עזרה| בעיות מתפתחות בלוח האם Asus P7P55D-E - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| בעיות מתפתחות בלוח האם Asus P7P55D-E

Window_Shades

Recommended Posts

שלום לכולם

בעיה שמחמירה ומחמירה

Mother Board: P7P55D-E

Processor: Intel® Core™ i3 CPU 550 @ 3.20GHz

Video Card: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 480

RAM: Total 8.2G - 4 * F3-10666CL9-2GBNQ

OS: 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

PSU: M12II-650W

הרכבתי את המחשב לפני כשנה קניתי את הלוח ואת המעבד יד שנייה

והיו לי בעיות תאימות של הזיכרון בהתחלה המחשב לא היה עולה אם כרטיסים של יותר מ2 ג'יגה

אז קניתי סט של 2GB*4

אז הכול היה בסדר ולפני כחודשיים המחשב התחיל לעשות לי בעיות כמו בהתחלה אם הראם ועד היום לא הצלחתי להפעיל אותו שכל ה4 סטיקים מחוברים

אז אני עובד עם 6GB כבר חודשיים

ושלשום התחילו שוב אותם הבעיות ועכשיו המחשב לא פועל עם 3 סטיקים אלא רק אם 2

אז אני עובד עם 4GB

ניסיתי הכול

כל ה4 סטיקים עובדים בנפרד, כל 2 עובדים ביחד, 3 או 4 אין פוסט והMEMOK מהבהב, בהתחלה ללחוץ היה מסדר אבל זה גם כבר לא עובד

ולפני חודשיים פתאום גם הפסיק לפעול החיבור של המיקרופון... גם הקדמי וגם האחורי אבל הסאונד עדיין עובד והמחשב עדיין קולט את החיבור מתי מחובר מתי לא, פשוט לא עובד ובדקתי אם 5 מיקרופונים שונים

אני חייב לציין שאני לא מצפה לשלמות מהחלקים יד שנייה שקניתי רק לדעת אם יש לי מה לעשות בנושא או שאני מתחיל לחסוך ללוח חדש..(לא יד שנייה הפעם)

גם חייב לציין שאני בדרך כלל לא קונה יד שנייה אבל בדיוק נשרף לי המחשב וזה היה ממש משתלם!

תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפטרה הבעיה אחרי חודש אצל טכנאים ו3 חודש בשימוש לא תקין היה תהליך לא מסובך אך מעיק היו כמה בעיות

החלפתי את כל הכבלים שבתוך המארז והוצאתי את כל המחשב מהמארז ובניתי אותו על השולחן בתפזורת מולי הוצאתי את הסוללה לאפס את הCMOS ( חייב לציין שהייתי צריך לנתק את ה24פין של הצמה הראשית שמחוברת ללוח בשביל שזה יעבוד ומומלץ לעשות רק ככה) והייתי צריך להעביר את הגאמפר של הCLRTC ממ1-2 ל2-3 לחבר את החשמל ללחוץ על הכפתור הדלקה לפרוק טעינה בכל המחשב ואז בסדר המדויק הזה להחזיר את הסוללה ואז את החשמל ואז את הגאמפר בחזרה למקום ורק אז המחשב עלה כמו שצריך

עכשיו שוב אני חייב לציין שניסיתי כבר הוכל ועשיתי כל אחת מהפעולות האלה בנפרד עוד שרק קניתי את המחשב והיו לי בעיות תאימות של ראם

ואת הפתרון הזה מצאתי באיזה פורום אנדרגראונד אולדסקול כזה מלא באנשים שחושבים מחוץ לקופסא ויורדים לרמת הניאנדרתול בשביל לפתור בעיות כי הרבה פעמים אנחנו מפספסים דברים כי זה קל מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...