הנקסוס 9 הוכרז - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקסוס 9 הוכרז

dadzik

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כן, זה באמת פסיכי.. אבל במולטי שהנוט במקום הראשון זה גרסאת ה-exynous נכון? אבל עדיין אני מאמין שמבחינת עיבוד גראפי הוא לא רואה שום דבר ממטר.

אני רוצה מבחני ו-GFX! חח.. רציתי להזמין אותו מראש מאמזון ב-2040 ש"ח אבל אני רוצה לראות סיקורים קודם.. ולראות אם יצוצו בו בעיות כלשהן.

נחיה ונראה :)

וד"א.. GEEKBENCH לאנדרואיד לא מנצלת אריכטקטורת 64BIT למיטב ידיעתי.. שזה דבר שצריך לקחת בחשבון שיש ל- 9 ויכול לגרד עוד נקודות לשמו.

אגב, אם תזמין דרך Buy2USA יצא יותר זול. לאמאזון יש טעות בחישוב המיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם תזמין דרך Buy2USA יצא יותר זול. לאמאזון יש טעות בחישוב המיסים.

האמת שלא, דרך BUY2USA זה יוצא 2216, קניה רגילה מאמזון זה 2040.

ואני כנראה אחכה לראות סיקורים, חייב להיות משהו שאתה חייב לבדוק תמיד (לדוגמא: ממש ככה רציתי להזמין את ה- shield, ורוב המשתמשים שקנו אותו קיבלו אותו עם בעיית הסדקים בדפנות).

אז כן, עד כמה ש- ידועה באיכות הבנייה שלה והכל.. צריך לחכות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מפקפק במבחנים האלה. או לפחות במסקנות שאנשים מסויימים מסיקים מהם.

ראיתי שלאחרונה הביצועים של הטאבלטים השתפרו מאוד, לפחות לפי המצגת של . אבל עד לא מזמן גם מחשב בין עשר שנים לקח בקלות.

זה לא משנה כמה הטאבלטים ישתפרו, מחשב בייתי תמיד יוכל לנצח אותם בלי הרבה מאמץ.

ההבדל העצום בין כמה מקום פיסי יש בשביל לדחוף את כל החומרה בטאבלט לעומת במחשב בייתי היא משמעותית.

זה מזכיר לי את הסרט הזה של ספינל טאפ או איך שלא קוראים לו שהם עשו מגבר עם עוצמה 11, שהרי עוצמה 11 יותר גדולה מעוצמה 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מצליחים בכלל להזמין את המכשיר מאמזון ישירות? לי זה כותב שלא ניתן לשלוח לארץ.

אמזון מחזירים את המכס המוגדל שהם לוקחים בטעות? כמה יוצא אחרי החזרה?

מה קורה אם אני מזמין מהם וצריך לממש אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר אולי באיזה ישוב נורא קטן? הבוקר בדקתי אם לא שינו את חישוב המס, ולא היתה שום בעיה לבחור משלוח לישראל. לגבי החזר, לדעתי סיכוי טוב שיחזירו את הגביה העודפת. הרבה פעמים אני מקבל החזר. החשש היחיד שלי הוא שכיוון שהם הגדירו את אחוז המס בדיוק כמו על הסלולרי, אם במקרה לא יהיה ברור במכס שזו לא הגרסה הסלולרית אז אכן יגבו את המס הגבוה, ואז כמובן לא יחזירו כלום. בינתיים הזמנתי יחידה ל BUY2USA. אם עד תאריך המשלוח ישנו את המס, אחליף למשלוח ישיר. אם לא, לא יודע אם אחליף או אשאיר דרך BUY2USA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדעת מה התדרים בהם המכשיר תומך בשביל לדעת אם הוא יתמוך כאן ב .

לגבי ה 3G - לפי מה שראיתי המכשיר הזה תומך בכל התדרים שנמצאים בשימוש בארץ.

העלות של חבילת הגלישה תלויה בחברה בה תבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר אולי באיזה ישוב נורא קטן? הבוקר בדקתי אם לא שינו את חישוב המס, ולא היתה שום בעיה לבחור משלוח לישראל. לגבי החזר, לדעתי סיכוי טוב שיחזירו את הגביה העודפת. הרבה פעמים אני מקבל החזר. החשש היחיד שלי הוא שכיוון שהם הגדירו את אחוז המס בדיוק כמו על הסלולרי, אם במקרה לא יהיה ברור במכס שזו לא הגרסה הסלולרית אז אכן יגבו את המס הגבוה, ואז כמובן לא יחזירו כלום. בינתיים הזמנתי יחידה ל BUY2USA. אם עד תאריך המשלוח ישנו את המס, אחליף למשלוח ישיר. אם לא, לא יודע אם אחליף או אשאיר דרך BUY2USA

כמה עלה לך אז? כולל הכול?

וד"א.. הם פרסמו את המחיר של המקלדת/כיסוי.. 130 דולר.. להיט..

שידחפו אותו לתחת שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...