BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 19 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

שאלה - באמזון הגעתי למוצר שאחרי משלוח יוצא פחות מ75$ ובכל זאת הם לוקחים לי מראש 14.7$ מס, אני יודע שאם החבילה לא תטפס במכס הם יחזירו לי, אבל אין אפשרות לא לשלם מראש ? הרי זה מתחת ל75$ במילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
נכון זה בדיוק מה שאמרתי, שהמחיר לפני מיסים אחיד, אבל כנראה שמס הוא זה משתנה בעקבות המבצע ולכן ההנחה קטנה כי המס גדל.

ההנחה קטנה כי המס גדל?

אין שום קשר, וגם לא הגיוני. למה שהמס יגדל אם יש הנחה? מקסימום ישאר אותו דבר. לדעתי אם תבדוק את מחיר המוצר תראה שירדו ממנו רק 19 אחוז מעמ גרמני ואין שום הנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר המלא לדעתי לא כדאי, יכול להיות שהוא ירד שוב בימים הקרובים.

אם השימוש שלך רגיל, לדעתי ה-G700S פחות יתאים לך משום שהוא מאוד בזבזני בסוללה ללא קשר לשימוש שאתה עושה בו. אתה תאלץ לטעון אותו לעתים קרובות.

תעיף מבט על ה-G602, יש לו שני מודים, אחד לשימוש רגיל והשני למשחקים, אשר מאפשרים תקופה ממושכת של חיי . גם הוא כבר לא במבצע וכדאי לחכות למקרה שירד שוב ל-45$.

אז זהו שהמחיר שבו אני מכתוון לרכוש הוא ב50 דולר בצעתי הזמנה אבל היא לא אושרה בגלל הכרטיס אבל אני יכול להוסיף כרטיס אחר שכן ההזמנה תאושר.

אז האם אם אטעין אותו בלילה וביום אשתמש בו זה יספיק ? וכמה זמן הטעינה לוקחת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מעט שונה - למי שזקוק לנפחי דיבוי משעותיים בענן ו/או בין כמה מחשבים, והפתרונות החינמיים לא מספקים אותו -

CrashPlan יוצאת במבצע מאוד משתלם:

https://www.code42.com/store/#/

42$ לשנה למשתמש בודד או 105$ ל-2-10 משתמשים - נפח לא מוגבל וכמעט כל פיצ'ר שתרצו בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים לשלוט על עלויות השילוח ובעיקר על שיטת השילוח, חבר טוב המליץ לי על:

http://www.shipito.com/

אפשר לשלוח פריטים קטנים (גם , פלאפונים וכדומה) דרך דואר אויר US רגיל.

הסיכוי שיעצר אפסי ןהעלויות מינימליות.

בדיוק הגיע לי משלוח לכתובת בנוואדה.

מתלבט באיזה שירות משלוחים לבחור

יש המלצה.

מחפש שילוח שהסיכויים שיתפס במכס נמוכים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...