יש למישהוא ניסיון עם תליית אופניים על קיר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהוא ניסיון עם תליית אופניים על קיר?

MasterDK

Recommended Posts

שלום לכולם!אני מעוניין לרכוש אופניים לטיולים ושטח, אך הבעיה היא שאין לי מקום בדירה. אין לי מחסן, ואין אפשרות לקשור את האופניים בחוץ \ חדר מדרגות. ראיתי כל מיני פתרונות לתלייה על הקיר.האם למישהוא יש ניסיון? המלצות למתלים? האם תלייה כזאת פוגעת באופניים \ שלדה?תודה ושבוע נפלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במתלה לקיר.

זה מאוד נוח וחוסך במקום.

אני משתמש במשהו דומה לזה זה הדגם הכי בסיסי אך הוא מספיק לאופניים שלי (GT Tachyon 2.0 משודרגות מאוד)

עבדתי פעם בחנות אופניים תקופה והמתלים האלו היו נוחים ושימושיים בחנות, שם רכשתי אחד לעצמי. הם לא פוגעים בשילדה ולא בגלגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ על תלייה אופקית... קצת חבל לבזבז כסף אם מדובר רק בזוג אחד, כי כמות הבלאגן לא שווה את השטח הזעיר שזה יחסוך לך.

מה שכן, אני משתמש בשביל האופני כביש שלי במשהו כזה: http://shop.harim.co.il/images/products/pro_bike_stand.JPG

עוזר לאופניים להיות צמודות לגמרי לקיר, ובעצם אין ממש הבדל בשטח שאתה משתמש בו, חוץ מהעובדה שלא תצטרך לתלות ולהוריד אותן כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מקום על הרצפה בכלל, ולכן אני חושב על תליה על הקיר. זה לא שיש לי מקום על הרצפה ואני רוצה לחסוך אותו. פיזית אין לי איפה למקם אותם חוץ מתליה.גם אני לא הולך להוריד ולתלות אותן כל יום. פעם - פעמיים בשבוע סך הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...