך להוסיף את המוצר לסל הקניות ולעשות CHECKOUT, שם תראה מחיר סופי אמיתי כולל משלוח ומיסים עד הבית. זה יוצא 881 ש"ח. איך הגעת למחיר כזה? עלות המוצר 85, משלוח 16 בערך, ומע"מ 18% אתה מגיע לבערך 415 שקל.

צודק, טעות שלי. הקישור הוביל ל-480GB... לא ל-240GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שלא מחבבים את SHIPITO, הם טוענים שהמשלוח חזר אליהם ללא סיבה ואומרים שהכתובת לא נכונה.

כתובת שאלפי אנשים אם לא יותר שולחים אליה מדי יום. ולא יודעים מה הסיבה.

לאחר שהחבילה "חזרה אליהם בהפתעה" הם פתחו REFUND על שמי בלי ידיעתי ומחזירים לי את הכסף תוך 4 ימים.

בכל מקרה, פעם אחרונה שאני מזמין מהם. לא מומלץ בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מזמין עכבר של לוג'יטק מאמאזון אני מקבל 3 שנות אחריות מלוג'יטק? איפה אני מממש אותה במידה ויש תקלה?

מול לוג'יטק עצמם, דרך האתר שלהם יש מערכת תמיכה ללקוחות.

אתה צריך להזין את המספר סיריאלי של המוצר, לצרף העתק חשבונית (תוכל לציין חשבונית של / צילום מסך) והם יטפלו באחריות באופן מלא.

היו לא מעט גולשים כאן בפורום שהזדקקו לאחריות שלהם ושלחו להם עכבר חדש הביתה עם שליח על חשבונם ולא דרשו את המוצר התקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מול לוג'יטק עצמם, דרך האתר שלהם יש מערכת תמיכה ללקוחות.

אתה צריך להזין את המספר סיריאלי של המוצר, לצרף העתק חשבונית (תוכל לציין חשבונית של אמזון / צילום מסך) והם יטפלו באחריות באופן מלא.

היו לא מעט גולשים כאן בפורום שהזדקקו לאחריות שלהם ושלחו להם עכבר חדש הביתה עם שליח על חשבונם ולא דרשו את המוצר התקול.

אוקיי המון תודה.

הזמנתי את ה-G700S, יצא לי 67 דולר 260 ש"ח פחות או יותר כולל משלוח, מעניין באיזה שער זה יורד באשראי. אם בוחרים בתשלום בשקלים זה יוצא 280 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה כבר לא רלוונטי (הבלאק פריידי) אבל כמו שהבחור לפני אמר-

המבצעים האלה (אגב, ההנחות של ה4267358% זה בד"כ ממחיר שגבוה בכמה עשרות אחוזים מהמחירון הרגיל ככה שההנחה בפועל על הרוב המוחלט של הדברים יוצאת רק אחוזים בודדים ממבצעים שיש בשוטף במהלך השנה) טובים רק למי שקונה משהו קטן יקר, לדוגמא כונני , בגדים מיוחדים (אפשר לקפל לאריזה קטנה ולגהץ כשמגיע) ובערך זהו (על תכשיטים לא יודע כמה יש מבצעים).

הסיבה היא בעיקר המשלוח- 60$ (200 ומשהו ש"ח) לחבילות של 2 ק"ג. דרך הים. חודש לחכות.

יש אתרים אירופיים שעושים משלוחים לארץ ובמחיר הרבה יותר נוח- לדוגמא גרמניה. טוב שיש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפילו מבצעי SSD לא היו משהו לדעתי.. דווקא רציתי SSD בסיסי ("Budget" ולא "Performance") בנפח ~250GB ולא מצאתי משהו שהיה מספיק שווה בשביל לקנות.

מבצע כמו על ה-SSD של Sandisk באמאזון (85$) יוצא 490 ש"ח כולל משלוח ומיסים, שאם נגיד קונים באילת, זה יוצא בדיוק כמו ה-MX100 בארץ. (ואני מעדיף כבר שתהיה לי אחריות בארץ)

המבצע היחיד שנראה יחסית טוב היה על OCZ Vertex 460 240GB ב-80$ ב- אבל זה ולא היה לי כח להסתבך איתם..

עריכה: בעצם הSSD של היה לכמה זמן במבצע Lightning של 74.99$ ואז הוא באמת היה די שווה (אם לא יקחו מע"מ אז בכלל) אבל פספסתי אותו.. במקרה ראיתי אותו בדיוק 2 דקות לסיום והוא היה 100% claimed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, הכל יצא כמתוכן? אתה יודע על מה אני מדבר

תגידו הSSD של אינטל

http://www.amazon.com/gp/product/B00IF4NGEU/ref=s9_cartx_gw_d2_g147_i11?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-6&pf_rd_r=1812YGFAV7SRPVMDFKCZ&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=1970566782&pf_rd_i=desktop

זו הנחה קבועה או של החג?

קניתי את הSSD הזה ב199 דולר השאלה שלי האם רצתי על הSSD הזה דווקא עכשיו בשביל לחסוך 40 דולר או שהמחיר יחזור להיות 400-499 דולר? וסגרתי פה דיל מעולה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפילו מבצעי SSD לא היו משהו לדעתי.. דווקא רציתי SSD בסיסי ("Budget" ולא "Performance") בנפח ~250GB ולא מצאתי משהו שהיה מספיק שווה בשביל לקנות.

מבצע כמו על ה-SSD של Sandisk באמאזון (85$) יוצא 490 ש"ח כולל משלוח ומיסים, שאם נגיד קונים באילת, זה יוצא בדיוק כמו ה-MX100 בארץ. (ואני מעדיף כבר שתהיה לי אחריות בארץ)

המבצע היחיד שנראה יחסית טוב היה על OCZ Vertex 460 240GB ב-80$ ב- אבל זה ולא היה לי כח להסתבך איתם..

זה לא נגמר עד שCyber Monday מתחיל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: בעצם הSSD של היה לכמה זמן במבצע Lightning של 74.99$ ואז הוא באמת היה די שווה (אם לא יקחו מע"מ אז בכלל) אבל פספסתי אותו.. במקרה ראיתי אותו בדיוק 2 דקות לסיום והוא היה 100% claimed.

אני חושב שססד בנפח 480 גיגה ב 150$ (בלי להתייחס לכל מה שמתווסף לזה) זה יפה מאד, קח את המחיר הכי זול בארץ לסנדיסק אולטרה 2 בנפח 480 גיגה: 375$! לפני זה כמעט החלטתי לקנות ב 190$. מרוצה שחיכיתי בדיוק לרגע הנכון. כמו שאמרו פה, יש גם את סייבר מאנדיי.. אני מקווה שהאוזניות שרציתי יצוצו שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...